'Club gaat voor absolute transferbom: minstens 30 miljoen'

1586
'Club gaat voor absolute transferbom: minstens 30 miljoen'

Club Brugge wist zondag opnieuw voor spanning te zorgen in de titelstrijd door thuis met 3-2 van leider KRC Genk te winnen. Vooral in de tweede helft kwam Blauw-Zwart sterk voor de dag met verschillende spelers die zich lieten gelden. Maar de grote uitblinker was misschien wel Wesley Moraes.


Een doelpunt zat er voor de spits niet in, maar verder speelde hij een beresterke partij. Voor wie er dan ook nog aan twijfelde: deze Wesley is helemaal klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière. En dat beseft men op Jan Breydel maar al te goed. "Bij Club hebben ze zich erbij neergelegd dat Wesley deze zomer vertrekt. De belangstelling is simpelweg te groot geworden en, belangrijker, de speler zelf heeft ook zijn zinnen gezet op een transfer", schrijft men bij Het Laatste Nieuws.

Maar hoewel Club bereid is om mee te werken aan een vertrek, moet er wel boter bij de vis komen. Veel boter in dit geval. Waar enkele weken geleden nog 20 miljoen werd gevraagd, zou Wesley volgens bovengenoemd medium nu maar liefst 30 miljoen euro moeten opbrengen. Minstens.

Daarmee zou de Braziliaan niet alleen de duurste uitgaande Club-transfer ooit worden, hij zou ook het competitierecord van de tabellen vegen. Momenteel staat dat op naam van Youri Tielemans. Die verhuisde destijds voor zo'n 25 miljoen euro van Anderlecht naar AS Monaco.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Dertig miljoen euro voor Wesley is ...

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

82
82
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

83
83
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

151
151
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

122
122
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

163
163
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

277
277
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

128
128
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

146
146
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

135
135
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

117
117
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

40
40
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

192
192
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

122
122
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

302
302
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

131
131
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

110
110
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

119
119
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

351
351

Meer sportnieuws