'Grootmacht wil transfer Lukaku onder neus van Inter kapen'

door
'Grootmacht wil transfer Lukaku onder neus van Inter kapen'

Op persoonlijk vlak lijkt de transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milaan stilaan in kannen en kruiken. Nu moeten wel de twee clubs er nog uitkomen. Manchester United betaalde twee jaar geleden zelf nog bijna 85 miljoen voor de Rode Duivel en wil nu liefst een groot deel van die transfersom recupereren.


Volgens La Gazetta dello Sport hebben speler en club al een akkoord bereikt en is de transfer nu alleen nog een kwestie van tijd. Manchester United zou echter nog wat dwarsliggen en minstens 70 miljoen eisen voor de Belgische topschutter, die niet langer in de plannen van manager Ole Gunnar Solskjær past. United zou daarbij bovendien geen deal met een speler die de omgekeerde beweging maakt overwegen. Afwachten dus of beide clubs er snel uitkomen.

UPDATE 21u37
Inter lijkt dus in pole-positie te liggen, maar volgens The Sun moeten de Milanezen concurrentie vrezen vanuit eigen land. Juventus zou de Rode Duivel immers ook nog steeds op het oog hebben en hield naar verluidt gesprekken met de entourage van de spits. De Nerrazzuri blijven weliswaar het meest concreet, al moeten zij wellicht wachten op de verkoop van Mauro Icardi om de transfer te bekostigen. Mogelijk profiteert de Oude Dame daarvan om sneller toe te slaan. United zou in ieder geval bereid zijn om Lukaku te laten gaan mits de juiste transfersom.

LEES OOK: 'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Zou Lukaku een basisspeler zijn bij het huidige Juventus?

Meest recent

'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

0
0
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

18
18
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

78
78
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

213
213
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

55
55
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

155
155
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

168
168
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

73
73
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1517
1517
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

454
454
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

191
191
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

140
140
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

635
635
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

59
59
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

27
27
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

120
120
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

377
377
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

231
231
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

651
651
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

88
88
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

84
84
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

108
108
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

495
495

Meer sportnieuws