'RSCA wil voor gouden transferdeal zorgen met 'nieuwe Vanaken''

door
'RSCA wil voor gouden transferdeal zorgen met 'nieuwe Vanaken''

Anderlecht is momenteel volop bezig om zijn kern voor volgend seizoen samen te stellen. Gezien het desastreuze afgelopen seizoen, brengt dat heel wat werk met zich mee. Inkomend wordt er alvast gedacht aan Michel Vlap, een 21-jarige middenvelder van Heerenveen.

Volgens HLN is het Anderlecht menens om zijn handtekening: “De officiële fax van RSCA richting Heerenveen toont wel aan dat het de recordkampioen menens is om Vlap aan te trekken. Het ziet in hem een ideale spelmaker, met scorend vermogen en overzicht, maar beseft tegelijk dat hij allerminst een afgewerkt product is.”

Er is dus nog werk aan, maar hij krijgt alvast een mooie vergelijking: “Vlap mist body — hij is even tenger als de jonge Hans Vanaken — en zijn motoriek kan beter. En kan hij zich hier aanpassen? Per slot van rekening kent hij alleen maar zijn vertrouwde omgeving bij Heerenveen.” Ook de positie en speelstijl van beide heren zouden erg gelijkend zijn.

Anderlecht zou op termijn wel een absolute topdeal kunnen doen, zo denkt de krant: “De vraagtekens nemen echter niet de bovenhand. Paars-wit ziet veel potentieel in Vlap, die voor technisch verfijnd voetbal staat. In die mate zelfs dat het denkt dat hij op termijn meer dan 20 miljoen euro zou moeten kunnen opbrengen.” Probleem is echter wel dat Paars-Wit zelf nu al 8 miljoen euro op tafel zou moeten leggen.

LEES OOK: Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Moeten ze 8 miljoen euro voor hem betalen?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

34
34
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

35
35
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

99
99
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

55
55
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

120
120
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

37
37
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

97
97
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

249
249
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

255
255
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

344
344
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

302
302
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

147
147
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

252
252
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

68
68
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

543
543
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

448
448
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

168
168
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

255
255
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

983
983
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

150
150
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

590
590

Meer sportnieuws