Juventus-ster reageert op geruchten over vertrek

door
Juventus-ster reageert op geruchten over vertrek

Gustavo Dybala dropte vorige week een serieus bommetje toen hij aan een Argentijns radiostation verklapte dat zijn broer Paulo niet langer meer gelukkig is bij Juventus en in de zomer andere oorden zal opzoeken. De Argentijn werd dan ook al snel gelinkt aan een overstap naar Manchester United, maar zelf geeft Dybala nu aan dat de woorden van zijn broer met een korreltje zout genomen moeten worden.


De spits vertelde Sky Sport Italia namelijk dat hij voor zichzelf wél nog een toekomst in Turijn ziet zitten. "Mijn broer sprak in zijn eigen naam. Sportief directeur Fabio Paratici weet wat ik volgend jaar wil doen, en dat is nog steeds hier spelen", maakt Dybala kordaat een einde aan de transfergeruchten. "Ik heb veel respect voor dit shirt en deze fans en dus spreek ik mij alleen uit over Juventus, niet over andere teams."

Daarmee is echter nog niet gezegd dat de pocketspits, die zijn rol ferm gereduceerd zag na de komst van Cristiano Ronaldo, volgend jaar nog met zekerheid in de Serie A voetbalt. "Paratici weet dat ik wil blijven, dus het hangt niet van mijzelf af. Juventus moet samen met de nieuwe coach een beslissing nemen", suggereert Dybala dat het bestuur misschien wel van hem af wil. "Ik wil echter dat de gemeenschap weet dat ikzelf alleszins volgend jaar wil blijven."

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Dybala verkopen zou een vergissing zijn voor Juventus

Meest recent

Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

74
74
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

15
15
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

107
107
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

99
99
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

254
254
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

30
30
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

84
84
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

140
140
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

43
43
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

107
107
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

135
135
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

98
98
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

152
152
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

94
94
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

40
40
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

94
94
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

56
56
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

197
197
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

35
35
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

539
539
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

72
72
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

42
42
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

134
134
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

157
157
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

114
114

Meer sportnieuws