'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

1372 stemmen
'Club Brugge zet speler van KRC Genk op zijn shortlist'

Bij Club Brugge staan er de nodige veranderingen op het programma. Na het seizoen gaat de club een nieuwe trainer aanstellen en dat gaat ook wat gevolgen hebben voor het transferbeleid. Blauw-Zwart verkent alvast de Belgische markt.


De meeste trainers zijn voor een 4-3-3 te vinden en Club Brugge heeft er alvast de flankaanvallers voor, maar met Arnaut Danjuma lijkt er één speler mogelijk te gaan vertrekken. In januari kon hij al naar AC Milan en er is nog steeds interesse van heel wat ploegen.

Belgische markt
Manuel Benson is één van de vele namen op de shortlist van Club Brugge. Blauw-Zwart had volgens Waalse media al een verkennend gesprek met Bernd Storck en het is dan ook geen toeval dat Jean Butez en Taiwo Awoniyi de afgelopen maanden weer aan Blauw-Zwart werden gelinkt. Deze drie spelers maakten onder Storck veel progressie en zijn jong én hebben nog een doorverkoopwaarde.



Volgens onze bronnen is er interesse in de drie spelers, maar tot op heden werden er nog geen concrete stappen ondernomen.  Als Philippe Clement bij Genk blijft, lijkt het verhaal van Benson er aflopend te zijn, want vorig seizoen klikte het niet echt tussen de twee. Als Clement naar Club Brugge zou vertrekken – hij is er ook een kandidaat -, zal Benson zeker niet naar Brugge afzakken.

Club Brugge kijkt heel erg naar de Belgische markt en haalde afgelopen zomer Mats Rits en Siebe Schrijvers in huis, die laatste was zelfs bankzitter in Genk, waardoor Genk door de ontwikkeling van de aanvaller twee keer zal nadenken over een verkoop van Benson. Al kijken ze daar ook uit naar nieuwe flankaanvallers. Club heeft naast Benson – dit seizoen goed voor 6 goals en 8 assists in 27 wedstrijden - ook Theo Bongonda op zijn shortlist staan om een eventueel vertrek van Danjuma op te vangen. Er zijn nog veel als’en in het verhaal, maar de eerste lijnen zijn alvast uitgezet. Wordt vervolgd.

CR

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Moet Club een bod doen op Benson?

Meest recent

'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

1
1
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

25
25
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

30
30
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

100
100
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

171
171
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

404
404
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

155
155
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

231
231
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

142
142
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

168
168
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

442
442
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

236
236
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

525
525
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

344
344
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

84
84

Meer sportnieuws