Pijnlijke details vertrek Leko lekken uit: "Was begin van het einde"

2601 stemmen
Pijnlijke details vertrek Leko lekken uit:

Hij won er de titel, de Supercup en parkeerde zijn ploeg dit seizoen op een tweede plaats, toch vond Club Brugge het niet nodig om de samenwerking met Ivan Leko voort te zetten. Dinsdag maakte Blauw-Zwart officieel bekend dat de Kroaat en zijn staf moesten beschikken. Al was dat intern blijkbaar al een tijdje bekend.


Zo leek de beslissing om Leko te laten gaan al tijdens de winterstop te zijn genomen. En dat zorgde voor een erg moeilijke werksituatie voor de sportieve staf. "Vanaf december werden we plots nergens meer bij betrokken. Besprekingen voor de wintermercato waren er niet, terwijl we in het verleden altijd overleg hadden en profielen van spelers afbakenden. Inspraak in het nieuwe oefencomplex? Ik zou niet weten waar het precies ligt in Westkapelle. Over niets werd onze mening gevraagd en dan voel je dat er iets gaande is. Sindsdien werd het alleen maar moeilijker werken" stelt de ontslagen T2 Rudi Cossey bij Het Laatste Nieuws.

En ook Leko zelf beaamt dat hij niet altijd even voldoende werd betrokken door het bestuur. "Mijn macht bij de transfers van Club was min tien", vertelt hij zelf bij Het Nieuwsblad. Daarnaast weigerde Leko begin dit seizoen ook al een concrete aanbieding van Blauw-Zwart en daar was het bestuur niet gelukkig mee. "Achteraf bekeken was dat het begin van het einde. Tijdens de winterstage in Qatar voelde ik gewoon dat ik aan mijn laatste maanden bezig was."

LEES OOK: Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club was altijd moeten doorgaan met Leko ...

Meest recent

Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

0
0
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

39
39
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

62
62
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

48
48
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

177
177
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

44
44
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

342
342
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

311
311
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

269
269
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

132
132
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

589
589
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

38
38
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

70
70
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

96
96
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

189
189
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

89
89
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

171
171
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

91
91
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

699
699
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

204
204
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

113
113
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

401
401

Meer sportnieuws