Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot: "Seizoen is over"

200 stemmen
Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot:

Zulte Waregem speelt zeer zwakke Play-Offs en de 0-5-nederlaag tegen rivaal KV Kortrijk is zeer hard aangekomen bij de fans. Supportersgroep South Lane Crew kwam met een statement op zijn Facebook-pagina en zij plannen een boycot. De mededeling luidt als volgt:


Er zijn dit jaar verschillende gesprekken geweest met club, spelers, staff, waarbij wij vertegenwoordigd waren. Verschillende acties om ze positief te motiveren, positief te benaderen en door middel van onze steeds positieve support het nodige vertrouwen te geven tijdens dit lange, moeilijke seizoen. We zijn immers van mening dat ondanks men minder kwaliteit in huis heeft, men door inzet, goesting, positieve ondersteuning en hard werken even ver kan komen.

Bij de start van de play-offs werd duidelijk dat de acties, gesprekken en de steeds positieve support van ons en andere supporters teniet werden gedaan en men terug in oude gewoontes begon te hervallen. Met als dieptepunt de gekende 0-5 verliespartij van dit weekend. Als men play-off wedstrijden of een derby aanvat zonder grinta, vechtlust en wil om te spelen voor de eer en de fans, dan hebben we een groot probleem.

Een probleem dat zich ook vorig seizoen stelde. Want ook vorig seizoen werd het truitje niet nat genoeg gemaakt en er beneden de waarden van Zulte Waregem gepresteerd. Voor ons zit het seizoen er op. Genoeg is genoeg. Wij boycotten samen met de supportersfederatie de wedstrijd van vanavond op Waasland-Beveren. Vrijdag zullen wij als individuen aanwezig zijn op de laatste thuiswedstrijd.

Groepsdoeken worden niet uitgehangen, materiaal blijft binnen. We wensen het sportieve gedeelte van onze club voor de laatste twee wedstrijden niet meer te steunen. Bij wijze van protest en signaal dat er deze zomer veel werk aan de winkel is. We zullen vrijdag echter wel de nodige pintjes consumeren om onze club op andere wijze wél te steunen. Tijd om onze batterijen opnieuw op te laden en er volgend seizoen opnieuw te staan voor onze club. Tot volgend (hopelijk veel beter) seizoen!


🚀

Terecht?

Meest recent

'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

8
8
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

28
28
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

133
133
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

18
18
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

207
207
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

40
40
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

153
153
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

527
527
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

227
227
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

360
360
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

530
530
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

265
265
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

339
339
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

21
21
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

147
147
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

58
58
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

80
80
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

145
145
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

59
59
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

94
94
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

72
72
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

397
397
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1306
1306
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

417
417

Meer sportnieuws