'Anderlecht heeft gewenste transfer ei zo na beet'

door
'Anderlecht heeft gewenste transfer ei zo na beet'

RSC Anderlecht hield zondag een puntje over aan zijn bezoek aan Antwerp, maar zag AA Gent desondanks toch naderen in de stand. De Brusselaars zullen dus nog moeten knokken voor de vijfde plaats waar een eventueel Europees ticket aan verbonden is. Maar men is ook al druk in de weer met oog op komend seizoen.

Zo werkt de clubleiding momenteel nadrukkelijk aan de aanstelling van een nieuwe trainer, maar ook de transfermarkt wordt al tot in de puntjes voorbereid. Technisch directeur Frank Arnesen is in ieder geval al serieus aan de slag. Afgelopen weekend woonde hij de Griekse bekerfinale bij tussen AEK Athene en zijn ex-club PAOK, iets wat hij niet voor zijn plezier deed.

Volgens Het Laatste Nieuws kwam hij er wel degelijk in functie van de zomertransfers, vooral dan aan uitgaande zijde. Anderlecht moet immers een pak 'overbodige' spelers van de hand doen en daar kunnen de Grieken mogelijk mee helpen. AEK zou sowieso al concrete interesse vertonen in Ognjen Vranjes en Luka Adzic.

UPDATE 10u30

Een transfer van Ognjen Vranjes zou wel eens héél dichtbij kunnen zijn. Het Griekse medium Gazzetta stelt namelijk dat de overbodige verdediger van Anderlecht absolute prioriteit is voor zijn ex-club AEK Athene. Er zouden inderdaad al gesprekken geweest zijn met Arnesen, net als over Adzic. Echter denkt het Griekse medium dat voornamelijk de transfer van Vranjes wel eens snel in een stroomversnelling zou kunnen komen.

LEES OOK: Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Zullen ze nog een mooie som vangen voor hem?

Meest recent

Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

5
5
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

20
20
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

36
36
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

85
85
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

61
61
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

245
245
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

77
77
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

389
389
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

63
63
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

35
35
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

421
421
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

186
186
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

26
26
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

120
120
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

70
70
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

641
641
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

52
52
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

258
258
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

378
378
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

316
316
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

163
163
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

501
501
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

270
270
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

78
78

Meer sportnieuws