'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

door
'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

Het is duidelijk dat er heel wat zal moeten veranderen bij RSC Anderlecht om de club sportief gezien weer op de rails te krijgen. Er wordt dan ook een heus transferoffensief verwacht tijdens de komende zomer. De recordkampioen mikt in elke linie op minstens één gevoelige versterking.

En voor het aanvallende compartiment moet RSCA misschien eens gaan aankloppen bij een ex-speler. Volgens het medium Championat zal Spartak Moskou in de zomermercato dan ook een pak spelers van de hand doen en Sofiane Hanni wordt bij de mogelijke vertrekkers gerekend. De Algerijnse aanvaller vertrok in januari 2018 als sterkhouder van Anderlecht naar Rusland.

De inmiddels 28-jarige Hanni wordt nu echter een pak goedkoper. Op de sociale media wordt een transfersom van 6 miljoen euro geopperd, bij Championat gaat men nog een stap verder. "Spartak betaalde zo'n 8 miljoen euro aan Anderlecht voor Hanni, ze zullen blij mogen zijn als ze ongeveer de helft van die som kunnen recupereren", schrijft men daar.

UPDATE 04/05

Of RSCA effectief interesse toonde is niet geweten, maar tot een terugkeer zal het komende zomer al niet komen. Toch niet als het van Hanni zelf afhangt. Hij laat bij DZ Foot weten dat hij absoluut in Moskou wil blijven. "Ik heb de geruchten niet gelezen dat Spartak me in mercato wil verkopen. Het enige wat ik kan zeggen is dat ik wil blijven. Ik hou van deze club en de ambiance in de tribunes. Ik heb destijds voor drie en half seizoen getekend en ik wil hier de titel pakken", klonk het duidelijk.

UPDATE 09/05

Anderlecht zou dus sowieso al geen optie zijn geweest voor Sofianne Hanni, maar mogelijk komt hij toch terug dichtbij België voetballen. Volgens DZ Foot toont het Nederlandse AZ namelijk interesse tonen in de Algerijnse international. Hanni mag Spartak Moskou sowieso verlaten voor een som van 5 miljoen euro, maar of hijzelf interesse toont in een overstap naar de Eredivisie valt af te wachten.

LEES OOK: Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

Anderlecht zou Hanni best kunnen gebruiken

Meest recent

Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

2
2
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

11
11
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

167
167
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

39
39
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

60
60
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

190
190
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

185
185
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

323
323
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

142
142
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

38
38
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

137
137
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

183
183
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

138
138
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

239
239
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

225
225
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

194
194
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

45
45
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

287
287
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

352
352
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

195
195
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

213
213
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

339
339
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

393
393

Meer sportnieuws