'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

door
'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

Thibaut Courtois beleefde geen al te best eerste seizoen bij Real Madrid. En dat is een understatement. De Koninklijke presteerde historisch slecht in La Liga, en de Rode Duivel zelf was ook niet onbesproken.

Zo sterk zelfs dat er al werd getwijfeld aan zijn toekomst in Madrid, ondanks het feit dat hij er nog maar één seizoen actief was. Courtois zou echter nu toch het vertrouwen hebben gekregen van het Real-bestuur, al valt het nog af te wachten of Zidane effectief in die plannen wil meegaan.

De doelman zelf lijkt alvast uit op een nieuw seizoen bij Real, waarin hij (en zijn ploegmaats) één en ander kunnen rechtzetten na dit catastrofale seizoen. Dat blijkt uit een bericht dat hij plaatste op Twitter: “We hadden dit seizoen allemaal meer verwacht. Tijd voor reflectie en zelfkritiek. Tijd om te analyseren en te verbeteren en de batterijen op te laden. We keren terug sterker dan ooit, twijfel er maar niet aan!”

UPDATE 19u30

Thibaut Courtois wil uiteraard maar wat graag bij Real blijven, maar zoals gezegd is het nog altijd afwachten van wat Zinedine Zidane daarover denkt. Hij stelde eerder al dat hij de beslissingen moet kunnen nemen, anders zou hij gewoon terug vertrekken. Spaanse media maakte daarmee meteen ook de link met Courtois, die nog steeds niet in de bovenste schuif zou liggen bij de Fransman.

En dat blijkt nu ook uit berichten van Globalsoccer van vandaag. Hoofdredacteur van OK Diario, Eduardo Inda sprak over enkele punten bij Real, waaronder de situatie van Courtois. Het Real-bestuur wil hem wel degelijk aan boord houden, maar zegt wel dat Zidane daar niet mee akkoord is en hij liever verder wil met Navas. Of Zidane zijn wil effectief zal kunnen doordrukken, valt echter wel te betwijfelen.

LEES OOK: Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

Beginnen Zidane en Courtois samen aan een nieuw seizoen bij Real?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

42
42
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

28
28
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

27
27
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

28
28
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

440
440
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

225
225
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

362
362
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

129
129
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

178
178
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

138
138
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

308
308
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

516
516
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

377
377
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

525
525
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

461
461
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws