Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot: "Seizoen is over"

200 stemmen
Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot:

Zulte Waregem speelt zeer zwakke Play-Offs en de 0-5-nederlaag tegen rivaal KV Kortrijk is zeer hard aangekomen bij de fans. Supportersgroep South Lane Crew kwam met een statement op zijn Facebook-pagina en zij plannen een boycot. De mededeling luidt als volgt:


Er zijn dit jaar verschillende gesprekken geweest met club, spelers, staff, waarbij wij vertegenwoordigd waren. Verschillende acties om ze positief te motiveren, positief te benaderen en door middel van onze steeds positieve support het nodige vertrouwen te geven tijdens dit lange, moeilijke seizoen. We zijn immers van mening dat ondanks men minder kwaliteit in huis heeft, men door inzet, goesting, positieve ondersteuning en hard werken even ver kan komen.

Bij de start van de play-offs werd duidelijk dat de acties, gesprekken en de steeds positieve support van ons en andere supporters teniet werden gedaan en men terug in oude gewoontes begon te hervallen. Met als dieptepunt de gekende 0-5 verliespartij van dit weekend. Als men play-off wedstrijden of een derby aanvat zonder grinta, vechtlust en wil om te spelen voor de eer en de fans, dan hebben we een groot probleem.

Een probleem dat zich ook vorig seizoen stelde. Want ook vorig seizoen werd het truitje niet nat genoeg gemaakt en er beneden de waarden van Zulte Waregem gepresteerd. Voor ons zit het seizoen er op. Genoeg is genoeg. Wij boycotten samen met de supportersfederatie de wedstrijd van vanavond op Waasland-Beveren. Vrijdag zullen wij als individuen aanwezig zijn op de laatste thuiswedstrijd.

Groepsdoeken worden niet uitgehangen, materiaal blijft binnen. We wensen het sportieve gedeelte van onze club voor de laatste twee wedstrijden niet meer te steunen. Bij wijze van protest en signaal dat er deze zomer veel werk aan de winkel is. We zullen vrijdag echter wel de nodige pintjes consumeren om onze club op andere wijze wél te steunen. Tijd om onze batterijen opnieuw op te laden en er volgend seizoen opnieuw te staan voor onze club. Tot volgend (hopelijk veel beter) seizoen!


LEES OOK: Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

🚀

Terecht?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

38
38
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

93
93
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

14
14
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

653
653
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

25
25
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

26
26
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

61
61
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

297
297
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

109
109
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

125
125
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

52
52
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

87
87
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

58
58
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

54
54
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

220
220
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

138
138
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

115
115
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

288
288
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

186
186
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

37
37

Meer sportnieuws