'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

door
'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

Thibaut Courtois beleefde geen al te best eerste seizoen bij Real Madrid. En dat is een understatement. De Koninklijke presteerde historisch slecht in La Liga, en de Rode Duivel zelf was ook niet onbesproken.

Zo sterk zelfs dat er al werd getwijfeld aan zijn toekomst in Madrid, ondanks het feit dat hij er nog maar één seizoen actief was. Courtois zou echter nu toch het vertrouwen hebben gekregen van het Real-bestuur, al valt het nog af te wachten of Zidane effectief in die plannen wil meegaan.

De doelman zelf lijkt alvast uit op een nieuw seizoen bij Real, waarin hij (en zijn ploegmaats) één en ander kunnen rechtzetten na dit catastrofale seizoen. Dat blijkt uit een bericht dat hij plaatste op Twitter: “We hadden dit seizoen allemaal meer verwacht. Tijd voor reflectie en zelfkritiek. Tijd om te analyseren en te verbeteren en de batterijen op te laden. We keren terug sterker dan ooit, twijfel er maar niet aan!”

UPDATE 19u30

Thibaut Courtois wil uiteraard maar wat graag bij Real blijven, maar zoals gezegd is het nog altijd afwachten van wat Zinedine Zidane daarover denkt. Hij stelde eerder al dat hij de beslissingen moet kunnen nemen, anders zou hij gewoon terug vertrekken. Spaanse media maakte daarmee meteen ook de link met Courtois, die nog steeds niet in de bovenste schuif zou liggen bij de Fransman.

En dat blijkt nu ook uit berichten van Globalsoccer van vandaag. Hoofdredacteur van OK Diario, Eduardo Inda sprak over enkele punten bij Real, waaronder de situatie van Courtois. Het Real-bestuur wil hem wel degelijk aan boord houden, maar zegt wel dat Zidane daar niet mee akkoord is en hij liever verder wil met Navas. Of Zidane zijn wil effectief zal kunnen doordrukken, valt echter wel te betwijfelen.

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Beginnen Zidane en Courtois samen aan een nieuw seizoen bij Real?

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

86
86
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

60
60
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

24
24
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

150
150
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

209
209
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

268
268
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

65
65
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

363
363
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

288
288
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

395
395
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

194
194
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

87
87
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

192
192
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

386
386
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

581
581
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

296
296
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

246
246
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

515
515
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

454
454
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

724
724
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

596
596
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

160
160

Meer sportnieuws