KVO dekt zich in tegen erg risicovolle transfer

door
KVO dekt zich in tegen erg risicovolle transfer

KV Oostende heeft zojuist zijn eerste zomertransfer officieel bekendgemaakt. De Kustboys werden al enkele dagen gelinkt aan KAA Gent-middenvelder Renato Neto, en de transfer werd vandaag bevestigd.  


De 27-jarige Renato Neto zal volgend seizoen het shirt van KV Oostende dragen. De Braziliaanse middenvelder maakt na zeven seizoenen bij AA Gent de overstap richting de kustploeg. Neto was onder Vanhaezebrouck één van de titularissen bij de kampioenenploeg van de Buffalo's in 2015, maar verdween de voorbije twee jaar volledig van de radar door blessureleed.  

"Ik weet dat sommige mensen twijfels hebben omdat ik de voorbije twee seizoenen weinig speelde, maar ik ben door verschillende dokters fit verklaart. Ik ben blij dat KVO mij de kans geeft om opnieuw op het veld te staan, en ik heb grote honger om aan mijn nieuw avontuur te beginnen", aldus de Braziliaan.

UPDATE 21/05

Renato Neto hoopt bij KV Oostende terug veel speelminuten te vergaren. De middenvelder kampte de voorbije jaren met veel blessures en daarom krijgt hij een prestatiegericht contract aan de kust. Sportief adviseur Guy Ghysel lichtte de overeenkomst toe aan Het Nieuwsblad. "Dit is voor ons een opportuniteit, aangezien we met Renato een contract onderhandelden dat bijzonder prestatiegericht geïnspireerd is. Maar als hij 80 procent van zijn mogelijkheden bereikt zoals iedereen die zich herinnert uit zijn Gentse periode, zouden we al heel tevreden zijn. Er is natuurlijk een risico verbonden aan deze transfer, maar we hopen toch een win-winsituatie te bekomen."

LEES OOK: AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

Wordt Neto een meerwaarde bij KVO?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

0
0
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

21
21
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

63
63
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

102
102
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

74
74
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

122
122
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

191
191
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

141
141
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

393
393
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

139
139
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

252
252
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

284
284
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

306
306
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

142
142
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

211
211
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

131
131
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

159
159
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

172
172
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1422
1422
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws