'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

door
'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

Het is duidelijk dat er heel wat zal moeten veranderen bij RSC Anderlecht om de club sportief gezien weer op de rails te krijgen. Er wordt dan ook een heus transferoffensief verwacht tijdens de komende zomer. De recordkampioen mikt in elke linie op minstens één gevoelige versterking.

En voor het aanvallende compartiment moet RSCA misschien eens gaan aankloppen bij een ex-speler. Volgens het medium Championat zal Spartak Moskou in de zomermercato dan ook een pak spelers van de hand doen en Sofiane Hanni wordt bij de mogelijke vertrekkers gerekend. De Algerijnse aanvaller vertrok in januari 2018 als sterkhouder van Anderlecht naar Rusland.

De inmiddels 28-jarige Hanni wordt nu echter een pak goedkoper. Op de sociale media wordt een transfersom van 6 miljoen euro geopperd, bij Championat gaat men nog een stap verder. "Spartak betaalde zo'n 8 miljoen euro aan Anderlecht voor Hanni, ze zullen blij mogen zijn als ze ongeveer de helft van die som kunnen recupereren", schrijft men daar.

UPDATE 04/05

Of RSCA effectief interesse toonde is niet geweten, maar tot een terugkeer zal het komende zomer al niet komen. Toch niet als het van Hanni zelf afhangt. Hij laat bij DZ Foot weten dat hij absoluut in Moskou wil blijven. "Ik heb de geruchten niet gelezen dat Spartak me in mercato wil verkopen. Het enige wat ik kan zeggen is dat ik wil blijven. Ik hou van deze club en de ambiance in de tribunes. Ik heb destijds voor drie en half seizoen getekend en ik wil hier de titel pakken", klonk het duidelijk.

UPDATE 09/05

Anderlecht zou dus sowieso al geen optie zijn geweest voor Sofianne Hanni, maar mogelijk komt hij toch terug dichtbij België voetballen. Volgens DZ Foot toont het Nederlandse AZ namelijk interesse tonen in de Algerijnse international. Hanni mag Spartak Moskou sowieso verlaten voor een som van 5 miljoen euro, maar of hijzelf interesse toont in een overstap naar de Eredivisie valt af te wachten.

LEES OOK: ‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

Anderlecht zou Hanni best kunnen gebruiken

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

154
154
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

47
47
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

137
137
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

57
57
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

620
620
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

664
664
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

245
245
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

158
158
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

57
57
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

191
191
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

122
122
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

390
390
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

29
29
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

189
189
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

179
179
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

75
75
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

117
117
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

283
283
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

204
204
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

24
24
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

69
69
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

135
135
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

511
511
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

115
115
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

752
752

Meer sportnieuws