'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

1372 stemmen
'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

Bij Club Brugge staan er de nodige veranderingen op het programma. Na het seizoen gaat de club een nieuwe trainer aanstellen en dat gaat ook wat gevolgen hebben voor het transferbeleid. Blauw-Zwart verkent alvast de Belgische markt.


De meeste trainers zijn voor een 4-3-3 te vinden en Club Brugge heeft er alvast de flankaanvallers voor, maar met Arnaut Danjuma lijkt er één speler mogelijk te gaan vertrekken. In januari kon hij al naar AC Milan en er is nog steeds interesse van heel wat ploegen.

Belgische markt
Manuel Benson is één van de vele namen op de shortlist van Club Brugge. Blauw-Zwart had volgens Waalse media al een verkennend gesprek met Bernd Storck en het is dan ook geen toeval dat Jean Butez en Taiwo Awoniyi de afgelopen maanden weer aan Blauw-Zwart werden gelinkt. Deze drie spelers maakten onder Storck veel progressie en zijn jong én hebben nog een doorverkoopwaarde.



Volgens onze bronnen is er interesse in de drie spelers, maar tot op heden werden er nog geen concrete stappen ondernomen.  Als Philippe Clement bij Genk blijft, lijkt het verhaal van Benson er aflopend te zijn, want vorig seizoen klikte het niet echt tussen de twee. Als Clement naar Club Brugge zou vertrekken – hij is er ook een kandidaat -, zal Benson zeker niet naar Brugge afzakken.

Club Brugge kijkt heel erg naar de Belgische markt en haalde afgelopen zomer Mats Rits en Siebe Schrijvers in huis, die laatste was zelfs bankzitter in Genk, waardoor Genk door de ontwikkeling van de aanvaller twee keer zal nadenken over een verkoop van Benson. Al kijken ze daar ook uit naar nieuwe flankaanvallers. Club heeft naast Benson – dit seizoen goed voor 6 goals en 8 assists in 27 wedstrijden - ook Theo Bongonda op zijn shortlist staan om een eventueel vertrek van Danjuma op te vangen. Er zijn nog veel als’en in het verhaal, maar de eerste lijnen zijn alvast uitgezet. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Moet Club een bod doen op Benson?

Meest recent

Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

10
10
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

11
11
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

57
57
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

169
169
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

66
66
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

262
262
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

339
339
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

94
94
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

183
183
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

229
229
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

149
149
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

257
257
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

488
488
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

150
150
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

162
162
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

137
137
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

298
298
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

373
373
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

620
620
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

477
477
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

574
574
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

302
302
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

112
112

Meer sportnieuws