'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

door
'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

Club Brugge stelde woensdagvoormiddag officieel Philippe Clement voor als nieuwe trainer. Eerstdaags hoopt men ook zijn sportieve staf helemaal rond te krijgen, daarna kan de focus volledig gelegd worden op de transfermarkt. En die belooft dit jaar redelijk druk te gaan worden.


Niet alleen zal Clement de selectie naar zijn hand willen zetten, met oog op de voorrondes van de Champions League is ook extra versterking welkom. Daarnaast zal Blauw-Zwart wellicht enkele sterkhouders moeten vervangen. De transfersoap omtrent Wesley Moraes loopt al enkele weken, maar ook rond Hans Vanaken begint stilaan één en ander te wegen. Zo meldt Estadio Deportivo dat Sevilla FC zich aan het front gemeld voor de Gouden Schoen.

Met een zesde plaats in La Liga hebben de Andalusiërs geen al te best seizoen achter de rug en dus zouden ze zich deze zomer op meerdere posities willen versterken. De club mikt onder meer op een spelmaker die tussen de linies kan opereren, maar wil ook meer gestalte aan het elftal toevoegen. Vanaken voldoet alvast aan dat profiel. Ook zijn sterke seizoen bij Club is in het Estadio Ramon Sanchez Pizjuan niet onopgemerkt gebleven.

Hoe concreet de Spaanse belangstelling is, is voorlopig niet geweten. Het medium stipt ook de vermeende interesse van Ajax, Borussia Dortmund, Spartak Moskou en PSV aan. Die ploegen werden al genoemd, maar ondernamen nog geen actie. Vanaken zelf liet al verstaan dat hij een vertrek enkel overweegt als het hele plaatje klopt: sportief, financieel en naar zijn familie toe.

LEES OOK: Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

56
56
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

228
228
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

292
292
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

60
60
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

29
29
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

210
210
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

267
267
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

32
32
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

645
645
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

125
125
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

457
457
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

114
114
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

783
783
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

184
184
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

265
265
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

196
196
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

177
177
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

434
434
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

227
227
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

486
486
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

270
270

Meer sportnieuws