Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek: "Probleem met Ronaldo op het veld"

door
Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek:

Met 22 doelpunten en een derde plaats in de topschutterslijst van de Serie A was Paulo Dybala in 2018 nog een van de absolute spilfiguren bij Juventus. Amper een jaar later is het aandeel van de Argentijn in de achtste opeenvolgende titel mede door de komst van Cristiano Ronaldo een heel pak minder, een situatie waar broer en zaakwaarnemer Gustavo het moeilijk mee heeft.


In een interview met het Argentijnse radioprogramma Futbolemico liet Gustavo Dybala zijn licht schijnen op de geruchten dat zijn broer deze zomer Turijn wel eens achter zich zou kunnen laten. "Ja, er bestaat een goede kans dat hij vertrekt. Absoluut. Hij heeft nood aan verandering", klinkt het categoriek. "Ik kan nog niet zeggen waar hij naartoe zal trekken, maar hij is niet langer gelukkig in Juventus."

De oorzaak ligt nog volgens de broer van de 25-jarige aanvaller onmiskenbaar bij de toevoeging van superster Cristiano Ronaldo aan het team. "Buiten het veld zijn er geen problemen en is de band uitstekend. Het probleem bevindt zich echter op het veld", geeft de makelaar aan. "Ze spelen allebei liefst op dezelfde positie en Paulo kan gewoon niet tegen hem opboksen."

"Verschillende spelers zijn ontevreden, niet enkel Paulo. Hij zal niet de enige zijn die na dit seizoen vertrekt", besluit Dybala met de insinuatie dat zijn broer niet de enige Bianconeri is die overweegt om andere oorden op te zoeken. Na het afscheid van trainer Massilimiano Allegri eerder op de dag lijken er komende zomer dus nog meer veranderingen op til bij de Oude Dame.

LEES OOK: 'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

Voor wie zou Juventus het best kunnen kiezen?

Meest recent

'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

45
45
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

67
67
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

187
187
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

70
70
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

172
172
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

188
188
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

140
140
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

56
56
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

157
157
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

154
154
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

45
45
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

553
553
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

90
90
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

485
485
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

202
202
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

319
319
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

191
191
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

141
141
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

680
680
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

121
121
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

98
98
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

244
244
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

229
229
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

486
486

Meer sportnieuws