Engelse kranten nemen afscheid van Hazard: "Verlies voor Engels voetbal"

door
Engelse kranten nemen afscheid van Hazard:

Dat Chelsea de Europa League had gewonnen leek gisteren na afloop van de wedstrijd al snel slechts bijzaak. Het echte nieuws was namelijk het afscheid van Eden Hazard, de absolute draaischijf van de Londenaren die ook tegen Arsenal met twee doelpunten en een assist andermaal de dirigent van het succes was.


Na de partij regende het gisteren lovende en treurende woorden over het nakende afscheid, vandaag bleef ook de Engelse pers niet achter. "Dit was de perfecte avond voor Hazard, die op grootse wijze afscheid neemt. Wat een verlies voor Chelsea zal het zijn. Wat een verlies voor het Engelse voetbal", zo begint The Daily Mail, waarna echter ook nog een kleine waarschuwing volgt. "Er is echter geen garantie dat hij ook op een nog hoger podium zal schitteren. Kijk maar naar hoe Philippe Coutinho wegkwijnt bij Barcelona."

Ook The Guardian stak de loftrompet op, al werd Olivier Giroud verkozen tot man van de match. "Eden was ongewoon onmondig in de eerste helft, maar in de tweede had Arsenal geen vat op zijn briljante spel. Het Engels voetbal zal hem voor altijd missen, al zullen héél wat verdedigers in de Premier League ook een zucht van opluchting slaken."

The Sun heeft het laatste woord. "Hazard heeft zijn transfer verdiend met deze duizelingwekkende prestatie. Het was zijn avond. Toen Hazard zeven jaar geleden bij Chelsea binnenstapte was hij één van de meest beloftevolle spelers van Europa. Hij verlaat Chelsea als een legende."

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Wie was de voorbije jaren de beste flankaanvaller in de Premier League?

Meest recent

‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

66
66
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

202
202
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

170
170
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

206
206
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

99
99
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

71
71
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

82
82
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

82
82
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

62
62
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

126
126
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

138
138
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

332
332
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

114
114
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

319
319
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

120
120
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

416
416
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

46
46
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

95
95
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

298
298
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

150
150

Meer sportnieuws