'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

2003 stemmen
'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

Club Brugge stelde woensdagvoormiddag officieel Philippe Clement voor als nieuwe trainer. Eerstdaags hoopt men ook zijn sportieve staf helemaal rond te krijgen, daarna kan de focus volledig gelegd worden op de transfermarkt. En die belooft dit jaar redelijk druk te gaan worden.


Niet alleen zal Clement de selectie naar zijn hand willen zetten, met oog op de voorrondes van de Champions League is ook extra versterking welkom. Daarnaast zal Blauw-Zwart wellicht enkele sterkhouders moeten vervangen. De transfersoap omtrent Wesley Moraes loopt al enkele weken, maar ook rond Hans Vanaken begint stilaan één en ander te wegen. Zo meldt Estadio Deportivo dat Sevilla FC zich aan het front gemeld voor de Gouden Schoen.

Met een zesde plaats in La Liga hebben de Andalusiërs geen al te best seizoen achter de rug en dus zouden ze zich deze zomer op meerdere posities willen versterken. De club mikt onder meer op een spelmaker die tussen de linies kan opereren, maar wil ook meer gestalte aan het elftal toevoegen. Vanaken voldoet alvast aan dat profiel. Ook zijn sterke seizoen bij Club is in het Estadio Ramon Sanchez Pizjuan niet onopgemerkt gebleven.

Hoe concreet de Spaanse belangstelling is, is voorlopig niet geweten. Het medium stipt ook de vermeende interesse van Ajax, Borussia Dortmund, Spartak Moskou en PSV aan. Die ploegen werden al genoemd, maar ondernamen nog geen actie. Vanaken zelf liet al verstaan dat hij een vertrek enkel overweegt als het hele plaatje klopt: sportief, financieel en naar zijn familie toe.

LEES OOK: Leko kruist vingers: Club Brugge kondigt versterking aan

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

2
2
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

91
91
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

116
116
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

162
162
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

32
32
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

83
83
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

123
123
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

193
193
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

290
290
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

380
380
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

483
483
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

410
410
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

158
158
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

127
127
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

696
696
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

281
281
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

726
726
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

620
620
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

153
153
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

808
808
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

509
509
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

127
127
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

53
53
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

752
752
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

767
767

Meer sportnieuws