'Na de pandoering: FA Cup-finalist aast op overbodige Rode Duivel'

door
'Na de pandoering: FA Cup-finalist aast op overbodige Rode Duivel'

Het feit dat ze zelfs maar tot in de finale van de FA Cup waren geraakt was op zich al reden tot vieren voor elke Watford-fan, maar na de 6-0 pandoering die The Hornets van City om de oren kregen verstomden de feestpraktijken toch al snel. Doelman Heurelho Gomes nam zo dus afscheid met een stijve rug van ballen uit zijn netten te rapen, om volgend seizoen beter te doen mikt Watford nu op Simon Mignolet.


Sinds de komst van Alisson Becker zag de tweede doelman van de Rode Duivels zijn rol namelijk ook op Anfield gedegradeerd tot reservekeeper. Mignolet stond het voorbije seizoen, waarin Liverpool maar net naast de landstitel greep en nog de finale van de Champions League in het vooruitzicht heeft, in amper twee duels onder de lat. Nog een campagne als tweede keuze lijkt geen optie voor de 31-jarige Limburger, en dus is een vertrek aan de orde.

Het Engelse The Daily Mail weet nu dat The Reds een prijskaartje van 17 miljoen euro op Mignolet geplakt zouden hebben. Met verliezend FA Cup-finalist Watford wordt in één adem meteen ook een concrete gegadigde genoemd, al zouden ook Bournemouth en het pas gepromoveerde Norwich City interesse tonen. Liverpool wilt wel boter bij de vis en laat de betrouwbare reservedoelman, die in 204 wedstrijden voor de club 66 keer de nul hield, alleen gaan tegen de correcte prijs. Geruchten over een mogelijke overgang naar Club Brugge lijken dan ook rijp voor de prullenmand.

LEES OOK: Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Wat is de beste keuze voor Simon Mignolet?

Meest recent

KRC Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

8
8
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

109
109
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

108
108
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

596
596
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

220
220
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

944
944
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

335
335
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

53
53
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

83
83
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

380
380
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

131
131
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1602
1602
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

360
360
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

140
140
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

205
205
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

466
466
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

362
362
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

97
97
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

448
448
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

260
260
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

183
183
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

427
427
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

394
394

Meer sportnieuws