Genk-preses doorprikt Brugse droom: "Niet wat Clement ons vertelde"

door
Genk-preses doorprikt Brugse droom:

Zondagavond staat in de Jupiler Pro League de clash tussen Club Brugge en KRC Genk op het programma, een duel met de landstitel als rechtstreekse inzet. Daarbij zal er veel aandacht uitgaan naar Philippe Clement. De huidige coach van Racing wordt immers nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer naar Club.


Volgens diverse media zou Clement dé droomkandidaat zijn om straks Ivan Leko op te volgen. Maar Genk-voorzitter Peter Croonen maakt zich sterk dat zo'n overgang er niet van zal komen. "Club Brugge? Ik hou alleen rekening met wat Philippe tegen ons zegt en hij zegt dat er niets van aan is. Wij gaan ervan uit dat hij bij ons blijft", vertelt hij in Het Nieuwsblad.

Maar dat neemt niet weg dat Clement in principe vrij gemakkelijk onder zijn contract zou uit kunnen in de Luminus Arena. Al lijkt men daar niet echt rekening mee te houden. "Als Philippe op een bepaald moment beslist om naar Club Brugge te vertrekken, is dat een beslissing die hij kan nemen. Maar ik ga daar niet van uit."

Bij Club wil men overigens niet te diep ingaan op het trainersdossier, manager Vincent Mannaert laat nog niet in zijn kaarten kijken. "Wij hebben altijd de intentie geuit om op 20 mei, daags na de laatste play-off-wedstrijd, met Ivan aan tafel te zitten. Dat hij zelf al een beslissing heeft genomen? Dan zal Club Brugge op 20 mei wel horen van Ivan wat die beslissing mag zijn", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Denkt u dat Clement volgend seizoen op de bank zit bij Club Brugge?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

21
21
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

300
300
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

465
465
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

165
165
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

65
65
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

79
79
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

319
319
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

141
141
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

226
226
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

91
91
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

243
243
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

430
430
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

183
183
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

533
533
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

265
265
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

155
155
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

117
117
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws