Club krijgt goed nieuws van goudhaantje: "Beter eerst in Brugge doorbreken"

door
Club krijgt goed nieuws van goudhaantje:

Club Brugge zou er volgend seizoen wel eens helemaal anders kunnen gaan uitzien. Enkele sterkhouders staan in grote Europese belangstelling, met Wesley op kop.

Bij Blauw-Zwart komt er met Openda een nieuwe talentvolle aanvaller de kop opsteken, maar Club zal sowieso toch een vervanger zoeken voor Wesley, zo stelt Het Nieuwsblad. Ook Het Laatste Nieuws weet dat ze in Brugge al volop op zoek zijn naar een opvolger, al is dat niet voor de hand liggend, gezien de grote kwaliteiten van de Braziliaan.

Desalniettemin zal ook Openda worden beloond, zo weet Het Nieuwsblad: “Bij Club Brugge is het geloof groot in Openda. Hij scoort met de ogen dicht in de beloftenmatchen en de club is gretig om hem een nieuw, langdurig contract aan te bieden. De onderhandelingen daarover zijn lopende.”

UPDATE 16u48
Over de contractverlenging van Openda lijken ze zich bij Club geen zorgen te moeten maken. "Loïs staat nu op de radar van veel clubs, maar hij beseft goed genoeg dat het nu beter voor hem is om eerst door te breken bij Club Brugge", verklaart zijn zaakwaarnemer Stijn Francis immers in Het Nieuwsblad.

De spits zette bij Club immers al grote stappen. "Club Brugge was de stap die Loïs nodig had. Hij is afkomstig van Luik en was bij de jeugd van Standard nog te veel een speelvogel. Bij Club Brugge heeft hij leren werken. Hij heeft een goeie mentaliteit en pikt de dingen snel op. Tegenover die gemiste kansen in de Champions League staat dat hij zich wel telkens goed vrijliep en die kansen afdwong. Hij heeft de snelheid, de wendbaarheid en de doelgerichtheid om het verschil te maken op Champions League-niveau. Dat is geen klein bier voor een speler die toen nog maar achttien was."

LEES OOK: Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Zal Openda helemaal doorbreken bij Club?

Meest recent

Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

13
13
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

14
14
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

139
139
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

92
92
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1043
1043
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

480
480
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

28
28
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

93
93
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

142
142
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

106
106
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

230
230
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

132
132
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

92
92
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

304
304
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

618
618
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

342
342
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

126
126
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

267
267
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

120
120
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

84
84
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

177
177

Meer sportnieuws