Voorzitter Zulte Waregem reageert op boycot supporters

door
Voorzitter Zulte Waregem reageert op boycot supporters

De sfeer bij Zulte Waregem is al beter geweest, want de West-Vlamingen werken een bijzonder wisselvallige Play-Off II af. Dat leidde de fans er zelfs toe dinsdagavond een boycot aan te kondigen van de laatste twee wedstrijden om zo hun onvrede duidelijk te maken. De voorzitter van Essevee probeert hen nu te sussen.


"Over 3 dagen valt voor Essevee het doek over seizoen 18-19, een seizoen waarbij onze club ver beneden de sportieve verwachtingen is gebleven. We begrijpen de ontgoocheling, het ongeloof en het ongenoegen bij supporters en partners. Alleen door volgend seizoen beter te doen, kunnen we dit enigszins goedmaken", stelt Carl Ballière op de website van de club.

"Als club - en als voorzitter in het bijzonder - moeten we in deze periode ook afstand kunnen nemen, emoties opzijschuiven en de situatie nuchter en zakelijk analyseren. Dat is trouwens het werk van onze sportieve directie - nl. CEO Eddy Cordier, Bestuurder Philippe Detaellenaere en Sportief manager Francky Dury - die er al sinds nieuwjaar mee bezig zijn en waar de eerste resultaten al zichtbaar van worden: de optimalisering van de scouting en de bijsturing van de sportieve werking."

MOOIE TOEKOMST
"Ik kan het geloof in een mooie toekomst voor Essevee alleen herhalen", gaat Ballière verder. "Want laten we dat niet vergeten: de kern van deze club staat als een huis. Met hoofdaandeelhouder Tony Beeuwsaert hebben we de voorbije jaren stevige fundamenten kunnen leggen: infrastructureel, financieel én sportief."

"Ik ben er mij van bewust dat er ons nog ontzettend veel werk wacht. Samen met de Raad van Bestuur zal ik er de komende weken en maanden op toezien dat de juiste lessen worden getrokken, actie wordt genomen en hard wordt voortgewerkt zodat we volgend seizoen TOPE opnieuw met trots naar Essevee kunnen opkijken."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

Zal Zulte Waregem volgend seizoen sterker voor de dag komen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

20
20
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

67
67
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

19
19
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

79
79
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

74
74
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

20
20
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

96
96
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

62
62
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

264
264
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

64
64
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

75
75
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

123
123
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

186
186
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

679
679
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

64
64
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

424
424
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

136
136
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

262
262
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

161
161
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

96
96
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

635
635
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

69
69
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

341
341

Meer sportnieuws