Genk-preses doorprikt Brugse droom: "Niet wat Clement ons vertelde"

door
Genk-preses doorprikt Brugse droom:

Zondagavond staat in de Jupiler Pro League de clash tussen Club Brugge en KRC Genk op het programma, een duel met de landstitel als rechtstreekse inzet. Daarbij zal er veel aandacht uitgaan naar Philippe Clement. De huidige coach van Racing wordt immers nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer naar Club.


Volgens diverse media zou Clement dé droomkandidaat zijn om straks Ivan Leko op te volgen. Maar Genk-voorzitter Peter Croonen maakt zich sterk dat zo'n overgang er niet van zal komen. "Club Brugge? Ik hou alleen rekening met wat Philippe tegen ons zegt en hij zegt dat er niets van aan is. Wij gaan ervan uit dat hij bij ons blijft", vertelt hij in Het Nieuwsblad.

Maar dat neemt niet weg dat Clement in principe vrij gemakkelijk onder zijn contract zou uit kunnen in de Luminus Arena. Al lijkt men daar niet echt rekening mee te houden. "Als Philippe op een bepaald moment beslist om naar Club Brugge te vertrekken, is dat een beslissing die hij kan nemen. Maar ik ga daar niet van uit."

Bij Club wil men overigens niet te diep ingaan op het trainersdossier, manager Vincent Mannaert laat nog niet in zijn kaarten kijken. "Wij hebben altijd de intentie geuit om op 20 mei, daags na de laatste play-off-wedstrijd, met Ivan aan tafel te zitten. Dat hij zelf al een beslissing heeft genomen? Dan zal Club Brugge op 20 mei wel horen van Ivan wat die beslissing mag zijn", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

Denkt u dat Clement volgend seizoen op de bank zit bij Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

50
50
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

27
27
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

53
53
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

135
135
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

65
65
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

74
74
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

93
93
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

309
309
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

67
67
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

505
505
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

609
609
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

113
113
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

394
394
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

278
278
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

604
604
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

433
433
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

104
104
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

882
882
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

451
451
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

241
241
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

283
283
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

848
848
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1161
1161
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

349
349
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

132
132

Meer sportnieuws