Heeft Club opvolger voor Wesley al in huis? "Ik geloof in hen"

door
Heeft Club opvolger voor Wesley al in huis?

De supporters namen vorig weekend al afscheid, eens de miljoenen op tafel zijn gelegd zwaait ook de rest van Club Brugge spits Wesley Moraes uit deze zomer. De Braziliaan moet een recordsom opleveren, maar dat betekent niet per se dat Blauw-Zwart met volle overgave de transfermarkt optrekt.


In een interview met Het Nieuwsblad geeft algemeen directeur Vincent Mannaert immers aan dat het vertrek van de krachtpatser ook intern kan worden opgevangen. "Ik geloof in Openda. Ook in Rezaei, als hij zijn ontgoocheling achter zich laat", heeft Mannaert vertrouwen in de kwaliteit die al in de Brugse kern aanwezig is. "Ook Vossen, want als hij niet speelt is hij ook van goudwaarde. Hij heeft Openda 15 procent beter gemaakt. Hetzelfde geldt voor Wesley. Vossen is belangrijk voor de kleedkamer."

De algemeen directeur zet de deur vervolgens echter toch op een kier voor de komst van een nieuwe aanvalsleider. "Er kan een vervanger voor Wesley bijkomen. Een type Wesley. In de Belgische competitie heb je zo iemand nodig. Kijk naar Gent: sinds Depoitre en Koulibaly daar weg zijn, hebben ze een probleem. Santini, Harbaoui .... zijn ook zulke types". Op basis van deze namen zou het dus wel eens kunnen dat Club, in plaats van het geld van Wesley te spenderen aan een topaankoop of een nieuwe groeibriljant te zoeken, zal opteren voor een spits die de Belgische competitie kent.

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Moet Club op zoek naar een nieuwe spits wanneer Wesley vertrekt?

Meest recent

'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

0
0
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

9
9
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

20
20
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

73
73
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

82
82
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

218
218
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

243
243
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1030
1030
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

466
466
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

134
134
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

567
567
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

324
324
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

311
311
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

225
225
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

279
279
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

311
311
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

439
439
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

501
501
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

248
248
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

99
99
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

500
500
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

188
188
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

890
890

Meer sportnieuws