'Nog een Spaanse club meldt zich voor speler Zulte Waregem'

door
'Nog een Spaanse club meldt zich voor speler Zulte Waregem'

Scouts vinden blijkbaar opnieuw hun weg naar de Gaverbeek, want behalve Théo Bongonda telt Zulte Waregem met Marco Bürki nog een mogelijke vertrekker in de rangen. De jongere broer van Borussia Dortmund-doelman Roman staat in de belangstelling van meerdere clubs in het buitenland.

Eerder berichtten we al hoe het Spaanse Leganes verregaande interesse toonde voor Bürki, nu zouden er ook een aantal Engelse clubs in de dans voor de 25-jarige Zwitser gesprongen zijn. Het Engelse Nottingham Post linkt de verdediger namelijk met een overgang naar tweedeklasser Nottingham Forest FC, al zou ook Premier League-club Norwich City interesse tonen. 

De twee Engelse clubs zouden behalve van Leganes echter ook de concurrentie van het Italiaanse Torino FC moeten dulden. Hoe dan ook lijkt Bürki met een steeds groeiende zekerheid Zulte Waregem deze zomer te zullen verlaten.

UPDATE 24/05
Het lijkt erop dat Bürki stilaan grof wild is in de grote competities. Aan bovenstaand lijstje met geïnteresseerden mogen we volgens Het Laatste Nieuws nu ook Alaves toevoegen. Die club stond dit seizoen lange tijd in de subtop in La Liga, maar eindigde uiteindelijk elfde. De Zwitserse verdediger heeft dus ruime keuze in Engeland, Italië en Spanje. Volgens Het Nieuwsblad is Zulte Waregem er echter nog niet uit of het wel wil meewerken aan een transfer.

LEES OOK: Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Moet Zulte Waregem hem laten gaan?

Meest recent

Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

10
10
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

52
52
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

77
77
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

23
23
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

78
78
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

82
82
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

230
230
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

36
36
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

177
177
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

754
754
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

341
341
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

139
139
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

122
122
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

435
435
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

353
353
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

33
33
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

470
470
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

125
125
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

84
84
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

139
139
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

144
144
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

106
106
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

101
101
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

161
161

Meer sportnieuws