Club krijgt goed nieuws van goudhaantje: "Beter eerst in Brugge doorbreken"

991 stemmen
Club krijgt goed nieuws van goudhaantje:

Club Brugge zou er volgend seizoen wel eens helemaal anders kunnen gaan uitzien. Enkele sterkhouders staan in grote Europese belangstelling, met Wesley op kop.

Bij Blauw-Zwart komt er met Openda een nieuwe talentvolle aanvaller de kop opsteken, maar Club zal sowieso toch een vervanger zoeken voor Wesley, zo stelt Het Nieuwsblad. Ook Het Laatste Nieuws weet dat ze in Brugge al volop op zoek zijn naar een opvolger, al is dat niet voor de hand liggend, gezien de grote kwaliteiten van de Braziliaan.

Desalniettemin zal ook Openda worden beloond, zo weet Het Nieuwsblad: “Bij Club Brugge is het geloof groot in Openda. Hij scoort met de ogen dicht in de beloftenmatchen en de club is gretig om hem een nieuw, langdurig contract aan te bieden. De onderhandelingen daarover zijn lopende.”

UPDATE 16u48
Over de contractverlenging van Openda lijken ze zich bij Club geen zorgen te moeten maken. "Loïs staat nu op de radar van veel clubs, maar hij beseft goed genoeg dat het nu beter voor hem is om eerst door te breken bij Club Brugge", verklaart zijn zaakwaarnemer Stijn Francis immers in Het Nieuwsblad.

De spits zette bij Club immers al grote stappen. "Club Brugge was de stap die Loïs nodig had. Hij is afkomstig van Luik en was bij de jeugd van Standard nog te veel een speelvogel. Bij Club Brugge heeft hij leren werken. Hij heeft een goeie mentaliteit en pikt de dingen snel op. Tegenover die gemiste kansen in de Champions League staat dat hij zich wel telkens goed vrijliep en die kansen afdwong. Hij heeft de snelheid, de wendbaarheid en de doelgerichtheid om het verschil te maken op Champions League-niveau. Dat is geen klein bier voor een speler die toen nog maar achttien was."

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Zal Openda helemaal doorbreken bij Club?

Meest recent

Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

1
1
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

84
84
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

80
80
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

260
260
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

392
392
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

236
236
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

284
284
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

19
19
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

126
126
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

44
44
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

69
69
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

111
111
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

57
57
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

85
85
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

66
66
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

369
369
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1071
1071
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

403
403
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

393
393
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

338
338
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

41
41
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

249
249
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

251
251

Meer sportnieuws