'Club tracht ook absolute toptransfer van KRC Genk te kapen'

door
'Club tracht ook absolute toptransfer van KRC Genk te kapen'

KRC Genk weet nog niet of Philippe Clement volgend seizoen nog aan het sportieve roer van de club zal staan. Maar dat neemt niet weg dat technisch directeur Dimitri de Condé deze week al twee transfers probeert af te sluiten.

Theo Bongonda wordt al langer gevolgd door de Limburgers, maar ook Club Brugge toont interesse in de winger van Zulte Waregem. Toch probeert Genk de transfer van Bongonda binnenkort af te ronden, weet Het Nieuwsblad. Naast de komst van Bongonda, die al ettelijke miljoenen zou moeten kosten, wil de Condé deze week nog een transfer afronden.

En dat zou de Slowaakse spits Patrick Hrosovsky zijn, die zo'n vijf miljoen euro zou moeten kosten. De krant bevestigt ook de interesse in het 18-jarige toptalent Benjamin Nygren (IFK Göteborg). Voor die laatste is de interesse nog niet geconcretiseerd.

UPDATE 20u30

Theo Bongonda leek maandag volgens de Belgische media dichtbij een transfer naar Racing Genk te staan, en zou daarvoor Club Brugge hebben afgewezen. Het Laatste Nieuws komt vandaag echter met een ander verhaal, en dan meer bepaald zijn makelaar Fouad Ben Kouider.

Die stelt namelijk dat er nog helemaal geen beslissing is gevallen, en Club dus nog steeds kans maakt: "We zijn in gesprek met de vier Belgische topclubs Genk, Brugge, Standard en Anderlecht, maar momenteel is er nog geen beslissing genomen.” Stelt hij namelijk in de krant.

De Limburgers zagen bovendien al drie aanbiedingen geweigerd voor de talentvolle flankspeler. Naast het getouwtrek rond Philippe Clement, tracht Blauw-Zwart Racing Genk dus blijkbaar ook op transfergebied het leven zuur te maken.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Voor wie kiest hij best?

Meest recent

Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

4
4
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

12
12
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

87
87
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

155
155
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

84
84
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

61
61
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

157
157
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

374
374
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

284
284
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

103
103
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

315
315
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

345
345
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

101
101
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

24
24
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

87
87
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

84
84
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

182
182
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

177
177
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

192
192
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

94
94
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

420
420
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

111
111

Meer sportnieuws