Heeft Club opvolger voor Wesley al in huis? "Ik geloof in hen"

door
Heeft Club opvolger voor Wesley al in huis?

De supporters namen vorig weekend al afscheid, eens de miljoenen op tafel zijn gelegd zwaait ook de rest van Club Brugge spits Wesley Moraes uit deze zomer. De Braziliaan moet een recordsom opleveren, maar dat betekent niet per se dat Blauw-Zwart met volle overgave de transfermarkt optrekt.


In een interview met Het Nieuwsblad geeft algemeen directeur Vincent Mannaert immers aan dat het vertrek van de krachtpatser ook intern kan worden opgevangen. "Ik geloof in Openda. Ook in Rezaei, als hij zijn ontgoocheling achter zich laat", heeft Mannaert vertrouwen in de kwaliteit die al in de Brugse kern aanwezig is. "Ook Vossen, want als hij niet speelt is hij ook van goudwaarde. Hij heeft Openda 15 procent beter gemaakt. Hetzelfde geldt voor Wesley. Vossen is belangrijk voor de kleedkamer."

De algemeen directeur zet de deur vervolgens echter toch op een kier voor de komst van een nieuwe aanvalsleider. "Er kan een vervanger voor Wesley bijkomen. Een type Wesley. In de Belgische competitie heb je zo iemand nodig. Kijk naar Gent: sinds Depoitre en Koulibaly daar weg zijn, hebben ze een probleem. Santini, Harbaoui .... zijn ook zulke types". Op basis van deze namen zou het dus wel eens kunnen dat Club, in plaats van het geld van Wesley te spenderen aan een topaankoop of een nieuwe groeibriljant te zoeken, zal opteren voor een spits die de Belgische competitie kent.

LEES OOK: Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

Moet Club op zoek naar een nieuwe spits wanneer Wesley vertrekt?

Meest recent

Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

23
23
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

256
256
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

81
81
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

198
198
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

165
165
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

301
301
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

154
154
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

33
33
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

111
111
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

216
216
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

189
189
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

78
78
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

157
157
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

67
67
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

114
114
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

317
317
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

269
269
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

152
152
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

545
545
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

430
430
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1432
1432
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

743
743

Meer sportnieuws