Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek: "Probleem met Ronaldo op het veld"

door
Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek:

Met 22 doelpunten en een derde plaats in de topschutterslijst van de Serie A was Paulo Dybala in 2018 nog een van de absolute spilfiguren bij Juventus. Amper een jaar later is het aandeel van de Argentijn in de achtste opeenvolgende titel mede door de komst van Cristiano Ronaldo een heel pak minder, een situatie waar broer en zaakwaarnemer Gustavo het moeilijk mee heeft.


In een interview met het Argentijnse radioprogramma Futbolemico liet Gustavo Dybala zijn licht schijnen op de geruchten dat zijn broer deze zomer Turijn wel eens achter zich zou kunnen laten. "Ja, er bestaat een goede kans dat hij vertrekt. Absoluut. Hij heeft nood aan verandering", klinkt het categoriek. "Ik kan nog niet zeggen waar hij naartoe zal trekken, maar hij is niet langer gelukkig in Juventus."

De oorzaak ligt nog volgens de broer van de 25-jarige aanvaller onmiskenbaar bij de toevoeging van superster Cristiano Ronaldo aan het team. "Buiten het veld zijn er geen problemen en is de band uitstekend. Het probleem bevindt zich echter op het veld", geeft de makelaar aan. "Ze spelen allebei liefst op dezelfde positie en Paulo kan gewoon niet tegen hem opboksen."

"Verschillende spelers zijn ontevreden, niet enkel Paulo. Hij zal niet de enige zijn die na dit seizoen vertrekt", besluit Dybala met de insinuatie dat zijn broer niet de enige Bianconeri is die overweegt om andere oorden op te zoeken. Na het afscheid van trainer Massilimiano Allegri eerder op de dag lijken er komende zomer dus nog meer veranderingen op til bij de Oude Dame.

LEES OOK: 'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

Voor wie zou Juventus het best kunnen kiezen?

Meest recent

Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

34
34
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

139
139
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

252
252
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

78
78
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

70
70
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

365
365
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

94
94
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

133
133
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

304
304
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

218
218
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

206
206
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

217
217
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

73
73
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

108
108
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

180
180
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

131
131
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

589
589
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

338
338
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

77
77
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

390
390
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

520
520

Meer sportnieuws