'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

door
'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

Voor Romelu Lukaku zit zijn seizoen bij Manchester United er al op. De Rode Duivel heeft last aan de hamstrings en volgens onder meer The Times zal hij de in resterende wedstrijden niet meer in actie komen. De kans bestaat zelfs dat hij zijn laatste partij in loondienst van United heeft gespeeld.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek op Old Trafford en volgens The Express heeft de spits nu ook voor zichzelf beslist dat hij andere oorden wil opzoeken. De oorzaak daarvoor zou liggen bij coach Ole Gunnar Solskjaer. Ook toen José Mourinho nog aan het roer stond werd de spits regelmatig gelinkt aan een vertrek, maar dat was toen voor hem geen optie. Onder de Portugees bleef hij immers voldoende kansen krijgen, Lukaku was naar verluidt ook één van de weinige spelers die Mourinho liever had zien blijven.

Maar toen Solskjaer het roer overnam, gingen de speelkansen van Lukaku drastisch naar omlaag. Even kende hij nog een opflakkering met onder meer twee goals op PSG, maar dat kwam vooral door blessures bij zijn concurrenten. Solskjaer prefereert dan ook snelle en wendbare aanvallers, daarom kiest hij resoluut voor Marcus Rashford in de spits. Ook in zijn transferplannen voor komende zomer zoekt hij vooral naar dat profiel.

Lukaku kreeg weliswaar nog kansen op de rechterflank, maar beseft maar al te goed dat zijn beste positie centraal is. En omdat hij niet het idee heeft dat Solskjaer nog van mening zal veranderen, zou hij nu zelf ook beslist hebben dat een transfer misschien het beste is. De Noor tekende onlangs immers voor drie seizoenen bij United en zal dus nog niet meteen vertrekken.

LEES OOK: 'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Lukaku is op zijn best in een centrale rol ...

Meest recent

Coosemans speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

5
5
Ex-topman voetbalbond slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

0
0
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

90
90
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

316
316
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

30
30
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

130
130
Union-fans mogen dromen: indruk tegen Roma en Nice

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

24
24
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

262
262
Waarom KRC Genk al 25 jaar iedereen voorblijft

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

45
45
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

283
283
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

52
52
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

161
161
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

150
150
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

78
78
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

287
287
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

123
123
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

644
644
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

419
419
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

485
485
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

120
120
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

646
646
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

232
232
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

281
281
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

371
371
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

146
146

Meer sportnieuws