'Grootmacht wil transfer Lukaku onder neus van Inter kapen'

door
'Grootmacht wil transfer Lukaku onder neus van Inter kapen'

Op persoonlijk vlak lijkt de transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milaan stilaan in kannen en kruiken. Nu moeten wel de twee clubs er nog uitkomen. Manchester United betaalde twee jaar geleden zelf nog bijna 85 miljoen voor de Rode Duivel en wil nu liefst een groot deel van die transfersom recupereren.


Volgens La Gazetta dello Sport hebben speler en club al een akkoord bereikt en is de transfer nu alleen nog een kwestie van tijd. Manchester United zou echter nog wat dwarsliggen en minstens 70 miljoen eisen voor de Belgische topschutter, die niet langer in de plannen van manager Ole Gunnar Solskjær past. United zou daarbij bovendien geen deal met een speler die de omgekeerde beweging maakt overwegen. Afwachten dus of beide clubs er snel uitkomen.

UPDATE 21u37
Inter lijkt dus in pole-positie te liggen, maar volgens The Sun moeten de Milanezen concurrentie vrezen vanuit eigen land. Juventus zou de Rode Duivel immers ook nog steeds op het oog hebben en hield naar verluidt gesprekken met de entourage van de spits. De Nerrazzuri blijven weliswaar het meest concreet, al moeten zij wellicht wachten op de verkoop van Mauro Icardi om de transfer te bekostigen. Mogelijk profiteert de Oude Dame daarvan om sneller toe te slaan. United zou in ieder geval bereid zijn om Lukaku te laten gaan mits de juiste transfersom.

LEES OOK: ‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Zou Lukaku een basisspeler zijn bij het huidige Juventus?

Meest recent

'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

0
0
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

14
14
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

46
46
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

131
131
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

133
133
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

577
577
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

278
278
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

583
583
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

379
379
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

454
454
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

423
423
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

152
152
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

336
336
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

88
88
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

169
169
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

577
577
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

187
187
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

346
346
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

641
641
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

204
204
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

204
204
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

182
182
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

532
532

Meer sportnieuws