'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

door
'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

Bij Club Brugge staan er de nodige veranderingen op het programma. Na het seizoen gaat de club een nieuwe trainer aanstellen en dat gaat ook wat gevolgen hebben voor het transferbeleid. Blauw-Zwart verkent alvast de Belgische markt.


De meeste trainers zijn voor een 4-3-3 te vinden en Club Brugge heeft er alvast de flankaanvallers voor, maar met Arnaut Danjuma lijkt er één speler mogelijk te gaan vertrekken. In januari kon hij al naar AC Milan en er is nog steeds interesse van heel wat ploegen.

Belgische markt
Manuel Benson is één van de vele namen op de shortlist van Club Brugge. Blauw-Zwart had volgens Waalse media al een verkennend gesprek met Bernd Storck en het is dan ook geen toeval dat Jean Butez en Taiwo Awoniyi de afgelopen maanden weer aan Blauw-Zwart werden gelinkt. Deze drie spelers maakten onder Storck veel progressie en zijn jong én hebben nog een doorverkoopwaarde.



Volgens onze bronnen is er interesse in de drie spelers, maar tot op heden werden er nog geen concrete stappen ondernomen.  Als Philippe Clement bij Genk blijft, lijkt het verhaal van Benson er aflopend te zijn, want vorig seizoen klikte het niet echt tussen de twee. Als Clement naar Club Brugge zou vertrekken – hij is er ook een kandidaat -, zal Benson zeker niet naar Brugge afzakken.

Club Brugge kijkt heel erg naar de Belgische markt en haalde afgelopen zomer Mats Rits en Siebe Schrijvers in huis, die laatste was zelfs bankzitter in Genk, waardoor Genk door de ontwikkeling van de aanvaller twee keer zal nadenken over een verkoop van Benson. Al kijken ze daar ook uit naar nieuwe flankaanvallers. Club heeft naast Benson – dit seizoen goed voor 6 goals en 8 assists in 27 wedstrijden - ook Theo Bongonda op zijn shortlist staan om een eventueel vertrek van Danjuma op te vangen. Er zijn nog veel als’en in het verhaal, maar de eerste lijnen zijn alvast uitgezet. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Moet Club een bod doen op Benson?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

84
84
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

40
40
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

234
234
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

150
150
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

234
234
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

121
121
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

337
337
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws