Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

93
Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

Na een evenwichtige partij heeft Moeskroen de drie punten gepakt op het veld van Cercle Brugge.  Door deze nederlaag zat de Vereniging naar de laatste plaats in zijn groep.

Cercle Brugge en Moeskroen hadden nog weinig om voor te spelen in deze Play-Offs, beide ploegen zagen deze wedstrijd al als een voorbereiding op het komende seizoen. Zowel bij de Vereniging als bij Les Hurlus zal dat gebeuren met een nieuwe coach.
Kansen bij de vleet maar geen doelpunten op Jan Breydel
De thuisploeg opende na tien minuten met een doelpunt van De Belder, dat werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. Het was wel het sein voor een offensiefje van de thuisploeg met ook nog een kans voor Bruno en een schot van Mercier dat op de lat vloog. Op het halfuur kreeg Moeskroen plots een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg, Leye faalde echter hopeloos vanaf elf meter en schoot hoog over. De Senegalees kreeg in het slotkwartier nog een paar prima kansen, maar speler van het seizoen bij de thuisploeg, Nardi, stond sterk te keepen. Halfweg stond het nog 0-0 op Jan Breydel.

Doelman Nardi stond opnieuw sterk te keepen bij de thuisploeg.
Leye maakt strafschopmisser goed na de rust
Meteen na de rust maakte Leye zijn missers van tijdens de eerste helft goed door de bal fraai in de verste hoek te leggen: 0-1 voor de bezoekers. Bij deze stand zou Cercle zakken naar de laatste plaats in zijn groep, toch wel een blamage voor Groen-Zwart. De thuisploeg drong nadien wel aan en mocht nog aanspraak maken op de gelijkmaker maar die kwam er uiteindelijk niet. Op een kwartier van het einde besliste Pierrot de wedstrijd helemaal door vanaf de middellijn op te rukken en knap af te werken: 0-2. Leye maakte het in de slotfase van de wedstrijd helemaal af met zijn tweede van de avond. Zo pakt Moeskroen een deugddoende zege en geeft het de laatste plaats door aan Cercle Brugge.
Scoreverloop:
0-1 (47') Leye, 0-2 (76') Pierrot, 0-3 (87') Leye

LEES OOK: Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

Zal één van deze ploegen volgend jaar zakken?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

38
38
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

59
59
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

49
49
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

367
367
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

151
151
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

97
97
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

327
327
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

151
151
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws