STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

door
STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

Na een gelijkspel op het veld van KV Oostende mag STVV de finale van Play-Off II vergeten. De Kanaries speelden een prima competitie en grepen maar net naast een ticket voor Play-Off I, in deze nacompetitie lijkt het vet wat van de soep voor Brys en co.

STVV had nog een kans op groepswinst maar dan moest het vanavond absoluut de drie punten pakken aan de kust. Bij KV Oostende wou men vooral de rug rechten na de smadelijke nederlaag tegen Westerlo.
KVO benut één van de weinige kansen en slaat Kanaries voorlopig KO
Na een lange studieronde kregen de Kanaries na twintig minuten spelen de eerste kans, Tomiyasu kon net niet afwerken. Op het halfuur kregen de bezoekers opnieuw een uitgelezen kans op de voorsprong toen het een strafschop kreeg, Sylla faalde echter vanaf elf meter. Een dure misser, want tien minuten later maakte Guri aan de overzijde de 1-0 na een knappe aanval. Met een gevleide voorsprong mocht KVO uiteindelijk de kleedkamers opzoeken.

Halfweg lijkt het einde seizoen voor Brys en co gezien de tussenstand in Westerlo-Charleroi.
STVV dringt aan maar blijft achter met lege handen
STVV kwam goed uit de kleedkamers en Endo dwong doelman Dutoit na een hoekschop meteen tot een prima redding. Ook De Sart geraakte even later niet voorbij de sterk keepende thuisdoelman. Op twintig minuten van het einde had Oostende ei zo na een dubbele voorsprong te pakken het schot van Nkaka zoefde maar net naast. De Kanaries drongen nog aan en lukten finaal nog de gelijkmaker via De Sart. Verder kwam het echter niet meer en zo pakt het naast de finale van Play-Off II.
Scoreverloop:
1-0 (37') Guri, 1-1 (90+2') De Sart

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Verdiende STVV meer?

Meest recent

'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

2
2
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

429
429
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

40
40
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

169
169
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

326
326
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

52
52
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

107
107
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

122
122
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

49
49
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

146
146
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

71
71
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

154
154
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

73
73
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

127
127
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

34
34
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

163
163
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

590
590
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

184
184
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

592
592
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

99
99
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

504
504
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

57
57
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

369
369
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

149
149

Meer sportnieuws