Clement gekscheert daags na titelviering: "Iemand moeten ontslaan"

door
Clement gekscheert daags na titelviering:

Philippe Clement staat bekend om zijn beheerste, kalme en bescheiden persoonlijkheid, zeker in vergelijking met sommige andere coaches in de Jupiler Pro League. Op het Genkse titelfeest liet de trainer van de kersverse landskampioen echter eens lustig de teugels vieren.


En dat was er dan ook aan te merken, want wanneer Clement vanop het podium samen met de supporters op het Stadsplein een liedje wilt inzetten slaagt de succescoach er toch niet helemaal in de gewenste klank te produceren. Het optreden werd vastgelegd door Sporza en vandaag gretig gedeeld op sociale media, iets waar Clement vandaag tijdens zijn eerste persconferentie na het titelfeest op terugkwam.

"Ik moet misschien eerst met droevig nieuws beginnen. We hebben vandaag iemand moeten ontslaan. De technische man binnen Genk, die blijkbaar ook bij Sporza werkt", opent de kampioenenmaker van Genk verrassend, waarna de clou al snel duidelijk wordt. "Die heeft heel slechte micro’s geleverd op het kampioenenfeest. Daarom hebben we die persoon moeten ontslaan, want het kan niet welke filmpjes die volledig niet de realiteit zijn de wereld werden ingestuurd." 

Clement zoekt vervolgens de steun van zijn kapitein Leandro Trossard – "Leo, dat is waar hé? Jij weet beter" – die dan maar schoorvoetend instemt.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Verhuis naar Brugge of niet, Clement is voor altijd een icoon in Genk

Meest recent

Chelsea-ster doet Eden Hazard na: rel met ballenjongen

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

1
1
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

15
15
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

24
24
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

44
44
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

36
36
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

35
35
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

207
207
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

125
125
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

71
71
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

471
471
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

106
106
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

105
105
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

237
237
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

137
137
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

47
47
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

771
771
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

328
328
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

297
297
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

56
56
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

116
116
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

300
300
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

96
96
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

343
343
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

60
60
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

204
204

Meer sportnieuws