'Clement neigt naar vertrek naar Club Brugge'

door
'Clement neigt naar vertrek naar Club Brugge'

Philippe Clement was afgelopen week dé gevierde man bij Racing Genk na het behalen van de Belgische landstitel. Maar de stemming in Limburg, toch zeker bij de supporters, zou wel eens helemaal kunnen omslaan mocht hij kiezen voor een overstap naar Club.

Clement zelf zegt nog te moeten beslissen, en de komende dagen zullen daarvoor bepalend zijn: “Dinsdagmiddag heb ik een afspraak met het bestuur van Genk om te praten over de plannen die er hier zijn. De dagen erna spreek ik nog met een aantal andere partijen. Die afspraken zijn echter nog niet gemaakt, omdat ik sowieso eerst met Genk wilde praten.” Zegt hij namelijk in Het Nieuwsblad.

De krant zelf denkt echter dat hij eerder voor Club zal kiezen en dat Genk dat ook weet: “Lees: dan schuift hij aan bij Club Brugge en eventueel buitenlandse clubs die er zijn. Hoewel het gevoel sterk leeft, ook binnen Genk, dat Clement nu al naar West-Vlaanderen neigt, is het volgens de trainer zelf nog geen uitgemaakte zaak.”

Clement zegt inderdaad nog niet te hebben beslist, maar hij zit er duidelijk wel mee in zijn maag: “De knoop die ik moet doorhakken, wordt een heel moeilijke. Dat weet ik nu al. Ik ben niet ongevoelig voor de supporters die vragen dat ik blijf. Daarom ook dat het zo lastig wordt. Maar ja, daar heb ik geen keuze in. Ik ga vooral de andere mensen laten praten over welk project zij hebben voor volgend seizoen. Dat is voor mij het belangrijkste.”

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Denk je dat Clement wél al heeft beslist?

Meest recent

'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

10
10
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

18
18
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

135
135
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

11
11
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

283
283
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

122
122
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

37
37
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

389
389
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

84
84
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

89
89
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

49
49
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

182
182
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

107
107
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

88
88
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

32
32
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

161
161
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

176
176
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

142
142
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

137
137
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

270
270
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

346
346

Meer sportnieuws