'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

1372 stemmen
'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

Bij Club Brugge staan er de nodige veranderingen op het programma. Na het seizoen gaat de club een nieuwe trainer aanstellen en dat gaat ook wat gevolgen hebben voor het transferbeleid. Blauw-Zwart verkent alvast de Belgische markt.


De meeste trainers zijn voor een 4-3-3 te vinden en Club Brugge heeft er alvast de flankaanvallers voor, maar met Arnaut Danjuma lijkt er één speler mogelijk te gaan vertrekken. In januari kon hij al naar AC Milan en er is nog steeds interesse van heel wat ploegen.

Belgische markt
Manuel Benson is één van de vele namen op de shortlist van Club Brugge. Blauw-Zwart had volgens Waalse media al een verkennend gesprek met Bernd Storck en het is dan ook geen toeval dat Jean Butez en Taiwo Awoniyi de afgelopen maanden weer aan Blauw-Zwart werden gelinkt. Deze drie spelers maakten onder Storck veel progressie en zijn jong én hebben nog een doorverkoopwaarde.



Volgens onze bronnen is er interesse in de drie spelers, maar tot op heden werden er nog geen concrete stappen ondernomen.  Als Philippe Clement bij Genk blijft, lijkt het verhaal van Benson er aflopend te zijn, want vorig seizoen klikte het niet echt tussen de twee. Als Clement naar Club Brugge zou vertrekken – hij is er ook een kandidaat -, zal Benson zeker niet naar Brugge afzakken.

Club Brugge kijkt heel erg naar de Belgische markt en haalde afgelopen zomer Mats Rits en Siebe Schrijvers in huis, die laatste was zelfs bankzitter in Genk, waardoor Genk door de ontwikkeling van de aanvaller twee keer zal nadenken over een verkoop van Benson. Al kijken ze daar ook uit naar nieuwe flankaanvallers. Club heeft naast Benson – dit seizoen goed voor 6 goals en 8 assists in 27 wedstrijden - ook Theo Bongonda op zijn shortlist staan om een eventueel vertrek van Danjuma op te vangen. Er zijn nog veel als’en in het verhaal, maar de eerste lijnen zijn alvast uitgezet. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Moet Club een bod doen op Benson?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

109
109
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

62
62
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

27
27
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

139
139
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

26
26
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

37
37
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

179
179
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

545
545
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

169
169
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

70
70
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

432
432
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

208
208
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

533
533
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

505
505
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

481
481
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

358
358
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

194
194
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

591
591
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1042
1042
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

327
327
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

671
671
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

480
480
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws