Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot: "Seizoen is over"

door
Fans van Zulte Waregem zijn woedend en plannen boycot:

Zulte Waregem speelt zeer zwakke Play-Offs en de 0-5-nederlaag tegen rivaal KV Kortrijk is zeer hard aangekomen bij de fans. Supportersgroep South Lane Crew kwam met een statement op zijn Facebook-pagina en zij plannen een boycot. De mededeling luidt als volgt:


Er zijn dit jaar verschillende gesprekken geweest met club, spelers, staff, waarbij wij vertegenwoordigd waren. Verschillende acties om ze positief te motiveren, positief te benaderen en door middel van onze steeds positieve support het nodige vertrouwen te geven tijdens dit lange, moeilijke seizoen. We zijn immers van mening dat ondanks men minder kwaliteit in huis heeft, men door inzet, goesting, positieve ondersteuning en hard werken even ver kan komen.

Bij de start van de play-offs werd duidelijk dat de acties, gesprekken en de steeds positieve support van ons en andere supporters teniet werden gedaan en men terug in oude gewoontes begon te hervallen. Met als dieptepunt de gekende 0-5 verliespartij van dit weekend. Als men play-off wedstrijden of een derby aanvat zonder grinta, vechtlust en wil om te spelen voor de eer en de fans, dan hebben we een groot probleem.

Een probleem dat zich ook vorig seizoen stelde. Want ook vorig seizoen werd het truitje niet nat genoeg gemaakt en er beneden de waarden van Zulte Waregem gepresteerd. Voor ons zit het seizoen er op. Genoeg is genoeg. Wij boycotten samen met de supportersfederatie de wedstrijd van vanavond op Waasland-Beveren. Vrijdag zullen wij als individuen aanwezig zijn op de laatste thuiswedstrijd.

Groepsdoeken worden niet uitgehangen, materiaal blijft binnen. We wensen het sportieve gedeelte van onze club voor de laatste twee wedstrijden niet meer te steunen. Bij wijze van protest en signaal dat er deze zomer veel werk aan de winkel is. We zullen vrijdag echter wel de nodige pintjes consumeren om onze club op andere wijze wél te steunen. Tijd om onze batterijen opnieuw op te laden en er volgend seizoen opnieuw te staan voor onze club. Tot volgend (hopelijk veel beter) seizoen!


LEES OOK: Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Terecht?

Meest recent

Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

50
50
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

21
21
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

44
44
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

176
176
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

263
263
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

55
55
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

129
129
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

395
395
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

542
542
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

141
141
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

608
608
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

80
80
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

27
27
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

512
512
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

529
529
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

105
105
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

57
57
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

98
98
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

291
291
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

142
142
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

131
131
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

331
331
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

167
167
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

656
656

Meer sportnieuws