Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

593 stemmen
Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

Radja Nainggolan kende een moeilijke start bij Internazionale en werd in de nieuwjaarsperiode zelfs een tijdje uit de selectie gezet. Maar inmiddels heeft de middenvelder zich herpakt en geldt hij opnieuw als één van de sterkhouders in het team van coach Luciano Spalletti. Op de nationale ploeg hebben die prestaties echter geen invloed meer.


Nadat hij vorige zomer naast een WK-selectie greep, kondigde Nainggolan immers aan dat hij stopte als Rode Duivel. En op die beslissing lijkt hij niet meer terug te komen. "Dat is echt een gepasseerd station. Ik vind het heel jammer hoe het allemaal gelopen is, maar ik kan er helaas niks meer aan veranderen. In mijn ogen is het belangrijk een man van je woord te zijn. In het heetst van de strijd heb ik gezegd dat ik niet meer voor het Belgische team wil spelen en ik blijf achter die woorden staan", klinkt het in Het Nieuwsblad.

Maar de manier waarop hij naast een WK-selectie greep, blijft wel voor een wrang gevoel zorgen bij 'Il Ninja'. "Ik had graag meer uitleg gehad over waarom ik buiten het team werd gelaten, aangezien ik een superseizoen speelde bij Roma. Er is mij nooit persoonlijk verteld waarom ik niet geselecteerd werd. Dat is iets wat me heeft dwarsgezeten."

Langs de andere kant kreeg Nainggolan in die periode wel veel steun van de Belgische supporters. Maar ook dat kan hem niet op andere gedachten brengen. "Laat het duidelijk zijn dat ik de steun van de fans echt kon waarderen. Natuurlijk geeft het een goed gevoel dat zoveel mensen je graag zien spelen voor het nationale team. Helaas hebben de fans geen invloed op de selectie."

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Nainggolan zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de Duivels ...

Meest recent

WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

5
5
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

167
167
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

105
105
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

83
83
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

124
124
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

178
178
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

122
122
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

406
406
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

59
59
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

125
125
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

464
464
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

112
112
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1409
1409
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

273
273
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

628
628
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

291
291
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

353
353
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

97
97
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

659
659
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

400
400
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

168
168

Meer sportnieuws