Club zelfverklaarde favoriet: "Zij kunnen deze topper beslissen"

door
Club zelfverklaarde favoriet:

De ontknoping van de titelstrijd van de Jupiler Pro League begint te naderen. Dit weekend staan Club Brugge en KRC Genk rechtstreeks tegenover elkaar. Afhankelijk van het resultaat kan de titelstrijd in een definitieve plooi vallen.


Bij Club Brugge denken ze slechts aan één ding. En dat is winnen. Op de vraag wie favoriet is, antwoordt Ivan Leko dan ook duidelijk. "Club Brugge. Zonder meer. We spelen thuis en hebben al getoond dat we Genk kunnen kloppen. Ik kijk er enorm naar uit, omdat we zondag twee ploegen zullen zien die volop willen voetballen, aanvallend ingesteld zijn en simpelweg dat doelpuntje meer willen maken dan de tegenstander," citeerde Het Nieuwsblad.

Vooral het mentale aspect zal de doorslag geven volgens de Kroaat. "En op dat vlak acht ik ons zeker klaar. Het zal afhangen van details en voor die details is dan weer het vormpeil van de sleutelspelers belangrijk. Bij Genk zijn dat Trossard, Malinovskyi en misschien ook Samatta en Berge. Bij ons Vanaken en Vormer. Maar ook Diatta, Schrijvers en Danjuma kunnen deze topper beslissen. Zij zullen efficiënter moeten zijn dan de sleutelpionnen van Genk. Daar geloof ik in."


LEES OOK: Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Wint Club van Genk?

Meest recent

'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

36
36
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

195
195
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

135
135
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

302
302
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

117
117
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

646
646
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

352
352
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

91
91
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

450
450
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

270
270
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

281
281
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

123
123
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

132
132
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

109
109
KRC Genk met gigantisch plan: “50-60 miljoen euro”

Bij KRC Genk is 2026 een belangrijk jaar. De Limburgers willen niet weer een seizoen kennen dat op ...

754
754
Fans Anderlecht viseren Renard en Hasi: "Topbeleid…"

Bij RSC Anderlecht hebben ze Cedric Hatenboer uitgeleend aan Telstar. Het is heel opvallend dat er ...

309
309
'Transferbom in de maak: Messi terug naar Europa'

De wintermercato is net van start gegaan en dus kan er in de komende maanden nog heel veel gaan ...

355
355
Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Club Brugge reisde vorig weekend af naar Marbella om zich daar voor te bereiden op de tweede helft ...

318
318
Brys verrast met uitspraak over toekomst bij Kameroen

Kameroen plaatste zich zondagavond voor de kwartfinale van de Africa Cup door het Zuid-Afrika van ...

111
111
Leko voorspelt toptransfer voor twee spelers bij Club

Club Brugge brengt deze week door onder de Spaanse zon, want in Marbella werken ze aan de ...

255
255
Euvrard legt transferplannen Standard op tafel

De strijd om de zesde plaats en het bijhorende laatste ticket voor de Champions' Play-Off belooft de ...

196
196
Van den Bergh beslist over verderzetten exotisch avontuur

Vorige zomer nam de carrière van Jan Van den Bergh een zeer verrassende wending. De 31-jarige ...

32
32
'Antwerp moet wintertarget van lijstje schrappen'

Het wordt uitkijken naar wat Antwerp deze winter op de mercato zal doen. De Great Old maakte in ...

235
235
'Man Utd zoekt coach: eerste 4 kandidaten bekend'

De eerste dagen van 2026 blijken niet al te prettig voor trainers in de Premier League. Op ...

396
396
'AA Gent grijpt naast eerste winteraanwinst'

AA Gent vertoeft momenteel net als vele andere eersteklassers in Spanje om zich klaar te stomen voor ...

389
389

Meer sportnieuws