Engelse kranten nemen afscheid van Hazard: "Verlies voor Engels voetbal"

door
Engelse kranten nemen afscheid van Hazard:

Dat Chelsea de Europa League had gewonnen leek gisteren na afloop van de wedstrijd al snel slechts bijzaak. Het echte nieuws was namelijk het afscheid van Eden Hazard, de absolute draaischijf van de Londenaren die ook tegen Arsenal met twee doelpunten en een assist andermaal de dirigent van het succes was.


Na de partij regende het gisteren lovende en treurende woorden over het nakende afscheid, vandaag bleef ook de Engelse pers niet achter. "Dit was de perfecte avond voor Hazard, die op grootse wijze afscheid neemt. Wat een verlies voor Chelsea zal het zijn. Wat een verlies voor het Engelse voetbal", zo begint The Daily Mail, waarna echter ook nog een kleine waarschuwing volgt. "Er is echter geen garantie dat hij ook op een nog hoger podium zal schitteren. Kijk maar naar hoe Philippe Coutinho wegkwijnt bij Barcelona."

Ook The Guardian stak de loftrompet op, al werd Olivier Giroud verkozen tot man van de match. "Eden was ongewoon onmondig in de eerste helft, maar in de tweede had Arsenal geen vat op zijn briljante spel. Het Engels voetbal zal hem voor altijd missen, al zullen héél wat verdedigers in de Premier League ook een zucht van opluchting slaken."

The Sun heeft het laatste woord. "Hazard heeft zijn transfer verdiend met deze duizelingwekkende prestatie. Het was zijn avond. Toen Hazard zeven jaar geleden bij Chelsea binnenstapte was hij één van de meest beloftevolle spelers van Europa. Hij verlaat Chelsea als een legende."

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Wie was de voorbije jaren de beste flankaanvaller in de Premier League?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: twee vliegen in één klap'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

0
0
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij goudhaantje'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

28
28
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

263
263
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

160
160
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

511
511
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

382
382
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

140
140
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

83
83
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

380
380
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

58
58
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

173
173
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

326
326
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

235
235
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

208
208
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

244
244
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

420
420
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

220
220
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

64
64
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

105
105
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

609
609
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

82
82
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

898
898
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

646
646
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33

Meer sportnieuws