'Arsenal kan profiteren van slecht nieuws voor Kompany en De Bruyne'

door
'Arsenal kan profiteren van slecht nieuws voor Kompany en De Bruyne'

Manchester City vierde gisteren nog de zesde landstitel in de clubgeschiedenis, maar vandaag komt The New York Times alweer met heel wat onheilspellender nieuws voor de blauwe kant van Manchester op de proppen. De Engelse kampioen dreigt namelijk een schorsing op te lopen die deelname aan de Champions League zou verhinderen.

De UEFA zou nog volgens de Amerikaanse krant overwegen om The Citizens voor één seizoen uit te sluiten van het kampioenenbal omwille van verschillende inbreuken tegen de veelbesproken regels van de Financial Fair Play. Een uitspraak zou al deze week bekend gemaakt kunnen worden, al is het nog niet duidelijk of de schorsing dan al met ingang van volgend seizoen in werking zou treden.

De boekhouding van Manchester City wordt al enige tijd onder de loep genomen door de UEFA. De eigenaars uit Abu Dhabi zouden onder andere persoonlijke gelden hebben overgemaakt in de vorm van overgewaardeerde sponsorcontracten om de Financial Fair Play te omzeilen, iets waar ook PSG van wordt beschuldigd.

UPDATE 14/05

Man City lijkt wel degelijk ernstig te moeten vrezen voor een Champions League-uitsluiting voor volgend seizoen. Die berichten duiken nu namelijk ook op bij het befaamde Football Leaks. Of het effectief zo ver zal komen, valt af te wachten. The Sun weet echter wel al wat er zal gebeuren indien de straf wordt opgelegd. 

Bij een uitsluiting van Man City, krijgt het nummer 5 uit de Premier League namelijk het vrijgekomen Champions League-tickets toegewezen. Dat is in dit geval Arsenal, die zich ook nog kunnen plaatsen mits winst in de Europa League.

LEES OOK: 'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

Die straf zal er nooit van komen

Meest recent

‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

64
64
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

21
21
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

156
156
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

235
235
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

62
62
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

442
442
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

318
318
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

141
141
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

288
288
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

349
349
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

155
155
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

250
250
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

97
97
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

463
463
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

332
332
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

137
137
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

205
205
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

838
838
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

293
293
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

167
167
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

316
316
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

366
366
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

431
431
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

191
191
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

902
902

Meer sportnieuws