'AA Gent hakt knoop door over Vanhaezebrouck en Mazzu'

2885 stemmen
'AA Gent hakt knoop door over Vanhaezebrouck en Mazzu'

AA Gent beleefde toch wel een turbulent seizoen. Het haalde maar op een haar na Play-Off 1 en verloor de bekerfinale die het eigenlijk áltijd moest winnen. Uiteindelijk is er met de vijfde plaats in de kampioenengroep toch nog hoop op een Europees ticket.

Dat heeft het te danken aan een sterk slot in PO1, met een onverwachte 9 op 9. Daardoor lijkt Jess Thorup toch weer vertrouwen te hebben gekregen van het Gent-bestuur. Vanhaezebrouck en Mazzu werden al genoemd als mogelijke opvolgers, maar zo ver lijkt het niet meer te zullen komen.

Dat schrijft Het Nieuwsblad: “Met een 9 op 9 en de vijfde plaats, eindigde de Deense coach het seizoen op een positieve noot. In zijn voordeel spreekt dat hij wordt gesteund door de overgrote meerderheid van de supporters en spelers en de voorbije maanden meer voeling kreeg met de Belgische competitie. Gisteren zat Thorup samen met het bestuur voor hij op vakantie ging. Het heeft er alle schijn van dat AA Gent met hem doorgaat.”

LEES OOK: 'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

De juiste keuze van AA Gent?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

0
0
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

18
18
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

168
168
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

61
61
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

501
501
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

127
127
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

395
395
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

135
135
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

268
268
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

807
807
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

357
357
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

277
277
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

402
402
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

351
351
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

187
187
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

430
430
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

324
324
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

148
148
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

122
122
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

192
192
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

226
226
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

166
166
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

482
482

Meer sportnieuws