'Bezoekje Guardiola zorgt voor totale paniek bij City'

1082
'Bezoekje Guardiola zorgt voor totale paniek bij City'

Na een seizoen dat bol stond van de overwinningen, geniet Pep Guardiola deze week van enkele dagen vakantie. De Spanjaard verblijft momenteel voor een golftoernooi in Milaan. De manager van Manchester City blijkt in het Plaazzo Parigi Hotel opvallend bezoek te hebben gekregen.


Volgens buitenlandse media is Juventus-directeur Fabio Paratici naar dit hotel afgereisd om in gesprek te gaan met Guardiola. De Italiaanse topclub heeft besloten om Massimiliano Allegri deze zomer te laten vertrekken en is dus op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Guardiola is de droomkandidaat voor Juventus.

Onlangs verklaarde de City-manager niets te willen weten van een vertrek, maar volgens Onda Cero en andere media is Juventus wel degelijk in de race voor diens handtekening. Het is nu aan de 'Oude Dame' om de Catalaan te verleiden tot een transfer naar Turijn.

City wil de succescoach uiteraard behouden en heeft al laten weten dat het diens contract fors wil opwaarderen. Hij zou zijn tweejarige contract met drie jaar kunnen openbreken met een totale waarde van 114 miljoen euro aan salaris.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Denkt u dat Guardiola zou vertrekken bij City?

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

1
1
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

97
97
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

3
3
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

15
15
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

130
130
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

86
86
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

111
111
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

201
201
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

41
41
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

122
122
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

331
331
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

46
46
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

449
449
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

380
380
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

535
535
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

408
408

Meer sportnieuws