'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

door
'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

Het is duidelijk dat er heel wat zal moeten veranderen bij RSC Anderlecht om de club sportief gezien weer op de rails te krijgen. Er wordt dan ook een heus transferoffensief verwacht tijdens de komende zomer. De recordkampioen mikt in elke linie op minstens één gevoelige versterking.

En voor het aanvallende compartiment moet RSCA misschien eens gaan aankloppen bij een ex-speler. Volgens het medium Championat zal Spartak Moskou in de zomermercato dan ook een pak spelers van de hand doen en Sofiane Hanni wordt bij de mogelijke vertrekkers gerekend. De Algerijnse aanvaller vertrok in januari 2018 als sterkhouder van Anderlecht naar Rusland.

De inmiddels 28-jarige Hanni wordt nu echter een pak goedkoper. Op de sociale media wordt een transfersom van 6 miljoen euro geopperd, bij Championat gaat men nog een stap verder. "Spartak betaalde zo'n 8 miljoen euro aan Anderlecht voor Hanni, ze zullen blij mogen zijn als ze ongeveer de helft van die som kunnen recupereren", schrijft men daar.

UPDATE 04/05

Of RSCA effectief interesse toonde is niet geweten, maar tot een terugkeer zal het komende zomer al niet komen. Toch niet als het van Hanni zelf afhangt. Hij laat bij DZ Foot weten dat hij absoluut in Moskou wil blijven. "Ik heb de geruchten niet gelezen dat Spartak me in mercato wil verkopen. Het enige wat ik kan zeggen is dat ik wil blijven. Ik hou van deze club en de ambiance in de tribunes. Ik heb destijds voor drie en half seizoen getekend en ik wil hier de titel pakken", klonk het duidelijk.

UPDATE 09/05

Anderlecht zou dus sowieso al geen optie zijn geweest voor Sofianne Hanni, maar mogelijk komt hij toch terug dichtbij België voetballen. Volgens DZ Foot toont het Nederlandse AZ namelijk interesse tonen in de Algerijnse international. Hanni mag Spartak Moskou sowieso verlaten voor een som van 5 miljoen euro, maar of hijzelf interesse toont in een overstap naar de Eredivisie valt af te wachten.

LEES OOK: Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Anderlecht zou Hanni best kunnen gebruiken

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

17
17
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

36
36
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

107
107
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

131
131
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

243
243
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

317
317
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

486
486
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

286
286
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

256
256
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

165
165
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

271
271
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

415
415
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

65
65
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

132
132
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

205
205
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

69
69
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

147
147
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

125
125

Meer sportnieuws