Kompany én Guardiola reageren op onduidelijke toekomst

door
Kompany én Guardiola reageren op onduidelijke toekomst

Manchester City moest gisteren winnen van Leicester City om uitzicht te houden op het kampioenschap en dat lukte door een geweldig doelpunt van Vincent Kompany. De Rode Duivel bewees zijn waarde voor de Citizens, maar zijn toekomst is onzeker. De verdediger en Guardiola maken desondanks toch één en ander duidelijk.

Kompany beschikt namelijk over een aflopend contract in het Etihad Stadium en het is onduidelijk of de club zijn verbintenis wel wil verlengen. Het staat buiten kijf dat Kompany belangrijk is voor de ploeg, maar de stopper heeft ook wel heel erg vaak te maken met allerlei pijntjes... . In gesprek met Sky Sports zegt hij echter dat hij nog niet aan stoppen met voetbal op het hoogste niveau denkt: "Absoluut niet, ik ga zeker door met spelen."

Een transfer of een nieuw contract dus. Pep Guardiola houdt alle opties open, maar zal zeker met hem aan tafel gaan. "Aan het einde van het seizoen gaan we met Vincent praten, dat is duidelijk en dat weet hij. Hij is een geweldig mens, een ongelooflijke persoonlijkheid, hij heeft me veel geholpen. Ik vond het jammer dat ik hem niet zo veel kon gebruiken, maar we weten dat we altijd op hem kunnen rekenen. De club staat hier dankzij mannen als Vincent."

Na de aanstaande FA Cup-finale tegen Watford gaan de betrokken partijen om de tafel om over de toekomst te praten. "Dan zullen we beslissen wat het beste is voor beide partijen. Ik heb eerder al gezegd dat we eerst het seizoen zullen afmaken en daarna gaan praten. Maar ik heb drie weken geleden ook nog met hem gesproken."

LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Zal hij bij City blijven?

Meest recent

Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

8
8
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

62
62
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

7
7
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

318
318
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

51
51
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

99
99
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

435
435
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

235
235
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

159
159
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

92
92
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

31
31
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

321
321
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

246
246
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

147
147
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

178
178
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

108
108
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

37
37
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

99
99
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

539
539
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

68
68
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

77
77
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

151
151
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

231
231

Meer sportnieuws