Carrasco zet deur voor Europese topclub helemaal open

door
Carrasco zet deur voor Europese topclub helemaal open

Yannick Carrasco toonde zich afgelopen weekend opnieuw van goudwaarde voor zijn Chinese ploeg Dalian Yifang. Met een doelpunt via strafschop zette hij tegen Shenzhen de ommekeer in, waarna zijn team uiteindelijk won met 1-2. Voor Dalian was het wel nog maar de tweede zege in tien wedstrijden tijd.


Hoewel zijn individuele prestaties er best mogen zijn, is zijn Chinees verhaal sportief gezien dus geen groot succes dit seizoen. Carrasco maakt er dan ook geen geheim van dat hij op korte termijn weer in Europa wil komen voetballen. "Ik probeer mijn best te doen voor de ploeg want ik ben een professional, maar we moeten ook nadenken over een oplossing. Er zijn verschillende ploegen die me willen. Maar als de voorzitter zegt dat ik moet blijven, dan kan ik daar niets aan doen", vertelt hij tegenover The Sun.

Naast sportieve redenen speelt ook het familiale een rol in zijn wens om terug te keren. Vrouwlief Noémie Happart verbleef vorig seizoen grotendeels in China, maar omdat Carrasco veel van huis was keerde ze inmiddels terug naar België. "Ik zit hier op zich niet slecht, de club, spelers en fans zijn goed voor mij. Maar ik ben hier ver weg van mijn familie. En ik kan zeker nog van waarde zijn in Europa. Een terugkeer zou dus een goede oplossing zijn."

GUNNER
Afgelopen winter werd Carrasco ook al gelinkt aan een terugkeer. Arsenal trok toen stevig aan zijn mouw, maar uiteindelijk hadden de Gunners onvoldoende financiële middelen. "Er was interesse van Arsenal en enkele andere teams, maar de voorzitter wou me in de winter niet laten gaan. In de zomer is dat misschien wel mogelijk. Spelers uit de Premier League vertellen me dat het een fysieke competitie is, maar dat je er ook veel ruimte krijgt. Dat zou mij perfect moeten liggen", zet hij de deur voor de Londenaren weer helemaal open.

LEES OOK: 'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

Carrasco speelt volgend seizoen weer in Europa ...

Meest recent

‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

12
12
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

24
24
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

76
76
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

184
184
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

39
39
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

164
164
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

63
63
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

75
75
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

914
914
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

259
259
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

307
307
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

131
131
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

107
107
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

447
447
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

150
150
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

195
195
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

557
557
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

35
35
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

61
61
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

248
248
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

197
197
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

101
101
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

212
212
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

444
444
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23

Meer sportnieuws