Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek: "Probleem met Ronaldo op het veld"

door
Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek:

Met 22 doelpunten en een derde plaats in de topschutterslijst van de Serie A was Paulo Dybala in 2018 nog een van de absolute spilfiguren bij Juventus. Amper een jaar later is het aandeel van de Argentijn in de achtste opeenvolgende titel mede door de komst van Cristiano Ronaldo een heel pak minder, een situatie waar broer en zaakwaarnemer Gustavo het moeilijk mee heeft.


In een interview met het Argentijnse radioprogramma Futbolemico liet Gustavo Dybala zijn licht schijnen op de geruchten dat zijn broer deze zomer Turijn wel eens achter zich zou kunnen laten. "Ja, er bestaat een goede kans dat hij vertrekt. Absoluut. Hij heeft nood aan verandering", klinkt het categoriek. "Ik kan nog niet zeggen waar hij naartoe zal trekken, maar hij is niet langer gelukkig in Juventus."

De oorzaak ligt nog volgens de broer van de 25-jarige aanvaller onmiskenbaar bij de toevoeging van superster Cristiano Ronaldo aan het team. "Buiten het veld zijn er geen problemen en is de band uitstekend. Het probleem bevindt zich echter op het veld", geeft de makelaar aan. "Ze spelen allebei liefst op dezelfde positie en Paulo kan gewoon niet tegen hem opboksen."

"Verschillende spelers zijn ontevreden, niet enkel Paulo. Hij zal niet de enige zijn die na dit seizoen vertrekt", besluit Dybala met de insinuatie dat zijn broer niet de enige Bianconeri is die overweegt om andere oorden op te zoeken. Na het afscheid van trainer Massilimiano Allegri eerder op de dag lijken er komende zomer dus nog meer veranderingen op til bij de Oude Dame.

LEES OOK: Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Voor wie zou Juventus het best kunnen kiezen?

Meest recent

'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

24
24
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

41
41
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

141
141
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

192
192
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

85
85
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

566
566
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

245
245
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

107
107
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

101
101
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

290
290
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

130
130
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

31
31
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

175
175
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

91
91
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

352
352
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

356
356
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

48
48
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

812
812
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

383
383
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

43
43
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

536
536
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

47
47
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

135
135
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

342
342
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

143
143

Meer sportnieuws