'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

door
'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

Club Brugge stelde woensdagvoormiddag officieel Philippe Clement voor als nieuwe trainer. Eerstdaags hoopt men ook zijn sportieve staf helemaal rond te krijgen, daarna kan de focus volledig gelegd worden op de transfermarkt. En die belooft dit jaar redelijk druk te gaan worden.


Niet alleen zal Clement de selectie naar zijn hand willen zetten, met oog op de voorrondes van de Champions League is ook extra versterking welkom. Daarnaast zal Blauw-Zwart wellicht enkele sterkhouders moeten vervangen. De transfersoap omtrent Wesley Moraes loopt al enkele weken, maar ook rond Hans Vanaken begint stilaan één en ander te wegen. Zo meldt Estadio Deportivo dat Sevilla FC zich aan het front gemeld voor de Gouden Schoen.

Met een zesde plaats in La Liga hebben de Andalusiërs geen al te best seizoen achter de rug en dus zouden ze zich deze zomer op meerdere posities willen versterken. De club mikt onder meer op een spelmaker die tussen de linies kan opereren, maar wil ook meer gestalte aan het elftal toevoegen. Vanaken voldoet alvast aan dat profiel. Ook zijn sterke seizoen bij Club is in het Estadio Ramon Sanchez Pizjuan niet onopgemerkt gebleven.

Hoe concreet de Spaanse belangstelling is, is voorlopig niet geweten. Het medium stipt ook de vermeende interesse van Ajax, Borussia Dortmund, Spartak Moskou en PSV aan. Die ploegen werden al genoemd, maar ondernamen nog geen actie. Vanaken zelf liet al verstaan dat hij een vertrek enkel overweegt als het hele plaatje klopt: sportief, financieel en naar zijn familie toe.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

31
31
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

93
93
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

31
31
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

152
152
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

90
90
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

85
85
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

276
276
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

137
137
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

250
250
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

126
126
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

171
171
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

299
299
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

441
441
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

99
99
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

388
388
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

314
314
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

51
51
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

658
658
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

199
199
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

203
203
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

82
82
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

200
200
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

200
200

Meer sportnieuws