'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

482 stemmen
'Nederlandse subtopper wil Hanni uit Anderlecht-handen houden'

Het is duidelijk dat er heel wat zal moeten veranderen bij RSC Anderlecht om de club sportief gezien weer op de rails te krijgen. Er wordt dan ook een heus transferoffensief verwacht tijdens de komende zomer. De recordkampioen mikt in elke linie op minstens één gevoelige versterking.

En voor het aanvallende compartiment moet RSCA misschien eens gaan aankloppen bij een ex-speler. Volgens het medium Championat zal Spartak Moskou in de zomermercato dan ook een pak spelers van de hand doen en Sofiane Hanni wordt bij de mogelijke vertrekkers gerekend. De Algerijnse aanvaller vertrok in januari 2018 als sterkhouder van Anderlecht naar Rusland.

De inmiddels 28-jarige Hanni wordt nu echter een pak goedkoper. Op de sociale media wordt een transfersom van 6 miljoen euro geopperd, bij Championat gaat men nog een stap verder. "Spartak betaalde zo'n 8 miljoen euro aan Anderlecht voor Hanni, ze zullen blij mogen zijn als ze ongeveer de helft van die som kunnen recupereren", schrijft men daar.

UPDATE 04/05

Of RSCA effectief interesse toonde is niet geweten, maar tot een terugkeer zal het komende zomer al niet komen. Toch niet als het van Hanni zelf afhangt. Hij laat bij DZ Foot weten dat hij absoluut in Moskou wil blijven. "Ik heb de geruchten niet gelezen dat Spartak me in mercato wil verkopen. Het enige wat ik kan zeggen is dat ik wil blijven. Ik hou van deze club en de ambiance in de tribunes. Ik heb destijds voor drie en half seizoen getekend en ik wil hier de titel pakken", klonk het duidelijk.

UPDATE 09/05

Anderlecht zou dus sowieso al geen optie zijn geweest voor Sofianne Hanni, maar mogelijk komt hij toch terug dichtbij België voetballen. Volgens DZ Foot toont het Nederlandse AZ namelijk interesse tonen in de Algerijnse international. Hanni mag Spartak Moskou sowieso verlaten voor een som van 5 miljoen euro, maar of hijzelf interesse toont in een overstap naar de Eredivisie valt af te wachten.

LEES OOK: 'AZ zet alles op alles op voor Jupiler Pro League-talent'

Anderlecht zou Hanni best kunnen gebruiken

Meest recent

'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

26
26
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

376
376
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

118
118
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

376
376
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

110
110
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

165
165
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

82
82
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

304
304
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

350
350
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

43
43
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

54
54
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

688
688
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

262
262
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

496
496
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

160
160
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

140
140
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

720
720
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

63
63
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

281
281
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

104
104
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

52
52
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

324
324
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

29
29
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

138
138

Meer sportnieuws