PSG-ster dropt serieuze hint over transfer: "Sta op een kruispunt"

353
PSG-ster dropt serieuze hint over transfer:

De meest waardevolle voetballer ter wereld heet momenteel Kylian Mbappé. De 20-jarige Fransman staat volgens de toonaangevende website Transfermarkt.de helemaal bovenaan de voedselketen en kostte PSG twee jaar geleden al 180 miljoen euro. Bij een volgende transfer lijkt het goudhaantje het huidige record van ploegmaat Neymar dan ook gemakkelijk te zullen breken.


En die transfer zou er wel eens snel aan kunnen zitten komen. Nadat Mbappé zondagavond als jongste speler ooit werd verkozen tot Speler van het Jaar in de Ligue 1 gaf hij namelijk een wel erg opvallende speech. "Voor de eerste of tweede keer sta ik op een kruispunt. Ik heb hier veel geleerd, maar nu is het tijd om meer verantwoordelijkheden te krijgen", aldus de pijlsnelle aanvaller. "Misschien is dat bij PSG, misschien ergens anders met een nieuw project."

Een uitspraak die in Frankrijk kwam binnenvallen als een bom. Ook op de persconferentie na de ceremonie ging Mbappé echter lustig verder. "Ik heb gezegd wat ik moest zeggen. Op zo een podium kun je een boodschap overbrengen. Ik denk dat ik dat heb gedaan", gaf de Fransman aan dat hij zich zeer bewust was van de controverse die hij net had teweeggebracht.

Geruchten over een mogelijke overgang naar Real Madrid slepen dan ook al maanden aan. Zo schreef France Football in maart nog dat Los Blancos een bod van 280 miljoen euro voorbereidden om de aanvaller naar het Estadio Santiago Bernabéu te brengen. Na de speech van Mbappé zullen dergelijke berichten bijgevolg dus alleen maar toenemen.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Wie zou een betere versterking zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

0
0
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

3
3
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

21
21
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

11
11
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

67
67
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

61
61
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

41
41
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

182
182
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

56
56
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

111
111
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

83
83
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

87
87
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

61
61
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

332
332
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

184
184
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

116
116
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws