Carrasco zet deur voor Europese topclub helemaal open

door
Carrasco zet deur voor Europese topclub helemaal open

Yannick Carrasco toonde zich afgelopen weekend opnieuw van goudwaarde voor zijn Chinese ploeg Dalian Yifang. Met een doelpunt via strafschop zette hij tegen Shenzhen de ommekeer in, waarna zijn team uiteindelijk won met 1-2. Voor Dalian was het wel nog maar de tweede zege in tien wedstrijden tijd.


Hoewel zijn individuele prestaties er best mogen zijn, is zijn Chinees verhaal sportief gezien dus geen groot succes dit seizoen. Carrasco maakt er dan ook geen geheim van dat hij op korte termijn weer in Europa wil komen voetballen. "Ik probeer mijn best te doen voor de ploeg want ik ben een professional, maar we moeten ook nadenken over een oplossing. Er zijn verschillende ploegen die me willen. Maar als de voorzitter zegt dat ik moet blijven, dan kan ik daar niets aan doen", vertelt hij tegenover The Sun.

Naast sportieve redenen speelt ook het familiale een rol in zijn wens om terug te keren. Vrouwlief Noémie Happart verbleef vorig seizoen grotendeels in China, maar omdat Carrasco veel van huis was keerde ze inmiddels terug naar België. "Ik zit hier op zich niet slecht, de club, spelers en fans zijn goed voor mij. Maar ik ben hier ver weg van mijn familie. En ik kan zeker nog van waarde zijn in Europa. Een terugkeer zou dus een goede oplossing zijn."

GUNNER
Afgelopen winter werd Carrasco ook al gelinkt aan een terugkeer. Arsenal trok toen stevig aan zijn mouw, maar uiteindelijk hadden de Gunners onvoldoende financiële middelen. "Er was interesse van Arsenal en enkele andere teams, maar de voorzitter wou me in de winter niet laten gaan. In de zomer is dat misschien wel mogelijk. Spelers uit de Premier League vertellen me dat het een fysieke competitie is, maar dat je er ook veel ruimte krijgt. Dat zou mij perfect moeten liggen", zet hij de deur voor de Londenaren weer helemaal open.

LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Carrasco speelt volgend seizoen weer in Europa ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

47
47
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

45
45
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

111
111
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

83
83
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

29
29
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

80
80
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

141
141
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

103
103
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

142
142
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

214
214
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

211
211
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

741
741
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

163
163
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

91
91
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

141
141
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

181
181
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

331
331
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

449
449
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws