STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

49 stemmen
STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

Na een gelijkspel op het veld van KV Oostende mag STVV de finale van Play-Off II vergeten. De Kanaries speelden een prima competitie en grepen maar net naast een ticket voor Play-Off I, in deze nacompetitie lijkt het vet wat van de soep voor Brys en co.

STVV had nog een kans op groepswinst maar dan moest het vanavond absoluut de drie punten pakken aan de kust. Bij KV Oostende wou men vooral de rug rechten na de smadelijke nederlaag tegen Westerlo.
KVO benut één van de weinige kansen en slaat Kanaries voorlopig KO
Na een lange studieronde kregen de Kanaries na twintig minuten spelen de eerste kans, Tomiyasu kon net niet afwerken. Op het halfuur kregen de bezoekers opnieuw een uitgelezen kans op de voorsprong toen het een strafschop kreeg, Sylla faalde echter vanaf elf meter. Een dure misser, want tien minuten later maakte Guri aan de overzijde de 1-0 na een knappe aanval. Met een gevleide voorsprong mocht KVO uiteindelijk de kleedkamers opzoeken.

Halfweg lijkt het einde seizoen voor Brys en co gezien de tussenstand in Westerlo-Charleroi.
STVV dringt aan maar blijft achter met lege handen
STVV kwam goed uit de kleedkamers en Endo dwong doelman Dutoit na een hoekschop meteen tot een prima redding. Ook De Sart geraakte even later niet voorbij de sterk keepende thuisdoelman. Op twintig minuten van het einde had Oostende ei zo na een dubbele voorsprong te pakken het schot van Nkaka zoefde maar net naast. De Kanaries drongen nog aan en lukten finaal nog de gelijkmaker via De Sart. Verder kwam het echter niet meer en zo pakt het naast de finale van Play-Off II.
Scoreverloop:
1-0 (37') Guri, 1-1 (90+2') De Sart

LEES OOK: STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

🚀

Verdiende STVV meer?

Meest recent

Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

0
0
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

106
106
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

272
272
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

292
292
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

51
51
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

327
327
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

405
405
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

221
221
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

45
45
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

182
182
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

420
420
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

255
255
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

639
639
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

184
184
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

231
231
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

518
518
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

377
377
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

673
673
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

592
592
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

220
220
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

692
692
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

177
177
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

249
249
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

141
141

Meer sportnieuws