'Arsenal kan profiteren van slecht nieuws voor Kompany en De Bruyne'

door
'Arsenal kan profiteren van slecht nieuws voor Kompany en De Bruyne'

Manchester City vierde gisteren nog de zesde landstitel in de clubgeschiedenis, maar vandaag komt The New York Times alweer met heel wat onheilspellender nieuws voor de blauwe kant van Manchester op de proppen. De Engelse kampioen dreigt namelijk een schorsing op te lopen die deelname aan de Champions League zou verhinderen.

De UEFA zou nog volgens de Amerikaanse krant overwegen om The Citizens voor één seizoen uit te sluiten van het kampioenenbal omwille van verschillende inbreuken tegen de veelbesproken regels van de Financial Fair Play. Een uitspraak zou al deze week bekend gemaakt kunnen worden, al is het nog niet duidelijk of de schorsing dan al met ingang van volgend seizoen in werking zou treden.

De boekhouding van Manchester City wordt al enige tijd onder de loep genomen door de UEFA. De eigenaars uit Abu Dhabi zouden onder andere persoonlijke gelden hebben overgemaakt in de vorm van overgewaardeerde sponsorcontracten om de Financial Fair Play te omzeilen, iets waar ook PSG van wordt beschuldigd.

UPDATE 14/05

Man City lijkt wel degelijk ernstig te moeten vrezen voor een Champions League-uitsluiting voor volgend seizoen. Die berichten duiken nu namelijk ook op bij het befaamde Football Leaks. Of het effectief zo ver zal komen, valt af te wachten. The Sun weet echter wel al wat er zal gebeuren indien de straf wordt opgelegd. 

Bij een uitsluiting van Man City, krijgt het nummer 5 uit de Premier League namelijk het vrijgekomen Champions League-tickets toegewezen. Dat is in dit geval Arsenal, die zich ook nog kunnen plaatsen mits winst in de Europa League.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Die straf zal er nooit van komen

Meest recent

De Condé verklaart keuze voor Hayen: "Dat is zeer zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

8
8
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

212
212
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

86
86
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

224
224
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

177
177
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

131
131
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

166
166
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

84
84
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

295
295
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

387
387
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

249
249
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

106
106
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

529
529
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

30
30
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

539
539
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

310
310
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

473
473
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

275
275
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

125
125
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

193
193
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

263
263
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

402
402
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

341
341
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

101
101
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

419
419

Meer sportnieuws