'Genk kan meer dan 20 miljoen aan Trossard verdienen'

door
'Genk kan meer dan 20 miljoen aan Trossard verdienen'

Bij KRC Genk hebben heel wat sterkhouders zich het voorbije jaar in de kijker gespeeld en een aantal van hen zal zeker ook vertrekken. Zo lijdt het geen twijfel dat Leandro Trossard andere oorden zal opzoeken en dat Genk daarbij stevig zal cashen. De Limburgers zouden minstens 20 miljoen euro verlangen.


Daardoor mag volgens zijn makelaar al zeker één club uitgesloten worden: Borussia Mönchengladbach. "Voor minder dan 20 miljoen heb je Leandro niet. En dat betaalt Gladbach niet Wolfsburg? Er is nog met geen enkele club een akkoord. Maar ich denk wel dat Duitsland een mooi land is voor hem. Via Duitsland kan je nog een stap ­hogerop zetten. Want bij Arsenal zit je al meteen op het hoogste niveau en kan je bijna alleen nog maar zakken. Maar ja, het kan ook Arsenal worden", stelt zaakwaarnemer Josy Comhair in Het Nieuwsblad.

UPDATE 05/05
Arsenal en Wolfsburg lijken momenteel dus de meest concrete pistes. Bij Genk zal men echter vooral op de Engelsen hopen. Volgens Football London zijn de Gunners immers bereid om tot 22 miljoen pond, iets meer dan 25 miljoen euro te gaan. Dan zou hij nog steeds goedkoper zijn als alternatieven zoals Nicolas Pepe (Lille) of Cengiz Under (Roma). Het medium benadrukt wel dat er van een akkoord nog lang geen sprake is.

LEES OOK: Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal zou een ideale bestemming zijn voor Trossard ...

Meest recent

'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

178
178
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

21
21
Plots lof voor Renard: "Anders dan met Fredberg"

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

140
140
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

176
176
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

37
37
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

111
111
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

389
389
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

141
141
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

102
102
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

188
188
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

96
96
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

198
198
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

149
149
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

51
51
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

95
95
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

351
351
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

93
93
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

397
397
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

41
41
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

94
94
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

115
115
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

333
333
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

282
282
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

637
637

Meer sportnieuws