Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek: "Probleem met Ronaldo op het veld"

door
Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek:

Met 22 doelpunten en een derde plaats in de topschutterslijst van de Serie A was Paulo Dybala in 2018 nog een van de absolute spilfiguren bij Juventus. Amper een jaar later is het aandeel van de Argentijn in de achtste opeenvolgende titel mede door de komst van Cristiano Ronaldo een heel pak minder, een situatie waar broer en zaakwaarnemer Gustavo het moeilijk mee heeft.


In een interview met het Argentijnse radioprogramma Futbolemico liet Gustavo Dybala zijn licht schijnen op de geruchten dat zijn broer deze zomer Turijn wel eens achter zich zou kunnen laten. "Ja, er bestaat een goede kans dat hij vertrekt. Absoluut. Hij heeft nood aan verandering", klinkt het categoriek. "Ik kan nog niet zeggen waar hij naartoe zal trekken, maar hij is niet langer gelukkig in Juventus."

De oorzaak ligt nog volgens de broer van de 25-jarige aanvaller onmiskenbaar bij de toevoeging van superster Cristiano Ronaldo aan het team. "Buiten het veld zijn er geen problemen en is de band uitstekend. Het probleem bevindt zich echter op het veld", geeft de makelaar aan. "Ze spelen allebei liefst op dezelfde positie en Paulo kan gewoon niet tegen hem opboksen."

"Verschillende spelers zijn ontevreden, niet enkel Paulo. Hij zal niet de enige zijn die na dit seizoen vertrekt", besluit Dybala met de insinuatie dat zijn broer niet de enige Bianconeri is die overweegt om andere oorden op te zoeken. Na het afscheid van trainer Massilimiano Allegri eerder op de dag lijken er komende zomer dus nog meer veranderingen op til bij de Oude Dame.

LEES OOK: 'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Voor wie zou Juventus het best kunnen kiezen?

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

42
42
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

35
35
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

193
193
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

27
27
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

104
104
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

105
105
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

178
178
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

356
356
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

42
42
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

404
404
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

253
253
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

75
75
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

96
96
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

193
193
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

180
180
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

131
131
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

508
508
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

37
37
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

201
201
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

351
351
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

37
37
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

58
58
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

324
324
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

343
343

Meer sportnieuws