Enige Chelsea-aanwinst: "Iemand die niet met Hazard wil spelen is gewoon dom"

398
Enige Chelsea-aanwinst:

Indien Chelsea binnen enkele weken Eden Hazard naar Real Madrid ziet vertrekken zal dat nog meer dan anders een flinke aderlating zijn, want door een transferban mag de Londense club tot de zomer van 2020 geen nieuwe spelers aantrekken. Gelukkig werd de transfer van Christian Pulisic, die overkomt van Borussia Dortmund, al eerder afgerond.


De Amerikaan die mogelijks Hazard dus zal moeten vervangen gaf in een interview met BBC Sport aan dat de aanvoerder van de Rode Duivels een voorbeeld voor hem is. “Het is ongelooflijk om te zien wat Eden allemaal kan. Hij is een speler waar ik naar opkijk, een speler die ik zelf wil worden”, aldus Pulisic, die niet stiekem zit te hopen op de winger zijn vertrek om meer speelminuten te vergaren. “Elke speler die niet in hetzelfde team als Hazard wil spelen, is gewoon dom.”

Chelsea legde al in januari 64 miljoen euro op tafel voor Pulisic, die nu dus pas de overstap naar Londen maakt. "Ik wil gewoon een gevestigde waarde worden bij Chelsea en respect afdwingen", toont de duurste Amerikaanse voetballer aller tijden zich alvast ambitieus. "Liverpool en Manchester City zijn twee geweldige teams, maar we willen met hen concurreren volgend seizoen".

Door het transferverbod en het nakend vertrek van Hazard zou daarbij wel eens meer op Pulisic gerekend kunnen worden dan oorspronkelijk gedacht.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Pulisic kan Hazard doen vergeten bij Chelsea

Meest recent

Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

0
0
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

43
43
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

34
34
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

41
41
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

411
411
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

89
89
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

57
57
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

26
26
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

291
291
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

339
339
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

297
297
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

274
274
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

318
318
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

108
108
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

126
126
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

302
302
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

197
197
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1180
1180

Meer sportnieuws