'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

door
'Eerste topclub meldt zich aan transferfront voor Vanaken'

Club Brugge stelde woensdagvoormiddag officieel Philippe Clement voor als nieuwe trainer. Eerstdaags hoopt men ook zijn sportieve staf helemaal rond te krijgen, daarna kan de focus volledig gelegd worden op de transfermarkt. En die belooft dit jaar redelijk druk te gaan worden.


Niet alleen zal Clement de selectie naar zijn hand willen zetten, met oog op de voorrondes van de Champions League is ook extra versterking welkom. Daarnaast zal Blauw-Zwart wellicht enkele sterkhouders moeten vervangen. De transfersoap omtrent Wesley Moraes loopt al enkele weken, maar ook rond Hans Vanaken begint stilaan één en ander te wegen. Zo meldt Estadio Deportivo dat Sevilla FC zich aan het front gemeld voor de Gouden Schoen.

Met een zesde plaats in La Liga hebben de Andalusiërs geen al te best seizoen achter de rug en dus zouden ze zich deze zomer op meerdere posities willen versterken. De club mikt onder meer op een spelmaker die tussen de linies kan opereren, maar wil ook meer gestalte aan het elftal toevoegen. Vanaken voldoet alvast aan dat profiel. Ook zijn sterke seizoen bij Club is in het Estadio Ramon Sanchez Pizjuan niet onopgemerkt gebleven.

Hoe concreet de Spaanse belangstelling is, is voorlopig niet geweten. Het medium stipt ook de vermeende interesse van Ajax, Borussia Dortmund, Spartak Moskou en PSV aan. Die ploegen werden al genoemd, maar ondernamen nog geen actie. Vanaken zelf liet al verstaan dat hij een vertrek enkel overweegt als het hele plaatje klopt: sportief, financieel en naar zijn familie toe.

LEES OOK: Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

0
0
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

20
20
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

4
4
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

33
33
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

38
38
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

21
21
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

66
66
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

24
24
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

200
200
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

91
91
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

99
99
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

178
178
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

268
268
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

357
357
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

301
301
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

365
365
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

66
66
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

269
269
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

487
487
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

419
419
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111

Meer sportnieuws