STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

49 stemmen
STVV mag Play-Off II finale op zijn buik schrijven na gelijkspel bij KVO

Na een gelijkspel op het veld van KV Oostende mag STVV de finale van Play-Off II vergeten. De Kanaries speelden een prima competitie en grepen maar net naast een ticket voor Play-Off I, in deze nacompetitie lijkt het vet wat van de soep voor Brys en co.

STVV had nog een kans op groepswinst maar dan moest het vanavond absoluut de drie punten pakken aan de kust. Bij KV Oostende wou men vooral de rug rechten na de smadelijke nederlaag tegen Westerlo.
KVO benut één van de weinige kansen en slaat Kanaries voorlopig KO
Na een lange studieronde kregen de Kanaries na twintig minuten spelen de eerste kans, Tomiyasu kon net niet afwerken. Op het halfuur kregen de bezoekers opnieuw een uitgelezen kans op de voorsprong toen het een strafschop kreeg, Sylla faalde echter vanaf elf meter. Een dure misser, want tien minuten later maakte Guri aan de overzijde de 1-0 na een knappe aanval. Met een gevleide voorsprong mocht KVO uiteindelijk de kleedkamers opzoeken.

Halfweg lijkt het einde seizoen voor Brys en co gezien de tussenstand in Westerlo-Charleroi.
STVV dringt aan maar blijft achter met lege handen
STVV kwam goed uit de kleedkamers en Endo dwong doelman Dutoit na een hoekschop meteen tot een prima redding. Ook De Sart geraakte even later niet voorbij de sterk keepende thuisdoelman. Op twintig minuten van het einde had Oostende ei zo na een dubbele voorsprong te pakken het schot van Nkaka zoefde maar net naast. De Kanaries drongen nog aan en lukten finaal nog de gelijkmaker via De Sart. Verder kwam het echter niet meer en zo pakt het naast de finale van Play-Off II.
Scoreverloop:
1-0 (37') Guri, 1-1 (90+2') De Sart

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

🚀

Verdiende STVV meer?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

12
12
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

30
30
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

466
466
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

67
67
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

175
175
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

119
119
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

120
120
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

227
227
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

36
36
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

39
39
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

145
145
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

468
468
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

225
225
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

209
209
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

135
135
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

442
442
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

337
337
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

145
145
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

137
137
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

128
128
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

576
576
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

350
350

Meer sportnieuws