Union legt leider KV Kortrijk verdiend voor de tweede keer over de knie

123
Union legt leider KV Kortrijk verdiend voor de tweede keer over de knie

Met nog één speeldag te gaan kan Union nog steeds zijn groep winnen in Play-Off II. De traditieclub legde vandaag opnieuw KV Kortrijk over de knie(dat wel al zeker is van de finale in Play-Off II) en lijkt klaar om volgend seizoen echt een gooi te doen naar de promotie.

Union deed het voorlopig uitstekend in Play-Off II en stond met nog twee speeldagen te gaan op een fraaie tweede plek. De traditieclub had zelfs nog uitzicht op de groepwinst maar aangezien het geen Europese licentie kreeg, had KVK al zekerheid over de finaleplek. Coach Vanderhaeghe roteerde dan ook gretig en stelde een half B-elftal op.
Halve B-ploeg van KV Kortrijk is voorlopig maatje te klein voor Union
De thuisploeg begon uitstekend in het eigen Dudenpark en na amper tien minuten spelen opende topschutter Niakaté al de score: 1-0. De Kerels reageerden met kansen voor Azouni en Batsula, voorlopig moest doelman Kristiansen niet in actie komen. Fixelles kreeg in het slotkwartier van de eerste helft nog een uitstekende kans op de 2-0, hij schoot echter nog op Hines-Ike. Halfweg leek Union opnieuw op weg naar een zege in Play-Off II.

Niakaté is 'on fire' in Play-Off II en kwam opnieuw tot scoren.
Traditieclub vloert opnieuw 1A-ploeg
KV Kortrijk kwam beter uit de kleedkamers en Rougeaux kon een scherpe voorzet van Chevalier net niet in doel verwerken. Aan de overzijde kon Tabekou net niet in doel verlengen na een uitstekende actie van Niakaté. Iets voor het uur was de dubbele voorsprong voor Union wel een feit toen Stamenkovic een hoekschop in doel verlengde. De thuisploeg bleef ook nadien de beste ploeg en vergat een paar keer om de wedstrijd definitief 'dood' te maken. Uiteindelijk hield de thuisploeg eenvoudig stand en boekt het opnieuw een fraaie zege.
Scoreverloop:
1-0 (9') Niakaté, 2-0 (57') Stamenkovic

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Kan dit Union probleemloos mee in de Jupiler Pro Leaue?

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

23
23
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

32
32
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

50
50
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

103
103
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

31
31
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

42
42
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

198
198
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

180
180
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

118
118
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

778
778
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

290
290
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

100
100
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

187
187
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

262
262
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

542
542
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

267
267
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

76
76
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

336
336
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

191
191
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

53
53
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

58
58

Meer sportnieuws