Club krijgt goed nieuws van goudhaantje: "Beter eerst in Brugge doorbreken"

991 stemmen
Club krijgt goed nieuws van goudhaantje:

Club Brugge zou er volgend seizoen wel eens helemaal anders kunnen gaan uitzien. Enkele sterkhouders staan in grote Europese belangstelling, met Wesley op kop.

Bij Blauw-Zwart komt er met Openda een nieuwe talentvolle aanvaller de kop opsteken, maar Club zal sowieso toch een vervanger zoeken voor Wesley, zo stelt Het Nieuwsblad. Ook Het Laatste Nieuws weet dat ze in Brugge al volop op zoek zijn naar een opvolger, al is dat niet voor de hand liggend, gezien de grote kwaliteiten van de Braziliaan.

Desalniettemin zal ook Openda worden beloond, zo weet Het Nieuwsblad: “Bij Club Brugge is het geloof groot in Openda. Hij scoort met de ogen dicht in de beloftenmatchen en de club is gretig om hem een nieuw, langdurig contract aan te bieden. De onderhandelingen daarover zijn lopende.”

UPDATE 16u48
Over de contractverlenging van Openda lijken ze zich bij Club geen zorgen te moeten maken. "Loïs staat nu op de radar van veel clubs, maar hij beseft goed genoeg dat het nu beter voor hem is om eerst door te breken bij Club Brugge", verklaart zijn zaakwaarnemer Stijn Francis immers in Het Nieuwsblad.

De spits zette bij Club immers al grote stappen. "Club Brugge was de stap die Loïs nodig had. Hij is afkomstig van Luik en was bij de jeugd van Standard nog te veel een speelvogel. Bij Club Brugge heeft hij leren werken. Hij heeft een goeie mentaliteit en pikt de dingen snel op. Tegenover die gemiste kansen in de Champions League staat dat hij zich wel telkens goed vrijliep en die kansen afdwong. Hij heeft de snelheid, de wendbaarheid en de doelgerichtheid om het verschil te maken op Champions League-niveau. Dat is geen klein bier voor een speler die toen nog maar achttien was."

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Zal Openda helemaal doorbreken bij Club?

Meest recent

Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

4
4
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

45
45
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

52
52
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

14
14
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

347
347
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

118
118
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

110
110
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

36
36
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

78
78
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

56
56
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

372
372
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

503
503
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

162
162
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

104
104
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

130
130
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

155
155
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

198
198
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

170
170
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

517
517
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

614
614
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

958
958
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

279
279
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

218
218

Meer sportnieuws