Kompany maakt Engelse media lyrisch: "Hier zijn geen worden voor"

1676
Kompany maakt Engelse media lyrisch:

De Engelse titelstrijd zal uiteindelijk pas op de slotspeeldag beslist worden en Manchester City beschikt op voorhand over de beste papieren om zichzelf op te volgen als kampioen. Iets waar de Citizens onze landgenoot Vincent Kompany in grote mate voor mogen danken. Met een heerlijk doelpunt bezorgde hij zijn ploeg maandagavond de zege tegen Leicester City.


Andermaal een historisch moment voor onze landgenoot, daags nadien is de Engelse pers dan ook vol lof. "Zijn sensationele goal vatte zijn uitstekende wedstrijd perfect samen. Hij was één grote, massieve blok in de verdediging en was eerst bij bijna elk kopduel", verklaart The Daily Mail zijn beoordeling van 9 op 10.

Ook bij The Independent wordt onze landgenoot aangeduid als 'Man van de Match'. "Het publiek zag Kompany van alle spelers op het veld die bal het liefst niet trappen, maar van alle spelers zag men ook niemand liever scoren dan Kompany. Hij is dan ook iemand die er staat op de grote momenten. Zijn eerste goal van het seizoen wordt mogelijk de belangrijkste uit zijn carrière, het wordt in ieder geval de mooiste."

Bij Manchester Evening News krijgt hij zelfs de perfecte score van 10 op 10. "Begon de wedstrijd met twee goede dieptepasses op Bernardo, zette een uitstekend blok op Ricardo, plaatste een geweldige tackle op Chilwell en dan ... SMASH!" Ook The Mirror was onder de indruk. "Zijn waanzinnig schot van afstand deed de boeken voor Leicester helemaal dicht."

Het beëindigen van de lofzang doen we bij de bekende statistiekenwebsite Squawka. "WOW. Hier zijn geen woorden voor. Met deze goal verdien je het om de Premier League te winnen. Bovendien ging zijn uitstekende verdedigende werk op Jamie Vardy ook niet onopgemerkt voorbij."

LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

Kompany is de beste Belgische verdediger ooit ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

15
15
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

26
26
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

3
3
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

17
17
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

84
84
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

36
36
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

17
17
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

26
26
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

317
317
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

79
79
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

58
58
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

141
141
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

269
269
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

30
30
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

313
313
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

144
144
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

54
54
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws