TRANSFERUURTJE: 'RSCA laat dure spits schieten, City kiest opvolger Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA laat dure spits schieten, City kiest opvolger Kompany'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht toont interesse in Alexander Isak, maar om hem definitief over te nemen van Borussia Dortmund zou de Brusselse club maar liefst 9 miljoen euro moeten neertellen. En dat bedrag is vooralsnog te hoog. "Ik kan me niet voorstellen dat wij zo een bedrag zullen neertellen deze zomer. We waren al geïnteresseerd voor hij werd uitgeleend aan Willem II, maar nu ik zijn prijskaartje hoor zullen we moeten afhaken", stelt sportief adviseur Pär Zetterberg bij Fotbollskanalen. Adrien Trebel en Kara Mbodj zouden de club wel mogen verlaten om meer salarisbudget vrij te maken.

Club Brugge neemt deze zomer afscheid van Wesley Moraes en die geniet steeds meer interesse. Zo zouden ook Premier League-clubs Newcastle en West Ham United zich aan het front gemeld hebben. Zelf zou Club concrete interesse vertonen in Jonathan Amon. De international van de Verenigde Staten maakt momenteel het mooie weer bij het Deense Nordsjaelland. Volgens Het Nieuwsblad moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

KRC Genk ziet mogelijk één van zijn kampioenenmakers naar de Serie A trekken. Volgens Italiaanse media heeft Napoli geïnformeerd naar de vraagprijs van Ruslan Malinovskyi, die een voortreffelijk seizoen kende. Hij is ook een vaste waarde bij de nationale ploeg van Oekraïne. Napoli had al contacten met zijn entourage, op clubniveau is er van een overeenkomst nog geen sprake. Aan inkomende zijde lijken de dossiers rond Patrick Hrosovsky en Theo Bongonda de goede richting op te gaan.

BUITENLAND
Nu Vincent Kompany naar Anderlecht trekt, moet Pep Guardiola op zoek naar een nieuwe verdediger. Volgens de Daily Mail heeft de Spanjaard echter al bepaald wie Kompany moet komen vervangen. Hij zou zijn zinnen gezet hebben op Harry Maguire, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Leicester City en de Engelse nationale ploeg. Manchester City zal echter diep in de buidel moeten tasten als het de 26-jarige wil binnenhalen, want Leicester wil hem niet laten vertrekken.

De Champions League-finale wordt allicht de laatste wedstrijd van Simon Mignolet als tweede doelman bij Liverpool. Het Engelse The Daily Mail weet nu dat The Reds een prijskaartje van 17 miljoen euro op Mignolet geplakt zouden hebben. Met verliezend FA Cup-finalist Watford wordt in één adem meteen ook een concrete gegadigde genoemd, al zouden ook Bournemouth en het pas gepromoveerde Norwich City interesse tonen.

Dodi Lukebakio verzilvert zijn sterke seizoen bij Fortuna Dusseldorf mogelijk met een fraaie transfer. Verschillende clubs toonden al interesse in zijn diensten, maar volgens Het Laatste Nieuws mag daar nog een kandidaat aan toegevoegd worden. De krant meldt namelijk dat het Franse Lille OSC hem graag wil binnenhalen.

LEES OOK: Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

Denkt u dat Wesley klaar is voor de Premier League?

Meest recent

Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

0
0
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

26
26
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

60
60
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

45
45
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

51
51
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

226
226
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

371
371
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

340
340
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

22
22
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

67
67
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

108
108
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

422
422
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

164
164
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

331
331
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

288
288
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

239
239
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws