Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek: "Probleem met Ronaldo op het veld"

622 stemmen
Broer van Juve-ster stuurt aan op vertrek:

Met 22 doelpunten en een derde plaats in de topschutterslijst van de Serie A was Paulo Dybala in 2018 nog een van de absolute spilfiguren bij Juventus. Amper een jaar later is het aandeel van de Argentijn in de achtste opeenvolgende titel mede door de komst van Cristiano Ronaldo een heel pak minder, een situatie waar broer en zaakwaarnemer Gustavo het moeilijk mee heeft.


In een interview met het Argentijnse radioprogramma Futbolemico liet Gustavo Dybala zijn licht schijnen op de geruchten dat zijn broer deze zomer Turijn wel eens achter zich zou kunnen laten. "Ja, er bestaat een goede kans dat hij vertrekt. Absoluut. Hij heeft nood aan verandering", klinkt het categoriek. "Ik kan nog niet zeggen waar hij naartoe zal trekken, maar hij is niet langer gelukkig in Juventus."

De oorzaak ligt nog volgens de broer van de 25-jarige aanvaller onmiskenbaar bij de toevoeging van superster Cristiano Ronaldo aan het team. "Buiten het veld zijn er geen problemen en is de band uitstekend. Het probleem bevindt zich echter op het veld", geeft de makelaar aan. "Ze spelen allebei liefst op dezelfde positie en Paulo kan gewoon niet tegen hem opboksen."

"Verschillende spelers zijn ontevreden, niet enkel Paulo. Hij zal niet de enige zijn die na dit seizoen vertrekt", besluit Dybala met de insinuatie dat zijn broer niet de enige Bianconeri is die overweegt om andere oorden op te zoeken. Na het afscheid van trainer Massilimiano Allegri eerder op de dag lijken er komende zomer dus nog meer veranderingen op til bij de Oude Dame.

LEES OOK: 'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Voor wie zou Juventus het best kunnen kiezen?

Meest recent

Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

0
0
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

26
26
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

216
216
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

113
113
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

235
235
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

99
99
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

72
72
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

463
463
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

182
182
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

409
409
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

362
362
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

158
158
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

677
677
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

212
212
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

579
579
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

154
154
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

807
807
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

268
268
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

960
960
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

545
545
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

216
216
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

396
396
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1529
1529
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

514
514
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

344
344

Meer sportnieuws