Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

door
Nainggolan laat zich uit over comeback als Rode Duivel

Radja Nainggolan kende een moeilijke start bij Internazionale en werd in de nieuwjaarsperiode zelfs een tijdje uit de selectie gezet. Maar inmiddels heeft de middenvelder zich herpakt en geldt hij opnieuw als één van de sterkhouders in het team van coach Luciano Spalletti. Op de nationale ploeg hebben die prestaties echter geen invloed meer.


Nadat hij vorige zomer naast een WK-selectie greep, kondigde Nainggolan immers aan dat hij stopte als Rode Duivel. En op die beslissing lijkt hij niet meer terug te komen. "Dat is echt een gepasseerd station. Ik vind het heel jammer hoe het allemaal gelopen is, maar ik kan er helaas niks meer aan veranderen. In mijn ogen is het belangrijk een man van je woord te zijn. In het heetst van de strijd heb ik gezegd dat ik niet meer voor het Belgische team wil spelen en ik blijf achter die woorden staan", klinkt het in Het Nieuwsblad.

Maar de manier waarop hij naast een WK-selectie greep, blijft wel voor een wrang gevoel zorgen bij 'Il Ninja'. "Ik had graag meer uitleg gehad over waarom ik buiten het team werd gelaten, aangezien ik een superseizoen speelde bij Roma. Er is mij nooit persoonlijk verteld waarom ik niet geselecteerd werd. Dat is iets wat me heeft dwarsgezeten."

Langs de andere kant kreeg Nainggolan in die periode wel veel steun van de Belgische supporters. Maar ook dat kan hem niet op andere gedachten brengen. "Laat het duidelijk zijn dat ik de steun van de fans echt kon waarderen. Natuurlijk geeft het een goed gevoel dat zoveel mensen je graag zien spelen voor het nationale team. Helaas hebben de fans geen invloed op de selectie."

LEES OOK: 'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Nainggolan zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de Duivels ...

Meest recent

'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

5
5
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

27
27
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

65
65
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

20
20
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

22
22
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

78
78
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

273
273
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

117
117
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

208
208
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

64
64
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

96
96
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

38
38
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

80
80
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

49
49
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

382
382
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

192
192
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

122
122
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

524
524
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

207
207
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

114
114
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

114
114
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

224
224
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

63
63
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

57
57

Meer sportnieuws