Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot: "Seizoen is over"

door
Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot:

Zulte Waregem speelt zeer zwakke Play-Offs en de 0-5-nederlaag tegen rivaal KV Kortrijk is zeer hard aangekomen bij de fans. Supportersgroep South Lane Crew kwam met een statement op zijn Facebook-pagina en zij plannen een boycot. De mededeling luidt als volgt:


Er zijn dit jaar verschillende gesprekken geweest met club, spelers, staff, waarbij wij vertegenwoordigd waren. Verschillende acties om ze positief te motiveren, positief te benaderen en door middel van onze steeds positieve support het nodige vertrouwen te geven tijdens dit lange, moeilijke seizoen. We zijn immers van mening dat ondanks men minder kwaliteit in huis heeft, men door inzet, goesting, positieve ondersteuning en hard werken even ver kan komen.

Bij de start van de play-offs werd duidelijk dat de acties, gesprekken en de steeds positieve support van ons en andere supporters teniet werden gedaan en men terug in oude gewoontes begon te hervallen. Met als dieptepunt de gekende 0-5 verliespartij van dit weekend. Als men play-off wedstrijden of een derby aanvat zonder grinta, vechtlust en wil om te spelen voor de eer en de fans, dan hebben we een groot probleem.

Een probleem dat zich ook vorig seizoen stelde. Want ook vorig seizoen werd het truitje niet nat genoeg gemaakt en er beneden de waarden van Zulte Waregem gepresteerd. Voor ons zit het seizoen er op. Genoeg is genoeg. Wij boycotten samen met de supportersfederatie de wedstrijd van vanavond op Waasland-Beveren. Vrijdag zullen wij als individuen aanwezig zijn op de laatste thuiswedstrijd.

Groepsdoeken worden niet uitgehangen, materiaal blijft binnen. We wensen het sportieve gedeelte van onze club voor de laatste twee wedstrijden niet meer te steunen. Bij wijze van protest en signaal dat er deze zomer veel werk aan de winkel is. We zullen vrijdag echter wel de nodige pintjes consumeren om onze club op andere wijze wél te steunen. Tijd om onze batterijen opnieuw op te laden en er volgend seizoen opnieuw te staan voor onze club. Tot volgend (hopelijk veel beter) seizoen!


LEES OOK: Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Terecht?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

76
76
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

110
110
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

104
104
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

88
88
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

189
189
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

154
154
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

69
69
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

40
40
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

504
504
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

362
362
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

598
598
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

360
360
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

441
441
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

267
267
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

114
114
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

589
589

Meer sportnieuws