'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

door
'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

Thibaut Courtois beleefde geen al te best eerste seizoen bij Real Madrid. En dat is een understatement. De Koninklijke presteerde historisch slecht in La Liga, en de Rode Duivel zelf was ook niet onbesproken.

Zo sterk zelfs dat er al werd getwijfeld aan zijn toekomst in Madrid, ondanks het feit dat hij er nog maar één seizoen actief was. Courtois zou echter nu toch het vertrouwen hebben gekregen van het Real-bestuur, al valt het nog af te wachten of Zidane effectief in die plannen wil meegaan.

De doelman zelf lijkt alvast uit op een nieuw seizoen bij Real, waarin hij (en zijn ploegmaats) één en ander kunnen rechtzetten na dit catastrofale seizoen. Dat blijkt uit een bericht dat hij plaatste op Twitter: “We hadden dit seizoen allemaal meer verwacht. Tijd voor reflectie en zelfkritiek. Tijd om te analyseren en te verbeteren en de batterijen op te laden. We keren terug sterker dan ooit, twijfel er maar niet aan!”

UPDATE 19u30

Thibaut Courtois wil uiteraard maar wat graag bij Real blijven, maar zoals gezegd is het nog altijd afwachten van wat Zinedine Zidane daarover denkt. Hij stelde eerder al dat hij de beslissingen moet kunnen nemen, anders zou hij gewoon terug vertrekken. Spaanse media maakte daarmee meteen ook de link met Courtois, die nog steeds niet in de bovenste schuif zou liggen bij de Fransman.

En dat blijkt nu ook uit berichten van Globalsoccer van vandaag. Hoofdredacteur van OK Diario, Eduardo Inda sprak over enkele punten bij Real, waaronder de situatie van Courtois. Het Real-bestuur wil hem wel degelijk aan boord houden, maar zegt wel dat Zidane daar niet mee akkoord is en hij liever verder wil met Navas. Of Zidane zijn wil effectief zal kunnen doordrukken, valt echter wel te betwijfelen.

LEES OOK: 'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Beginnen Zidane en Courtois samen aan een nieuw seizoen bij Real?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

25
25
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

51
51
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

39
39
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

222
222
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

131
131
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

342
342
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

334
334
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

322
322
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

209
209
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

166
166
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

661
661
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

690
690
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

320
320
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

168
168
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

293
293

Meer sportnieuws