Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

door
Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

Radja Nainggolan kende een moeilijke start bij Internazionale en werd in de nieuwjaarsperiode zelfs een tijdje uit de selectie gezet. Maar inmiddels heeft de middenvelder zich herpakt en geldt hij opnieuw als één van de sterkhouders in het team van coach Luciano Spalletti. Op de nationale ploeg hebben die prestaties echter geen invloed meer.


Nadat hij vorige zomer naast een WK-selectie greep, kondigde Nainggolan immers aan dat hij stopte als Rode Duivel. En op die beslissing lijkt hij niet meer terug te komen. "Dat is echt een gepasseerd station. Ik vind het heel jammer hoe het allemaal gelopen is, maar ik kan er helaas niks meer aan veranderen. In mijn ogen is het belangrijk een man van je woord te zijn. In het heetst van de strijd heb ik gezegd dat ik niet meer voor het Belgische team wil spelen en ik blijf achter die woorden staan", klinkt het in Het Nieuwsblad.

Maar de manier waarop hij naast een WK-selectie greep, blijft wel voor een wrang gevoel zorgen bij 'Il Ninja'. "Ik had graag meer uitleg gehad over waarom ik buiten het team werd gelaten, aangezien ik een superseizoen speelde bij Roma. Er is mij nooit persoonlijk verteld waarom ik niet geselecteerd werd. Dat is iets wat me heeft dwarsgezeten."

Langs de andere kant kreeg Nainggolan in die periode wel veel steun van de Belgische supporters. Maar ook dat kan hem niet op andere gedachten brengen. "Laat het duidelijk zijn dat ik de steun van de fans echt kon waarderen. Natuurlijk geeft het een goed gevoel dat zoveel mensen je graag zien spelen voor het nationale team. Helaas hebben de fans geen invloed op de selectie."

LEES OOK: Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

Nainggolan zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

45
45
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

21
21
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

103
103
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

49
49
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

125
125
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

121
121
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

328
328
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

40
40
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

58
58
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

584
584
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

86
86
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

95
95
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

137
137
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

134
134
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

231
231
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

120
120
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

891
891
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

527
527
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

80
80
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

335
335
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

181
181
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

103
103
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

248
248
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

433
433
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

91
91

Meer sportnieuws