Wesley speelt open kaart over verzoek bondscoach Martinez

door
Wesley speelt open kaart over verzoek bondscoach Martinez

De algemene verwachting is dat Roberto Martinez na het EK 2020 vertrekt bij de Belgische voetbalbond. Maar als bondscoach en technisch directeur van de KBVB, is hij toch al bezig met de nationale ploeg op lange termijn. In kader daarvan speelde hij het idee om Wesley Moraes te laten naturaliseren.


De spits van Club Brugge heeft op zijn 22ste de toekomst voor zich en Martinez zag in hem op termijn een alternatief voor Romelu Lukaku en Michy Batshuayi. Maar Wesley bedankte uiteindelijk voor de aanbieding. "Dat de Belgische bondscoach mij bij de Rode Duivels wou, was écht een hele eer. Maar ik ben en blijf Brazi­liaan, hé... Voor mij is er zelfs geen keuze of dilemma. ­Spelen voor Brazilië is mijn allergrootste droom", klinkt het duidelijk in Het Laatste Nieuws.

En dus zit er voor Wesley niets anders op dan te wachten op een telefoontje van bondscoach Tite. De Braziliaanse bond volgt zijn prestatie bij Club Brugge alvast op de voet. "Ze kennen mij en ze volgen mij – daar ben ik al heel blij om. Ik ben een type waarvan er in Brazilië niet veel rondlopen. Aan mij om goed en nog beter te presteren en dan is het wachten op een kans."

LEES OOK: Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Wesley is momenteel de beste spits in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

25
25
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

105
105
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

54
54
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

36
36
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

160
160
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

311
311
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

128
128
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

147
147
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

140
140
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

461
461
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

161
161
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

93
93
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

647
647
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

190
190
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

48
48
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

885
885
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

160
160
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

292
292
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

527
527
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

839
839
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

997
997
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

232
232
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws