'Transfer Griezmann heeft ook grote gevolgen voor Lukaku'

door
'Transfer Griezmann heeft ook grote gevolgen voor Lukaku'

Dinsdagavond kondigden Atletico Madrid en Antoine Griezmann aan dat ze na vijf jaar deze zomer uit elkaar gaan. De Franse aanvaller trekt wellicht naar FC Barcelona en dat zou weleens het startsein kunnen worden voor een heuse spitsencarrousel. Zo zou de transfer van Griezmann ook een grote invloed kunnen hebben op de toekomst van Romelu Lukaku.


Atletico Madrid zal immers op zoek moeten naar een vervanger voor Griezmann en volgens Corriere della Sera zouden de Spanjaarden daarvoor kunnen aankloppen bij Internazionale voor Mauro Icardi. De Argentijnse spits lag de voorbije maanden overhoop met zijn club na lang aanslepende onderhandelingen over een contractverlenging.

Een vertrek van Icardi zou de deur bij Inter dan weer wagenwijd openzetten voor de komst van Lukaku. Volgens FcInterNews staan de Italianen al enkele weken in contact met Federico Pastorello, de makelaar van de Rode Duivel. Bovendien zou Antonio Conte, die wellicht volgend seizoen coach wordt van Inter, al laten verstaan hebben dat hij een groot voorstander is van de komst van Lukaku. Het enige struikelblok lijkt zo nog het financiële luik, want Manchester United zou 70 à 80 miljoen euro voor onze landgenoot vragen. Een verkoop van Icardi zou die som echter kunnen financieren. Voor Lukaku ligt dan weer een vijfjarig contract klaar in Milaan met een jaarsalaris van 7,5 miljoen euro. Dat zou betekenen dat hij moet inleveren op de 10 miljoen die hij bij United verdient, maar Inter hoopt dat te compenseren met een langere contractduur.

LEES OOK: Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Moet Lukaku naar Inter trekken?

Meest recent

'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

101
101
'Code rood in Anderlecht: De Cat richting Bundesliga'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

19
19
'Ordonez verlaat Club Brugge: opvolger al bekend?'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

90
90
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

176
176
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

282
282
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

289
289
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

127
127
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

161
161
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

65
65
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

68
68
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

162
162
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

572
572
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

56
56
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

113
113
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

438
438
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

412
412
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

237
237
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

89
89
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

396
396
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

317
317
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

148
148
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

1198
1198
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

190
190
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

126
126

Meer sportnieuws