Vanaken tijdens match 'aangevallen' door Standard-fans

door
Vanaken tijdens match 'aangevallen' door Standard-fans

Club Brugge heeft een bijzonder zure avond achter de rug. Op het veld van Standard kwam het in de eerste helft nochtans tegenover tien man te staan. Maar uiteindelijk wonnen de Rouches met 2-0, waardoor de West-Vlamingen de landstitel aan KRC Genk moesten laten.


Voor Blauw-Zwart werd het dus een erg frustrerende wedstrijd op Sclessin. Club nam Standard al snel bij de keel, maar de Rouches lieten zich niet doen en gaven al bij al amper grote kansen weg. Zelfs tegen tien man vond Brugge amper gaten in de rode muur. Bovendien probeerden de Luikenaars Club naarmate de wedstrijd vorderde zoveel mogelijk het voetballen te beletten.

Ook de supporters deden daarbij hun duit in het zakje. Toen Club een corner kreeg toegewezen wilden zij de bal niet meteen teruggeven. Hans Vanaken kroop dan maar zelf over de boarding om het leer te gaan halen, al was dat niet zo'n goed idee. "De Gouden Schoen van Club Brugge kreeg eerst een bierdouche te verwerken. De Luikse supporters gingen daarna helemaal over de rooie en vielen de Gouden Schoen fysiek aan. Gelukkig zonder succes", schrijft Het Nieuwsblad.

Vanaken bleef echter bijzonder rustig en gebaarde zijn ploegmaats zelfs om zich hier niets van aan te trekken en terug positie in te nemen voor de hoekschop. Of Standard hier ook een sanctie voor moet vrezen hangt er vanaf of het incident werd opgenomen in het scheidsrechtersverslag.




LEES OOK: Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Standard moet hier een sanctie voor krijgen ...

Meest recent

Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

4
4
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

39
39
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

30
30
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

153
153
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

96
96
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

29
29
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

89
89
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

155
155
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

52
52
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

180
180
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

55
55
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

75
75
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

200
200
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

59
59
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

719
719
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

380
380
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

45
45
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

381
381
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

392
392
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

135
135
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

174
174
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

293
293
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

234
234

Meer sportnieuws