Was er probleem tussen De Condé en Clement?

door stemmen
Was er probleem tussen De Condé en Clement?

Dimitri De Condé bood Phillipe Clement namens KRC Genk een zeer mooi contract aan, maar hij koos voor Club Brugge. Daar ligt zijn hart. Volgens Sport/Voetbalmagazine gingen er in voetbalmiddens bepaalde geruchten de ronde over de twee.


Zo zou er ruis op de relatie tussen De Condé en Clement hebben gezeten, andere bronnen ontkennen dat dan weer. Dat meldt het weekblad. Wat wél opviel, was dat De Condé en Clement er toch een andere transfervisie op nahielden.

Genk haalde op aandringen van Clement Zinho Gano en Ibrahima Seck naar KRC Genk, hij kende hen van bij Waasland-Beveren, maar ze vielen er compleet door de mand. Genk investeerde bijna 4 miljoen euro in de twee en Clement had in januari graag Ryota Morioka gehaald, maar De Condé wil dergelijke spelers niet halen. Bij Genk kiezen ze voor jongere talenten, en mede daardoor brak Bryan Heynen helemaal door. Een speler die voor het vertrek van Pozuelo niet vaak speelde, maar in wie De Condé al jaren gelooft.

Het was vorig jaar al een publiek geheim dat de eigen jeugd binnen Genk niet echt tevreden was over de speelkansen en het was dan ook geen toeval dat in de zomer jongens als Dante Vanzeir en Siebe Schrijvers andere oorden opzochten. Andere talenten als Manuel Benson en Edon Zhegrova vertrokken ook.

LEES OOK: 'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

Zal Gano nog doorbreken bij Genk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

22
22
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

53
53
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

80
80
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

70
70
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

161
161
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

178
178
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

139
139
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

124
124
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

472
472
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

690
690
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

408
408
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

210
210
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

123
123
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

80
80
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

416
416
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

302
302
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

438
438
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws