Voorzitter Zulte Waregem reageert op boycot supporters

322 stemmen
Voorzitter Zulte Waregem reageert op boycot supporters

De sfeer bij Zulte Waregem is al beter geweest, want de West-Vlamingen werken een bijzonder wisselvallige Play-Off II af. Dat leidde de fans er zelfs toe dinsdagavond een boycot aan te kondigen van de laatste twee wedstrijden om zo hun onvrede duidelijk te maken. De voorzitter van Essevee probeert hen nu te sussen.


"Over 3 dagen valt voor Essevee het doek over seizoen 18-19, een seizoen waarbij onze club ver beneden de sportieve verwachtingen is gebleven. We begrijpen de ontgoocheling, het ongeloof en het ongenoegen bij supporters en partners. Alleen door volgend seizoen beter te doen, kunnen we dit enigszins goedmaken", stelt Carl Ballière op de website van de club.

"Als club - en als voorzitter in het bijzonder - moeten we in deze periode ook afstand kunnen nemen, emoties opzijschuiven en de situatie nuchter en zakelijk analyseren. Dat is trouwens het werk van onze sportieve directie - nl. CEO Eddy Cordier, Bestuurder Philippe Detaellenaere en Sportief manager Francky Dury - die er al sinds nieuwjaar mee bezig zijn en waar de eerste resultaten al zichtbaar van worden: de optimalisering van de scouting en de bijsturing van de sportieve werking."

MOOIE TOEKOMST
"Ik kan het geloof in een mooie toekomst voor Essevee alleen herhalen", gaat Ballière verder. "Want laten we dat niet vergeten: de kern van deze club staat als een huis. Met hoofdaandeelhouder Tony Beeuwsaert hebben we de voorbije jaren stevige fundamenten kunnen leggen: infrastructureel, financieel én sportief."

"Ik ben er mij van bewust dat er ons nog ontzettend veel werk wacht. Samen met de Raad van Bestuur zal ik er de komende weken en maanden op toezien dat de juiste lessen worden getrokken, actie wordt genomen en hard wordt voortgewerkt zodat we volgend seizoen TOPE opnieuw met trots naar Essevee kunnen opkijken."

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

🚀

Zal Zulte Waregem volgend seizoen sterker voor de dag komen?

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

17
17
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

3
3
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

165
165
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

255
255
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

92
92
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

210
210
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

633
633
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

390
390
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

127
127
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

698
698
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

219
219
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

147
147
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

243
243
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

154
154
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

57
57
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

80
80
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

569
569
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

193
193
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

381
381
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1107
1107

Meer sportnieuws