Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

door
Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

Na een evenwichtige partij heeft Moeskroen de drie punten gepakt op het veld van Cercle Brugge.  Door deze nederlaag zat de Vereniging naar de laatste plaats in zijn groep.

Cercle Brugge en Moeskroen hadden nog weinig om voor te spelen in deze Play-Offs, beide ploegen zagen deze wedstrijd al als een voorbereiding op het komende seizoen. Zowel bij de Vereniging als bij Les Hurlus zal dat gebeuren met een nieuwe coach.
Kansen bij de vleet maar geen doelpunten op Jan Breydel
De thuisploeg opende na tien minuten met een doelpunt van De Belder, dat werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. Het was wel het sein voor een offensiefje van de thuisploeg met ook nog een kans voor Bruno en een schot van Mercier dat op de lat vloog. Op het halfuur kreeg Moeskroen plots een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg, Leye faalde echter hopeloos vanaf elf meter en schoot hoog over. De Senegalees kreeg in het slotkwartier nog een paar prima kansen, maar speler van het seizoen bij de thuisploeg, Nardi, stond sterk te keepen. Halfweg stond het nog 0-0 op Jan Breydel.

Doelman Nardi stond opnieuw sterk te keepen bij de thuisploeg.
Leye maakt strafschopmisser goed na de rust
Meteen na de rust maakte Leye zijn missers van tijdens de eerste helft goed door de bal fraai in de verste hoek te leggen: 0-1 voor de bezoekers. Bij deze stand zou Cercle zakken naar de laatste plaats in zijn groep, toch wel een blamage voor Groen-Zwart. De thuisploeg drong nadien wel aan en mocht nog aanspraak maken op de gelijkmaker maar die kwam er uiteindelijk niet. Op een kwartier van het einde besliste Pierrot de wedstrijd helemaal door vanaf de middellijn op te rukken en knap af te werken: 0-2. Leye maakte het in de slotfase van de wedstrijd helemaal af met zijn tweede van de avond. Zo pakt Moeskroen een deugddoende zege en geeft het de laatste plaats door aan Cercle Brugge.
Scoreverloop:
0-1 (47') Leye, 0-2 (76') Pierrot, 0-3 (87') Leye

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Zal één van deze ploegen volgend jaar zakken?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

61
61
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

168
168
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

150
150
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

75
75
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

601
601
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

180
180
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

310
310
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

221
221
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

422
422
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

386
386
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

307
307
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws