'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

door
'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

Bij Club Brugge staan er de nodige veranderingen op het programma. Na het seizoen gaat de club een nieuwe trainer aanstellen en dat gaat ook wat gevolgen hebben voor het transferbeleid. Blauw-Zwart verkent alvast de Belgische markt.


De meeste trainers zijn voor een 4-3-3 te vinden en Club Brugge heeft er alvast de flankaanvallers voor, maar met Arnaut Danjuma lijkt er één speler mogelijk te gaan vertrekken. In januari kon hij al naar AC Milan en er is nog steeds interesse van heel wat ploegen.

Belgische markt
Manuel Benson is één van de vele namen op de shortlist van Club Brugge. Blauw-Zwart had volgens Waalse media al een verkennend gesprek met Bernd Storck en het is dan ook geen toeval dat Jean Butez en Taiwo Awoniyi de afgelopen maanden weer aan Blauw-Zwart werden gelinkt. Deze drie spelers maakten onder Storck veel progressie en zijn jong én hebben nog een doorverkoopwaarde.



Volgens onze bronnen is er interesse in de drie spelers, maar tot op heden werden er nog geen concrete stappen ondernomen.  Als Philippe Clement bij Genk blijft, lijkt het verhaal van Benson er aflopend te zijn, want vorig seizoen klikte het niet echt tussen de twee. Als Clement naar Club Brugge zou vertrekken – hij is er ook een kandidaat -, zal Benson zeker niet naar Brugge afzakken.

Club Brugge kijkt heel erg naar de Belgische markt en haalde afgelopen zomer Mats Rits en Siebe Schrijvers in huis, die laatste was zelfs bankzitter in Genk, waardoor Genk door de ontwikkeling van de aanvaller twee keer zal nadenken over een verkoop van Benson. Al kijken ze daar ook uit naar nieuwe flankaanvallers. Club heeft naast Benson – dit seizoen goed voor 6 goals en 8 assists in 27 wedstrijden - ook Theo Bongonda op zijn shortlist staan om een eventueel vertrek van Danjuma op te vangen. Er zijn nog veel als’en in het verhaal, maar de eerste lijnen zijn alvast uitgezet. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Moet Club een bod doen op Benson?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

52
52
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

46
46
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

155
155
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

53
53
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

59
59
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

54
54
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

144
144
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

321
321
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

204
204
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

254
254
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

350
350
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

167
167
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

675
675
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

538
538
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws