'Dortmund stelt voorwaarde voor recordtransfer Anderlecht'

1803 stemmen
'Dortmund stelt voorwaarde voor recordtransfer Anderlecht'

Anderlecht maakt nu al werk van aanwinsten voor volgend seizoen en één van de posities waar Paars-Wit zich zeker lijkt te gaan versterken, is de spits. De meest nadrukkelijke kandidaat leek de voorbije weken Dieurmerci Mbokani te zijn, maar Anderlecht heeft ook nog een andere piste op het oog. Zo viel ook al de naam van Alexander Isak.


De 19-jarige Zweed maakt in de tweede helft van dit seizoen indruk bij Willem II, waar hij dertien keer scoorde in vijftien wedstrijden. De Nederlanders huren hem van Borussia Dortmund, maar Isak zou nog twijfelen over een terugkeer. De aanvaller zou immers niet zeker zijn dat er daar voor hem voldoende speelkansen in het verschiet liggen.

Volgens Ruhr Nachrichten wil Anderlecht daarvan profiteren en zou het de eerste lijntjes naar Isak al uitgelegd hebben. Bovendien zou het ver willen gaan om de speler niet op huurbasis binnen te halen, maar meteen definitief over te nemen. Het zou maar liefst 9 miljoen euro veil hebben.

UPDATE 15/05
RSCA zou dus bereid zijn om het eigen transferrecord te breken voor de jonge Zweed, maar het valt af te wachten of dat voldoende is om de slag thuis te halen. Isak is immers een groot talent en dat wil men bij Dortmund niet zomaar opgeven. Indien hij blijft eist de spits echter voldoende uitzicht op speelgelegenheid. Daar zou het schoentje knellen.

Isak zou dan immers de doublure van Paco Alcacer moeten worden en de Spanjaard is erg blessure-gevoelig. De clubleiding zou nu twijfelen of Isak wel voldoende rijp is om de aanvalslinie te dragen in afwezigheid van Alcacer. Volgens BVB Buzz zal het bestuur en de trainerstaf daarom eerst een beslissing moeten nemen over het aantrekken van nog een extra spits. Komt die er toch bij, dan mag Isak vertrekken en maakt Anderlecht dus een goede kans.

LEES OOK: 'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Anderlecht zou beter investeren in meer ervaren spelers ...

Meest recent

Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

2
2
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

43
43
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

42
42
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

289
289
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

48
48
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

196
196
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

143
143
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

356
356
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

310
310
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

54
54
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

160
160
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

56
56
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

433
433
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

319
319
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

302
302
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

78
78
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

317
317
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

71
71

Meer sportnieuws