'Transfer Griezmann heeft ook grote gevolgen voor Lukaku'

door
'Transfer Griezmann heeft ook grote gevolgen voor Lukaku'

Dinsdagavond kondigden Atletico Madrid en Antoine Griezmann aan dat ze na vijf jaar deze zomer uit elkaar gaan. De Franse aanvaller trekt wellicht naar FC Barcelona en dat zou weleens het startsein kunnen worden voor een heuse spitsencarrousel. Zo zou de transfer van Griezmann ook een grote invloed kunnen hebben op de toekomst van Romelu Lukaku.


Atletico Madrid zal immers op zoek moeten naar een vervanger voor Griezmann en volgens Corriere della Sera zouden de Spanjaarden daarvoor kunnen aankloppen bij Internazionale voor Mauro Icardi. De Argentijnse spits lag de voorbije maanden overhoop met zijn club na lang aanslepende onderhandelingen over een contractverlenging.

Een vertrek van Icardi zou de deur bij Inter dan weer wagenwijd openzetten voor de komst van Lukaku. Volgens FcInterNews staan de Italianen al enkele weken in contact met Federico Pastorello, de makelaar van de Rode Duivel. Bovendien zou Antonio Conte, die wellicht volgend seizoen coach wordt van Inter, al laten verstaan hebben dat hij een groot voorstander is van de komst van Lukaku. Het enige struikelblok lijkt zo nog het financiële luik, want Manchester United zou 70 à 80 miljoen euro voor onze landgenoot vragen. Een verkoop van Icardi zou die som echter kunnen financieren. Voor Lukaku ligt dan weer een vijfjarig contract klaar in Milaan met een jaarsalaris van 7,5 miljoen euro. Dat zou betekenen dat hij moet inleveren op de 10 miljoen die hij bij United verdient, maar Inter hoopt dat te compenseren met een langere contractduur.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Moet Lukaku naar Inter trekken?

Meest recent

Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

18
18
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

58
58
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

179
179
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

179
179
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

569
569
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

448
448
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

43
43
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

389
389
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

121
121
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

126
126
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

240
240
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

119
119
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

65
65
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

243
243
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

131
131
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

187
187
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

251
251
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

349
349
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

442
442
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

222
222
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

363
363
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

73
73
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

217
217

Meer sportnieuws