Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

93 stemmen
Cercle Brugge zakt naar laatste plaats na thuisverlies tegen Moeskroen

Na een evenwichtige partij heeft Moeskroen de drie punten gepakt op het veld van Cercle Brugge.  Door deze nederlaag zat de Vereniging naar de laatste plaats in zijn groep.

Cercle Brugge en Moeskroen hadden nog weinig om voor te spelen in deze Play-Offs, beide ploegen zagen deze wedstrijd al als een voorbereiding op het komende seizoen. Zowel bij de Vereniging als bij Les Hurlus zal dat gebeuren met een nieuwe coach.
Kansen bij de vleet maar geen doelpunten op Jan Breydel
De thuisploeg opende na tien minuten met een doelpunt van De Belder, dat werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. Het was wel het sein voor een offensiefje van de thuisploeg met ook nog een kans voor Bruno en een schot van Mercier dat op de lat vloog. Op het halfuur kreeg Moeskroen plots een dot van een kans op de openingstreffer toen het een strafschop kreeg, Leye faalde echter hopeloos vanaf elf meter en schoot hoog over. De Senegalees kreeg in het slotkwartier nog een paar prima kansen, maar speler van het seizoen bij de thuisploeg, Nardi, stond sterk te keepen. Halfweg stond het nog 0-0 op Jan Breydel.

Doelman Nardi stond opnieuw sterk te keepen bij de thuisploeg.
Leye maakt strafschopmisser goed na de rust
Meteen na de rust maakte Leye zijn missers van tijdens de eerste helft goed door de bal fraai in de verste hoek te leggen: 0-1 voor de bezoekers. Bij deze stand zou Cercle zakken naar de laatste plaats in zijn groep, toch wel een blamage voor Groen-Zwart. De thuisploeg drong nadien wel aan en mocht nog aanspraak maken op de gelijkmaker maar die kwam er uiteindelijk niet. Op een kwartier van het einde besliste Pierrot de wedstrijd helemaal door vanaf de middellijn op te rukken en knap af te werken: 0-2. Leye maakte het in de slotfase van de wedstrijd helemaal af met zijn tweede van de avond. Zo pakt Moeskroen een deugddoende zege en geeft het de laatste plaats door aan Cercle Brugge.
Scoreverloop:
0-1 (47') Leye, 0-2 (76') Pierrot, 0-3 (87') Leye

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Zal één van deze ploegen volgend jaar zakken?

Meest recent

Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

55
55
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

641
641
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

15
15
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

221
221
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

80
80
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

233
233
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

409
409
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

127
127
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

94
94
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

228
228
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

184
184
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

180
180
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

591
591
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

485
485
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

525
525
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

226
226
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

802
802
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

687
687
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

237
237
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

156
156
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

262
262
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

473
473
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

558
558

Meer sportnieuws