'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

door
'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

Voor Romelu Lukaku zit zijn seizoen bij Manchester United er al op. De Rode Duivel heeft last aan de hamstrings en volgens onder meer The Times zal hij de in resterende wedstrijden niet meer in actie komen. De kans bestaat zelfs dat hij zijn laatste partij in loondienst van United heeft gespeeld.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek op Old Trafford en volgens The Express heeft de spits nu ook voor zichzelf beslist dat hij andere oorden wil opzoeken. De oorzaak daarvoor zou liggen bij coach Ole Gunnar Solskjaer. Ook toen José Mourinho nog aan het roer stond werd de spits regelmatig gelinkt aan een vertrek, maar dat was toen voor hem geen optie. Onder de Portugees bleef hij immers voldoende kansen krijgen, Lukaku was naar verluidt ook één van de weinige spelers die Mourinho liever had zien blijven.

Maar toen Solskjaer het roer overnam, gingen de speelkansen van Lukaku drastisch naar omlaag. Even kende hij nog een opflakkering met onder meer twee goals op PSG, maar dat kwam vooral door blessures bij zijn concurrenten. Solskjaer prefereert dan ook snelle en wendbare aanvallers, daarom kiest hij resoluut voor Marcus Rashford in de spits. Ook in zijn transferplannen voor komende zomer zoekt hij vooral naar dat profiel.

Lukaku kreeg weliswaar nog kansen op de rechterflank, maar beseft maar al te goed dat zijn beste positie centraal is. En omdat hij niet het idee heeft dat Solskjaer nog van mening zal veranderen, zou hij nu zelf ook beslist hebben dat een transfer misschien het beste is. De Noor tekende onlangs immers voor drie seizoenen bij United en zal dus nog niet meteen vertrekken.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Lukaku is op zijn best in een centrale rol ...

Meest recent

Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

28
28
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

126
126
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

48
48
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

270
270
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

21
21
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

60
60
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

215
215
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

240
240
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

556
556
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

385
385
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

413
413
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

475
475
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

61
61
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

123
123
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

44
44
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

584
584
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

92
92
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

416
416
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

61
61
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

211
211
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

409
409
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

504
504
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

252
252
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

902
902
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

549
549

Meer sportnieuws