Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

door
Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

In Engeland gaat de transfermarkt donderdag al open en dat zal wellicht het startsein zijn voor heel wat activiteit. Tot 8 augustus hebben de clubs nog om zich te versterken en daarbij is het ook reikhalzend uitkijken naar het lot van enkele Rode Duivels bij de Engelse topclubs.


BBC-journalist David Ornstein, die zeer betrouwbaar geacht wordt als het over Engelse transfers gaat, maakte voor de Engelse publieke omroep een overzicht van de transferactiviteit die we bij de top zes uit de Premier League mogen verwachten. Daarbij had hij ook enkele interessante zaken te melden over de dossiers van Eden Hazard, Divock Origi én Yannick Carrasco. Dit is wat Ornstein kon melden:

  • Eden Hazard: "Hij wordt nadrukkelijk gelinkt aan Real Madrid en wil ook dat die transfer er komt, maar het is nog geen voltrokken deal. Als het transferverbod gehandhaaft wordt, zou het kunnen dat Chelsea weigert hem te laten vertrekken. Dan zouden ze een grote transfersom mislopen en hem een jaar later gratis verliezen, maar ze hopen dat hem houden zich zou uitbetalen op het veld. Als het transferverbod opgeheven wordt, zal Chelsea de transfer goedkeuren en is Coutinho een mogelijke vervanger. Real zou ook Marco Asensio kunnen inzetten in de deal voor Hazard."
  • Divock Origi: "De verwachting is dat Origi bij Liverpool zal blijven, ongeacht of hij een nieuw contract tekent of niet."
  • Yannick Carrasco: "In de vorige transferperiode onderhandelde Arsenal met Carrasco, maar ik betwijfel dat die interesse opnieuw aangewakkerd zal worden."

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Moet Origi bij Liverpool blijven?

Meest recent

Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

29
29
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

9
9
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

4
4
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

197
197
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

292
292
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

37
37
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

58
58
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

258
258
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

216
216
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

151
151
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

261
261
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

125
125
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

333
333
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

212
212
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

263
263
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

257
257
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

378
378
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

182
182
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

133
133
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

263
263
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

202
202
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

226
226

Meer sportnieuws