'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

2125 stemmen
'Zidane eist vertrek van Thibaut Courtois bij Real'

Thibaut Courtois beleefde geen al te best eerste seizoen bij Real Madrid. En dat is een understatement. De Koninklijke presteerde historisch slecht in La Liga, en de Rode Duivel zelf was ook niet onbesproken.

Zo sterk zelfs dat er al werd getwijfeld aan zijn toekomst in Madrid, ondanks het feit dat hij er nog maar één seizoen actief was. Courtois zou echter nu toch het vertrouwen hebben gekregen van het Real-bestuur, al valt het nog af te wachten of Zidane effectief in die plannen wil meegaan.

De doelman zelf lijkt alvast uit op een nieuw seizoen bij Real, waarin hij (en zijn ploegmaats) één en ander kunnen rechtzetten na dit catastrofale seizoen. Dat blijkt uit een bericht dat hij plaatste op Twitter: “We hadden dit seizoen allemaal meer verwacht. Tijd voor reflectie en zelfkritiek. Tijd om te analyseren en te verbeteren en de batterijen op te laden. We keren terug sterker dan ooit, twijfel er maar niet aan!”

UPDATE 19u30

Thibaut Courtois wil uiteraard maar wat graag bij Real blijven, maar zoals gezegd is het nog altijd afwachten van wat Zinedine Zidane daarover denkt. Hij stelde eerder al dat hij de beslissingen moet kunnen nemen, anders zou hij gewoon terug vertrekken. Spaanse media maakte daarmee meteen ook de link met Courtois, die nog steeds niet in de bovenste schuif zou liggen bij de Fransman.

En dat blijkt nu ook uit berichten van Globalsoccer van vandaag. Hoofdredacteur van OK Diario, Eduardo Inda sprak over enkele punten bij Real, waaronder de situatie van Courtois. Het Real-bestuur wil hem wel degelijk aan boord houden, maar zegt wel dat Zidane daar niet mee akkoord is en hij liever verder wil met Navas. Of Zidane zijn wil effectief zal kunnen doordrukken, valt echter wel te betwijfelen.

LEES OOK: Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Beginnen Zidane en Courtois samen aan een nieuw seizoen bij Real?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

13
13
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

24
24
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

48
48
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

32
32
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

33
33
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

60
60
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

218
218
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

45
45
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

346
346
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

37
37
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

166
166
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

620
620
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

131
131
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

113
113
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

429
429
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

652
652
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

486
486
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

415
415
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

501
501

Meer sportnieuws