Enige Chelsea-aanwinst: "Iemand die niet met Hazard wil spelen is gewoon dom"

door
Enige Chelsea-aanwinst:

Indien Chelsea binnen enkele weken Eden Hazard naar Real Madrid ziet vertrekken zal dat nog meer dan anders een flinke aderlating zijn, want door een transferban mag de Londense club tot de zomer van 2020 geen nieuwe spelers aantrekken. Gelukkig werd de transfer van Christian Pulisic, die overkomt van Borussia Dortmund, al eerder afgerond.


De Amerikaan die mogelijks Hazard dus zal moeten vervangen gaf in een interview met BBC Sport aan dat de aanvoerder van de Rode Duivels een voorbeeld voor hem is. “Het is ongelooflijk om te zien wat Eden allemaal kan. Hij is een speler waar ik naar opkijk, een speler die ik zelf wil worden”, aldus Pulisic, die niet stiekem zit te hopen op de winger zijn vertrek om meer speelminuten te vergaren. “Elke speler die niet in hetzelfde team als Hazard wil spelen, is gewoon dom.”

Chelsea legde al in januari 64 miljoen euro op tafel voor Pulisic, die nu dus pas de overstap naar Londen maakt. "Ik wil gewoon een gevestigde waarde worden bij Chelsea en respect afdwingen", toont de duurste Amerikaanse voetballer aller tijden zich alvast ambitieus. "Liverpool en Manchester City zijn twee geweldige teams, maar we willen met hen concurreren volgend seizoen".

Door het transferverbod en het nakend vertrek van Hazard zou daarbij wel eens meer op Pulisic gerekend kunnen worden dan oorspronkelijk gedacht.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Pulisic kan Hazard doen vergeten bij Chelsea

Meest recent

Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

3
3
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

33
33
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

14
14
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

35
35
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

201
201
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

154
154
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

56
56
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

182
182
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

28
28
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

99
99
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

188
188
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

165
165
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

353
353
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

213
213
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

82
82
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

243
243
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

347
347
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

372
372
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

107
107
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

421
421
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

533
533
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

215
215

Meer sportnieuws