STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

door
STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

Na een gelijkspel op het veld van KV Oostende mag STVV de finale van Play-Off II vergeten. De Kanaries speelden een prima competitie en grepen maar net naast een ticket voor Play-Off I, in deze nacompetitie lijkt het vet wat van de soep voor Brys en co.

STVV had nog een kans op groepswinst maar dan moest het vanavond absoluut de drie punten pakken aan de kust. Bij KV Oostende wou men vooral de rug rechten na de smadelijke nederlaag tegen Westerlo.
KVO benut één van de weinige kansen en slaat Kanaries voorlopig KO
Na een lange studieronde kregen de Kanaries na twintig minuten spelen de eerste kans, Tomiyasu kon net niet afwerken. Op het halfuur kregen de bezoekers opnieuw een uitgelezen kans op de voorsprong toen het een strafschop kreeg, Sylla faalde echter vanaf elf meter. Een dure misser, want tien minuten later maakte Guri aan de overzijde de 1-0 na een knappe aanval. Met een gevleide voorsprong mocht KVO uiteindelijk de kleedkamers opzoeken.

Halfweg lijkt het einde seizoen voor Brys en co gezien de tussenstand in Westerlo-Charleroi.
STVV dringt aan maar blijft achter met lege handen
STVV kwam goed uit de kleedkamers en Endo dwong doelman Dutoit na een hoekschop meteen tot een prima redding. Ook De Sart geraakte even later niet voorbij de sterk keepende thuisdoelman. Op twintig minuten van het einde had Oostende ei zo na een dubbele voorsprong te pakken het schot van Nkaka zoefde maar net naast. De Kanaries drongen nog aan en lukten finaal nog de gelijkmaker via De Sart. Verder kwam het echter niet meer en zo pakt het naast de finale van Play-Off II.
Scoreverloop:
1-0 (37') Guri, 1-1 (90+2') De Sart

LEES OOK: Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

Verdiende STVV meer?

Meest recent

'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

14
14
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

39
39
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

119
119
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

67
67
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

92
92
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

74
74
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

97
97
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

128
128
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

464
464
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

501
501
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

43
43
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

222
222
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

98
98
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

181
181
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

136
136
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

46
46
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

254
254
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

297
297
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

488
488
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

139
139
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

393
393
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

233
233
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

98
98
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

518
518

Meer sportnieuws