Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

door
Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

In Engeland gaat de transfermarkt donderdag al open en dat zal wellicht het startsein zijn voor heel wat activiteit. Tot 8 augustus hebben de clubs nog om zich te versterken en daarbij is het ook reikhalzend uitkijken naar het lot van enkele Rode Duivels bij de Engelse topclubs.


BBC-journalist David Ornstein, die zeer betrouwbaar geacht wordt als het over Engelse transfers gaat, maakte voor de Engelse publieke omroep een overzicht van de transferactiviteit die we bij de top zes uit de Premier League mogen verwachten. Daarbij had hij ook enkele interessante zaken te melden over de dossiers van Eden Hazard, Divock Origi én Yannick Carrasco. Dit is wat Ornstein kon melden:

  • Eden Hazard: "Hij wordt nadrukkelijk gelinkt aan Real Madrid en wil ook dat die transfer er komt, maar het is nog geen voltrokken deal. Als het transferverbod gehandhaaft wordt, zou het kunnen dat Chelsea weigert hem te laten vertrekken. Dan zouden ze een grote transfersom mislopen en hem een jaar later gratis verliezen, maar ze hopen dat hem houden zich zou uitbetalen op het veld. Als het transferverbod opgeheven wordt, zal Chelsea de transfer goedkeuren en is Coutinho een mogelijke vervanger. Real zou ook Marco Asensio kunnen inzetten in de deal voor Hazard."
  • Divock Origi: "De verwachting is dat Origi bij Liverpool zal blijven, ongeacht of hij een nieuw contract tekent of niet."
  • Yannick Carrasco: "In de vorige transferperiode onderhandelde Arsenal met Carrasco, maar ik betwijfel dat die interesse opnieuw aangewakkerd zal worden."

LEES OOK: 'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Moet Origi bij Liverpool blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

4
4
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

5
5
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

17
17
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

107
107
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

51
51
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

142
142
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

33
33
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

95
95
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

109
109
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

187
187
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

65
65
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

428
428
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

344
344
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

279
279
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

272
272
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

219
219
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

67
67
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

172
172
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

116
116
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

231
231
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

271
271

Meer sportnieuws