Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

93
Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

Na een evenwichtige partij heeft Moeskroen de drie punten gepakt op het veld van Cercle Brugge.  Door deze nederlaag zat de Vereniging naar de laatste plaats in zijn groep.

Cercle Brugge en Moeskroen hadden nog weinig om voor te spelen in deze Play-Offs, beide ploegen zagen deze wedstrijd al als een voorbereiding op het komende seizoen. Zowel bij de Vereniging als bij Les Hurlus zal dat gebeuren met een nieuwe coach.
Kansen bij de vleet maar geen doelpunten op Jan Breydel
De thuisploeg opende na tien minuten met een doelpunt van De Belder, dat werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. Het was wel het sein voor een offensiefje van de thuisploeg met ook nog een kans voor Bruno en een schot van Mercier dat op de lat vloog. Op het halfuur kreeg Moeskroen plots een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg, Leye faalde echter hopeloos vanaf elf meter en schoot hoog over. De Senegalees kreeg in het slotkwartier nog een paar prima kansen, maar speler van het seizoen bij de thuisploeg, Nardi, stond sterk te keepen. Halfweg stond het nog 0-0 op Jan Breydel.

Doelman Nardi stond opnieuw sterk te keepen bij de thuisploeg.
Leye maakt strafschopmisser goed na de rust
Meteen na de rust maakte Leye zijn missers van tijdens de eerste helft goed door de bal fraai in de verste hoek te leggen: 0-1 voor de bezoekers. Bij deze stand zou Cercle zakken naar de laatste plaats in zijn groep, toch wel een blamage voor Groen-Zwart. De thuisploeg drong nadien wel aan en mocht nog aanspraak maken op de gelijkmaker maar die kwam er uiteindelijk niet. Op een kwartier van het einde besliste Pierrot de wedstrijd helemaal door vanaf de middellijn op te rukken en knap af te werken: 0-2. Leye maakte het in de slotfase van de wedstrijd helemaal af met zijn tweede van de avond. Zo pakt Moeskroen een deugddoende zege en geeft het de laatste plaats door aan Cercle Brugge.
Scoreverloop:
0-1 (47') Leye, 0-2 (76') Pierrot, 0-3 (87') Leye

LEES OOK: Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Zal één van deze ploegen volgend jaar zakken?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

47
47
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

48
48
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

139
139
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

285
285
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

266
266
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

119
119
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

253
253
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

246
246
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

990
990

Meer sportnieuws