Carrasco zet deur voor Europese topclub helemaal open

door
Carrasco zet deur voor Europese topclub helemaal open

Yannick Carrasco toonde zich afgelopen weekend opnieuw van goudwaarde voor zijn Chinese ploeg Dalian Yifang. Met een doelpunt via strafschop zette hij tegen Shenzhen de ommekeer in, waarna zijn team uiteindelijk won met 1-2. Voor Dalian was het wel nog maar de tweede zege in tien wedstrijden tijd.


Hoewel zijn individuele prestaties er best mogen zijn, is zijn Chinees verhaal sportief gezien dus geen groot succes dit seizoen. Carrasco maakt er dan ook geen geheim van dat hij op korte termijn weer in Europa wil komen voetballen. "Ik probeer mijn best te doen voor de ploeg want ik ben een professional, maar we moeten ook nadenken over een oplossing. Er zijn verschillende ploegen die me willen. Maar als de voorzitter zegt dat ik moet blijven, dan kan ik daar niets aan doen", vertelt hij tegenover The Sun.

Naast sportieve redenen speelt ook het familiale een rol in zijn wens om terug te keren. Vrouwlief Noémie Happart verbleef vorig seizoen grotendeels in China, maar omdat Carrasco veel van huis was keerde ze inmiddels terug naar België. "Ik zit hier op zich niet slecht, de club, spelers en fans zijn goed voor mij. Maar ik ben hier ver weg van mijn familie. En ik kan zeker nog van waarde zijn in Europa. Een terugkeer zou dus een goede oplossing zijn."

GUNNER
Afgelopen winter werd Carrasco ook al gelinkt aan een terugkeer. Arsenal trok toen stevig aan zijn mouw, maar uiteindelijk hadden de Gunners onvoldoende financiële middelen. "Er was interesse van Arsenal en enkele andere teams, maar de voorzitter wou me in de winter niet laten gaan. In de zomer is dat misschien wel mogelijk. Spelers uit de Premier League vertellen me dat het een fysieke competitie is, maar dat je er ook veel ruimte krijgt. Dat zou mij perfect moeten liggen", zet hij de deur voor de Londenaren weer helemaal open.

LEES OOK: Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Carrasco speelt volgend seizoen weer in Europa ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

152
152
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

117
117
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

87
87
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

187
187
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

37
37
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

660
660
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

434
434
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

167
167
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

246
246
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

880
880
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

140
140
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws