Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

door
Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

In Engeland gaat de transfermarkt donderdag al open en dat zal wellicht het startsein zijn voor heel wat activiteit. Tot 8 augustus hebben de clubs nog om zich te versterken en daarbij is het ook reikhalzend uitkijken naar het lot van enkele Rode Duivels bij de Engelse topclubs.


BBC-journalist David Ornstein, die zeer betrouwbaar geacht wordt als het over Engelse transfers gaat, maakte voor de Engelse publieke omroep een overzicht van de transferactiviteit die we bij de top zes uit de Premier League mogen verwachten. Daarbij had hij ook enkele interessante zaken te melden over de dossiers van Eden Hazard, Divock Origi én Yannick Carrasco. Dit is wat Ornstein kon melden:

  • Eden Hazard: "Hij wordt nadrukkelijk gelinkt aan Real Madrid en wil ook dat die transfer er komt, maar het is nog geen voltrokken deal. Als het transferverbod gehandhaaft wordt, zou het kunnen dat Chelsea weigert hem te laten vertrekken. Dan zouden ze een grote transfersom mislopen en hem een jaar later gratis verliezen, maar ze hopen dat hem houden zich zou uitbetalen op het veld. Als het transferverbod opgeheven wordt, zal Chelsea de transfer goedkeuren en is Coutinho een mogelijke vervanger. Real zou ook Marco Asensio kunnen inzetten in de deal voor Hazard."
  • Divock Origi: "De verwachting is dat Origi bij Liverpool zal blijven, ongeacht of hij een nieuw contract tekent of niet."
  • Yannick Carrasco: "In de vorige transferperiode onderhandelde Arsenal met Carrasco, maar ik betwijfel dat die interesse opnieuw aangewakkerd zal worden."

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Moet Origi bij Liverpool blijven?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

25
25
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

113
113
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

151
151
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

29
29
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

353
353
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

138
138
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

149
149
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

306
306
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

188
188
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

147
147
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

76
76
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

222
222
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

246
246
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

221
221
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

403
403
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

136
136
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

313
313

Meer sportnieuws