'Guardiola verklapt megatransfer van Griezmann'

door
'Guardiola verklapt megatransfer van Griezmann'

Manchester City was dit seizoen ongenaakbaar in Engeland, indien het dit weekend de FA Cup-finale wint pakt het alle grote nationale prijzen. Maar in de Champions League slaagden de mannen van Pep Guardiola er andermaal niet in om zich te plaatsen voor de finale. En dus volgt er komende zomer wellicht opnieuw de nodige versterking.

Volgens het Spaanse Sport zou City zelfs overwegen een heuse transferbom te droppen. Zo spelen de Engelsen naar verluidt met het idee om de afkoopclausule in het contract van Antoine Griezmann te lichten. De Fransman kondigde begin deze week aan dat hij vertrekt bij Atletico Madrid. Hij leek goed op weg naar FC Barcelona, al werd ook PSG genoemd, maar nu lijkt City hem dus op andere gedachten te willen brengen. 

Het eventuele bod van de landskampioen van de Premier League is wel afhankelijk van een mogelijke transferban. City zou de regels met betrekking tot Financial Fair Play overtreden hebben en op dit moment wordt dat onderzocht door de aangewezen organen. De kans bestaat dat City daarop wil anticiperen en toeslaan nog voor de uitspraak gevallen is.

UPDATE 19u15

Deze middag kwam het bericht dat Man City mee in de dans zou springen om Antoine Griezmann binnen te lijven, maar volgens Pep Guardiola is daar helemaal niet van aan. Tegenover de Engelse tak van ESPN verklaarde hij namelijk dat City hem niet zou kunnen betalen.

De Engelse topclub zou volgens de Spaanse oefenmeester dan ook geen interesse vertonen, en Guardiola lijkt mogelijk ook de nieuwe club van Griezmann te verklappen door te stellen dat FC Barcelona niet ongerust hoeft te zijn. Gezien de connectie tussen Guardiola en Barça, weet hij dus mogelijk al wat meer.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Zal Griezmann naar FC Barcelona trekken?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

61
61
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

58
58
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

457
457
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

71
71
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

136
136
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

242
242
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

58
58
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

561
561
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

349
349
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

404
404
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

484
484
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

254
254
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1224
1224
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

356
356
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

372
372
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

141
141
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

188
188
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

86
86
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

846
846
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

524
524
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

124
124
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

578
578

Meer sportnieuws