'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

door
'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

Het is duidelijk dat er heel wat zal moeten veranderen bij RSC Anderlecht om de club sportief gezien weer op de rails te krijgen. Er wordt dan ook een heus transferoffensief verwacht tijdens de komende zomer. De recordkampioen mikt in elke linie op minstens één gevoelige versterking.

En voor het aanvallende compartiment moet RSCA misschien eens gaan aankloppen bij een ex-speler. Volgens het medium Championat zal Spartak Moskou in de zomermercato dan ook een pak spelers van de hand doen en Sofiane Hanni wordt bij de mogelijke vertrekkers gerekend. De Algerijnse aanvaller vertrok in januari 2018 als sterkhouder van Anderlecht naar Rusland.

De inmiddels 28-jarige Hanni wordt nu echter een pak goedkoper. Op de sociale media wordt een transfersom van 6 miljoen euro geopperd, bij Championat gaat men nog een stap verder. "Spartak betaalde zo'n 8 miljoen euro aan Anderlecht voor Hanni, ze zullen blij mogen zijn als ze ongeveer de helft van die som kunnen recupereren", schrijft men daar.

UPDATE 04/05

Of RSCA effectief interesse toonde is niet geweten, maar tot een terugkeer zal het komende zomer al niet komen. Toch niet als het van Hanni zelf afhangt. Hij laat bij DZ Foot weten dat hij absoluut in Moskou wil blijven. "Ik heb de geruchten niet gelezen dat Spartak me in mercato wil verkopen. Het enige wat ik kan zeggen is dat ik wil blijven. Ik hou van deze club en de ambiance in de tribunes. Ik heb destijds voor drie en half seizoen getekend en ik wil hier de titel pakken", klonk het duidelijk.

UPDATE 09/05

Anderlecht zou dus sowieso al geen optie zijn geweest voor Sofianne Hanni, maar mogelijk komt hij toch terug dichtbij België voetballen. Volgens DZ Foot toont het Nederlandse AZ namelijk interesse tonen in de Algerijnse international. Hanni mag Spartak Moskou sowieso verlaten voor een som van 5 miljoen euro, maar of hijzelf interesse toont in een overstap naar de Eredivisie valt af te wachten.

LEES OOK: Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Anderlecht zou Hanni best kunnen gebruiken

Meest recent

Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

1
1
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

19
19
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

68
68
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

69
69
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

33
33
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

73
73
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

148
148
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

36
36
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

54
54
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

33
33
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

131
131
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

260
260
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

72
72
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

41
41
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

172
172
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

239
239
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

188
188
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

343
343
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

586
586
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

219
219
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

301
301
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

420
420

Meer sportnieuws