PSG-ster dropt serieuze hint over transfer: "Sta op een kruispunt"

door
PSG-ster dropt serieuze hint over transfer:

De meest waardevolle voetballer ter wereld heet momenteel Kylian Mbappé. De 20-jarige Fransman staat volgens de toonaangevende website Transfermarkt.de helemaal bovenaan de voedselketen en kostte PSG twee jaar geleden al 180 miljoen euro. Bij een volgende transfer lijkt het goudhaantje het huidige record van ploegmaat Neymar dan ook gemakkelijk te zullen breken.


En die transfer zou er wel eens snel aan kunnen zitten komen. Nadat Mbappé zondagavond als jongste speler ooit werd verkozen tot Speler van het Jaar in de Ligue 1 gaf hij namelijk een wel erg opvallende speech. "Voor de eerste of tweede keer sta ik op een kruispunt. Ik heb hier veel geleerd, maar nu is het tijd om meer verantwoordelijkheden te krijgen", aldus de pijlsnelle aanvaller. "Misschien is dat bij PSG, misschien ergens anders met een nieuw project."

Een uitspraak die in Frankrijk kwam binnenvallen als een bom. Ook op de persconferentie na de ceremonie ging Mbappé echter lustig verder. "Ik heb gezegd wat ik moest zeggen. Op zo een podium kun je een boodschap overbrengen. Ik denk dat ik dat heb gedaan", gaf de Fransman aan dat hij zich zeer bewust was van de controverse die hij net had teweeggebracht.

Geruchten over een mogelijke overgang naar Real Madrid slepen dan ook al maanden aan. Zo schreef France Football in maart nog dat Los Blancos een bod van 280 miljoen euro voorbereidden om de aanvaller naar het Estadio Santiago Bernabéu te brengen. Na de speech van Mbappé zullen dergelijke berichten bijgevolg dus alleen maar toenemen.

LEES OOK: Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Wie zou een betere versterking zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

85
85
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

35
35
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

341
341
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

279
279
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

117
117
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

101
101
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

169
169
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

321
321
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

90
90
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

230
230
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

256
256
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

406
406
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

386
386
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

267
267
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

43
43
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

154
154
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

130
130
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

187
187
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

90
90
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

376
376
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws