'Grootmacht wil transfer Lukaku onder neus van Inter kapen'

door
'Grootmacht wil transfer Lukaku onder neus van Inter kapen'

Op persoonlijk vlak lijkt de transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milaan stilaan in kannen en kruiken. Nu moeten wel de twee clubs er nog uitkomen. Manchester United betaalde twee jaar geleden zelf nog bijna 85 miljoen voor de Rode Duivel en wil nu liefst een groot deel van die transfersom recupereren.


Volgens La Gazetta dello Sport hebben speler en club al een akkoord bereikt en is de transfer nu alleen nog een kwestie van tijd. Manchester United zou echter nog wat dwarsliggen en minstens 70 miljoen eisen voor de Belgische topschutter, die niet langer in de plannen van manager Ole Gunnar Solskjær past. United zou daarbij bovendien geen deal met een speler die de omgekeerde beweging maakt overwegen. Afwachten dus of beide clubs er snel uitkomen.

UPDATE 21u37
Inter lijkt dus in pole-positie te liggen, maar volgens The Sun moeten de Milanezen concurrentie vrezen vanuit eigen land. Juventus zou de Rode Duivel immers ook nog steeds op het oog hebben en hield naar verluidt gesprekken met de entourage van de spits. De Nerrazzuri blijven weliswaar het meest concreet, al moeten zij wellicht wachten op de verkoop van Mauro Icardi om de transfer te bekostigen. Mogelijk profiteert de Oude Dame daarvan om sneller toe te slaan. United zou in ieder geval bereid zijn om Lukaku te laten gaan mits de juiste transfersom.

LEES OOK: ‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Zou Lukaku een basisspeler zijn bij het huidige Juventus?

Meest recent

Details Gouden Schoen bekend: VTM zorgt voor enorme schok

Aanstaande zondag vindt het 72ste Gala van de Gouden Schoen plaats. Maar de uitreiking van de ...

175
175
Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

156
156
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

80
80
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

158
158
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

178
178
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

113
113
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

171
171
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

324
324
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

62
62
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

68
68
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

58
58
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

381
381
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

290
290
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

289
289
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

401
401
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

535
535
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

211
211
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

45
45
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

230
230
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

647
647
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

224
224
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

227
227
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

207
207
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

266
266

Meer sportnieuws