Haroun hard voor Antwerp: "Het was veel te laks"

door
Haroun hard voor Antwerp:

Royal Antwerp FC begon indrukwekkend aan de Play-Offs, maar verloor de voorbije wedstrijden wat van haar pluimen. Donderdagavond ging het zelfs voor eigen volk met 1-2 onderuit tegen AA Gent. En hierdoor heeft de Great Old zijn derde plaats plots niet meer in eigen handen.


De teleurstelling was dan ook groot na de nederlaag tegen de Buffalo's. Met name bij aanvoerder Faris Haroun, die zijn kritiek niet spaarde. "Het was te laks. Het leek wel of we de hele wedstrijd dachten dat we met 2-0 voor stonden in de 90ste minuut. Een balletje links, een balletje rechts. Dat is niet van onze gewoonte. Ik weet ook niet precies waarom het niet meer loopt zoals in de vorige matchen", sakkerde hij bij Het Laatste Nieuws.

Omdat Standard verrassend won van Club Brugge, moeten de Antwerpenaren zondag rekenen op een miststap van de Rouches op het veld van kampioen KRC Genk. "Dit is misschien wel het zuurste moment van het seizoen. Al zullen we pas zondag weten of het effectief zo is. Het blijft natuurlijk voetbal en we gaan er nog één keer helemaal voor", aldus Haroun.

POLL: Wie verdient de derde plaats het meest?

Meest recent

Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

0
0
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

6
6
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

124
124
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

153
153
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

291
291
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

62
62
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

267
267
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

114
114
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

652
652
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

475
475
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

400
400
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

200
200
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

171
171
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

280
280
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

152
152
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

96
96
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

386
386
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

306
306
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

53
53
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

116
116

Meer sportnieuws