'Dortmund stelt voorwaarde voor recordtransfer Anderlecht'

door
'Dortmund stelt voorwaarde voor recordtransfer Anderlecht'

Anderlecht maakt nu al werk van aanwinsten voor volgend seizoen en één van de posities waar Paars-Wit zich zeker lijkt te gaan versterken, is de spits. De meest nadrukkelijke kandidaat leek de voorbije weken Dieurmerci Mbokani te zijn, maar Anderlecht heeft ook nog een andere piste op het oog. Zo viel ook al de naam van Alexander Isak.


De 19-jarige Zweed maakt in de tweede helft van dit seizoen indruk bij Willem II, waar hij dertien keer scoorde in vijftien wedstrijden. De Nederlanders huren hem van Borussia Dortmund, maar Isak zou nog twijfelen over een terugkeer. De aanvaller zou immers niet zeker zijn dat er daar voor hem voldoende speelkansen in het verschiet liggen.

Volgens Ruhr Nachrichten wil Anderlecht daarvan profiteren en zou het de eerste lijntjes naar Isak al uitgelegd hebben. Bovendien zou het ver willen gaan om de speler niet op huurbasis binnen te halen, maar meteen definitief over te nemen. Het zou maar liefst 9 miljoen euro veil hebben.

UPDATE 15/05
RSCA zou dus bereid zijn om het eigen transferrecord te breken voor de jonge Zweed, maar het valt af te wachten of dat voldoende is om de slag thuis te halen. Isak is immers een groot talent en dat wil men bij Dortmund niet zomaar opgeven. Indien hij blijft eist de spits echter voldoende uitzicht op speelgelegenheid. Daar zou het schoentje knellen.

Isak zou dan immers de doublure van Paco Alcacer moeten worden en de Spanjaard is erg blessure-gevoelig. De clubleiding zou nu twijfelen of Isak wel voldoende rijp is om de aanvalslinie te dragen in afwezigheid van Alcacer. Volgens BVB Buzz zal het bestuur en de trainerstaf daarom eerst een beslissing moeten nemen over het aantrekken van nog een extra spits. Komt die er toch bij, dan mag Isak vertrekken en maakt Anderlecht dus een goede kans.

LEES OOK: Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Anderlecht zou beter investeren in meer ervaren spelers ...

Meest recent

Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

13
13
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

46
46
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

71
71
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

322
322
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

66
66
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

325
325
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

370
370
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

217
217
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

683
683
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

148
148
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

233
233
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

234
234
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

197
197
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

548
548
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

233
233
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

143
143
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

949
949
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1109
1109
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

480
480
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

450
450
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

790
790
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

151
151
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

769
769
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

208
208
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

216
216

Meer sportnieuws