Genk reageert op Italiaanse interesse in Malinovskyi

door
Genk reageert op Italiaanse interesse in Malinovskyi

Na het behalen van de titel is het nu voor KRC Genk bang afwachten of er in de zomer een leegloop zal komen. Sander Berge kondigde alvast aan dat hij zal vertrekken en ook voor Leandro Trossard lijkt een transfer zo goed als zeker te wachten. Verder flirten nog zo'n drie à vier sterkhouders met de nodige interesse uit het buitenland. 

Zo was Ruslan Malinovskyi één van de uitblinkers van het seizoen en de ploegen lijken alvast in de rij te staan voor de Oekraïner. Er werd in Rusland al melding gemaakt van interesse van Spartak Moskou, maar ook in Italië valt de naam van de middenvelder alsmaar vaker. Volgens La Gazzetta dello Sport is hij nu ook in beeld bij Napoli. 

Sergiy Serebrennikov, de makelaar van Malinovskyi, zou de speler alvast ingelicht hebben over de interesse van de Italiaanse vicekampioen. Daar zou hij ploegmaat kunnen worden van Dries Mertens en mogelijk ook Timothy Castagne. Verder deed Napoli in het verleden al eens zaken met Genk, toen ze in 2012 Kalidou Koulibaly kwamen wegplukken. In Italië wordt gesteld dat Malinovskyi 10 miljoen euro moet kosten, maar wellicht zal Genk daarmee geen vrede nemen.

UPDATE 24/05
Vandaag kwam Corriere del Mezzogiorno met het nieuws dat Napoli ondertussen een bod van 15 miljoen euro heeft uitgebracht op Malinovskyi, maar zover is het nog niet. Tegenover Het Laatste Nieuws ontkennen ze bij Genk immers formeel dat er een Napolitaans bod op de middenvelder is binnengelopen. Genk wil zijn draaischijf liefst van al ook aan boord houden, terwijl Malinovskyi zelf wel oren zou hebben naar een transfer.

LEES OOK: Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Moet Genk hem laten gaan als het 15 miljoen krijgt?

Meest recent

Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

72
72
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

42
42
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

21
21
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

21
21
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

211
211
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

143
143
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

113
113
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

113
113
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

92
92
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

30
30
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

87
87
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

451
451
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

61
61
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

59
59
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

123
123
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

216
216
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

144
144
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

141
141
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

105
105
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

645
645
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

50
50
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

333
333
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

127
127

Meer sportnieuws