Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

93 stemmen
Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

Na een evenwichtige partij heeft Moeskroen de drie punten gepakt op het veld van Cercle Brugge.  Door deze nederlaag zat de Vereniging naar de laatste plaats in zijn groep.

Cercle Brugge en Moeskroen hadden nog weinig om voor te spelen in deze Play-Offs, beide ploegen zagen deze wedstrijd al als een voorbereiding op het komende seizoen. Zowel bij de Vereniging als bij Les Hurlus zal dat gebeuren met een nieuwe coach.
Kansen bij de vleet maar geen doelpunten op Jan Breydel
De thuisploeg opende na tien minuten met een doelpunt van De Belder, dat werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. Het was wel het sein voor een offensiefje van de thuisploeg met ook nog een kans voor Bruno en een schot van Mercier dat op de lat vloog. Op het halfuur kreeg Moeskroen plots een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg, Leye faalde echter hopeloos vanaf elf meter en schoot hoog over. De Senegalees kreeg in het slotkwartier nog een paar prima kansen, maar speler van het seizoen bij de thuisploeg, Nardi, stond sterk te keepen. Halfweg stond het nog 0-0 op Jan Breydel.

Doelman Nardi stond opnieuw sterk te keepen bij de thuisploeg.
Leye maakt strafschopmisser goed na de rust
Meteen na de rust maakte Leye zijn missers van tijdens de eerste helft goed door de bal fraai in de verste hoek te leggen: 0-1 voor de bezoekers. Bij deze stand zou Cercle zakken naar de laatste plaats in zijn groep, toch wel een blamage voor Groen-Zwart. De thuisploeg drong nadien wel aan en mocht nog aanspraak maken op de gelijkmaker maar die kwam er uiteindelijk niet. Op een kwartier van het einde besliste Pierrot de wedstrijd helemaal door vanaf de middellijn op te rukken en knap af te werken: 0-2. Leye maakte het in de slotfase van de wedstrijd helemaal af met zijn tweede van de avond. Zo pakt Moeskroen een deugddoende zege en geeft het de laatste plaats door aan Cercle Brugge.
Scoreverloop:
0-1 (47') Leye, 0-2 (76') Pierrot, 0-3 (87') Leye

LEES OOK: 'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Zal één van deze ploegen volgend jaar zakken?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

39
39
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

90
90
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

50
50
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

203
203
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

45
45
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

74
74
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

109
109
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

396
396
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

32
32
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

83
83
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

238
238
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

160
160
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

126
126
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

96
96
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

164
164
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

433
433
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

83
83
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

472
472
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

104
104
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

334
334
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

529
529
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

383
383
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

485
485
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

570
570

Meer sportnieuws