Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

593 stemmen
Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

Radja Nainggolan kende een moeilijke start bij Internazionale en werd in de nieuwjaarsperiode zelfs een tijdje uit de selectie gezet. Maar inmiddels heeft de middenvelder zich herpakt en geldt hij opnieuw als één van de sterkhouders in het team van coach Luciano Spalletti. Op de nationale ploeg hebben die prestaties echter geen invloed meer.


Nadat hij vorige zomer naast een WK-selectie greep, kondigde Nainggolan immers aan dat hij stopte als Rode Duivel. En op die beslissing lijkt hij niet meer terug te komen. "Dat is echt een gepasseerd station. Ik vind het heel jammer hoe het allemaal gelopen is, maar ik kan er helaas niks meer aan veranderen. In mijn ogen is het belangrijk een man van je woord te zijn. In het heetst van de strijd heb ik gezegd dat ik niet meer voor het Belgische team wil spelen en ik blijf achter die woorden staan", klinkt het in Het Nieuwsblad.

Maar de manier waarop hij naast een WK-selectie greep, blijft wel voor een wrang gevoel zorgen bij 'Il Ninja'. "Ik had graag meer uitleg gehad over waarom ik buiten het team werd gelaten, aangezien ik een superseizoen speelde bij Roma. Er is mij nooit persoonlijk verteld waarom ik niet geselecteerd werd. Dat is iets wat me heeft dwarsgezeten."

Langs de andere kant kreeg Nainggolan in die periode wel veel steun van de Belgische supporters. Maar ook dat kan hem niet op andere gedachten brengen. "Laat het duidelijk zijn dat ik de steun van de fans echt kon waarderen. Natuurlijk geeft het een goed gevoel dat zoveel mensen je graag zien spelen voor het nationale team. Helaas hebben de fans geen invloed op de selectie."

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Nainggolan zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de Duivels ...

Meest recent

'Afscheid na 183 matchen: Duitsers kloppen aan bij Club'

Met Simon Mignolet (pensioen) en Aleksandar Stankovic (terug naar Internazionale) zag Club Brugge in ...

13
13
'Versterking Anderlecht: 23-jarige flankaanvaller in vizier'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Tubeke, waar coach Vitor Bruno zijn troepen ...

41
41
'Transferbom Arsenal, United dokt 50 miljoen aan Chelsea'

Door het wereldkampioenschap gaat het nieuwe seizoen in de Premier League pas eind augustus weer van ...

20
20
'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

306
306
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

412
412
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

307
307
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

273
273
'Bondscoach Nederland: topkandidaat open voor de job'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

160
160
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

597
597
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

531
531
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

714
714
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

426
426
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

96
96
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

204
204
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

67
67
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

78
78
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

459
459
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

214
214
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

253
253
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

348
348
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

217
217
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

77
77
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

360
360
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

451
451
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

41
41

Meer sportnieuws