Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

442 stemmen
Engelse transferautoriteit heeft nieuws over dossiers Hazard, Origi én Carrasco

In Engeland gaat de transfermarkt donderdag al open en dat zal wellicht het startsein zijn voor heel wat activiteit. Tot 8 augustus hebben de clubs nog om zich te versterken en daarbij is het ook reikhalzend uitkijken naar het lot van enkele Rode Duivels bij de Engelse topclubs.


BBC-journalist David Ornstein, die zeer betrouwbaar geacht wordt als het over Engelse transfers gaat, maakte voor de Engelse publieke omroep een overzicht van de transferactiviteit die we bij de top zes uit de Premier League mogen verwachten. Daarbij had hij ook enkele interessante zaken te melden over de dossiers van Eden Hazard, Divock Origi én Yannick Carrasco. Dit is wat Ornstein kon melden:

  • Eden Hazard: "Hij wordt nadrukkelijk gelinkt aan Real Madrid en wil ook dat die transfer er komt, maar het is nog geen voltrokken deal. Als het transferverbod gehandhaaft wordt, zou het kunnen dat Chelsea weigert hem te laten vertrekken. Dan zouden ze een grote transfersom mislopen en hem een jaar later gratis verliezen, maar ze hopen dat hem houden zich zou uitbetalen op het veld. Als het transferverbod opgeheven wordt, zal Chelsea de transfer goedkeuren en is Coutinho een mogelijke vervanger. Real zou ook Marco Asensio kunnen inzetten in de deal voor Hazard."
  • Divock Origi: "De verwachting is dat Origi bij Liverpool zal blijven, ongeacht of hij een nieuw contract tekent of niet."
  • Yannick Carrasco: "In de vorige transferperiode onderhandelde Arsenal met Carrasco, maar ik betwijfel dat die interesse opnieuw aangewakkerd zal worden."

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

🚀

Moet Origi bij Liverpool blijven?

Meest recent

Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

4
4
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

8
8
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

76
76
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

80
80
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

62
62
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

52
52
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

250
250
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

203
203
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

110
110
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

91
91
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

72
72
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

131
131
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

170
170
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

35
35
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

111
111
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

331
331
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

352
352
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

231
231
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

69
69
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

74
74
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

153
153
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

282
282
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

209
209
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

98
98

Meer sportnieuws