Genk-preses doorprikt Brugse droom: "Niet wat Clement ons vertelde"

door
Genk-preses doorprikt Brugse droom:

Zondagavond staat in de Jupiler Pro League de clash tussen Club Brugge en KRC Genk op het programma, een duel met de landstitel als rechtstreekse inzet. Daarbij zal er veel aandacht uitgaan naar Philippe Clement. De huidige coach van Racing wordt immers nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer naar Club.


Volgens diverse media zou Clement dé droomkandidaat zijn om straks Ivan Leko op te volgen. Maar Genk-voorzitter Peter Croonen maakt zich sterk dat zo'n overgang er niet van zal komen. "Club Brugge? Ik hou alleen rekening met wat Philippe tegen ons zegt en hij zegt dat er niets van aan is. Wij gaan ervan uit dat hij bij ons blijft", vertelt hij in Het Nieuwsblad.

Maar dat neemt niet weg dat Clement in principe vrij gemakkelijk onder zijn contract zou uit kunnen in de Luminus Arena. Al lijkt men daar niet echt rekening mee te houden. "Als Philippe op een bepaald moment beslist om naar Club Brugge te vertrekken, is dat een beslissing die hij kan nemen. Maar ik ga daar niet van uit."

Bij Club wil men overigens niet te diep ingaan op het trainersdossier, manager Vincent Mannaert laat nog niet in zijn kaarten kijken. "Wij hebben altijd de intentie geuit om op 20 mei, daags na de laatste play-off-wedstrijd, met Ivan aan tafel te zitten. Dat hij zelf al een beslissing heeft genomen? Dan zal Club Brugge op 20 mei wel horen van Ivan wat die beslissing mag zijn", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Clement meteen onder vuur na mokerslag

Denkt u dat Clement volgend seizoen op de bank zit bij Club Brugge?

Meest recent

'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

1
1
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

12
12
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

14
14
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

55
55
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

46
46
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

234
234
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

53
53
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

59
59
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

444
444
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

78
78
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

205
205
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

248
248
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

135
135
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

429
429
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

314
314
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

295
295
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

78
78
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

116
116
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

56
56
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

365
365
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

265
265
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

316
316
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

273
273
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

41
41
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

217
217

Meer sportnieuws