'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

door
'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

Voor Romelu Lukaku zit zijn seizoen bij Manchester United er al op. De Rode Duivel heeft last aan de hamstrings en volgens onder meer The Times zal hij de in resterende wedstrijden niet meer in actie komen. De kans bestaat zelfs dat hij zijn laatste partij in loondienst van United heeft gespeeld.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek op Old Trafford en volgens The Express heeft de spits nu ook voor zichzelf beslist dat hij andere oorden wil opzoeken. De oorzaak daarvoor zou liggen bij coach Ole Gunnar Solskjaer. Ook toen José Mourinho nog aan het roer stond werd de spits regelmatig gelinkt aan een vertrek, maar dat was toen voor hem geen optie. Onder de Portugees bleef hij immers voldoende kansen krijgen, Lukaku was naar verluidt ook één van de weinige spelers die Mourinho liever had zien blijven.

Maar toen Solskjaer het roer overnam, gingen de speelkansen van Lukaku drastisch naar omlaag. Even kende hij nog een opflakkering met onder meer twee goals op PSG, maar dat kwam vooral door blessures bij zijn concurrenten. Solskjaer prefereert dan ook snelle en wendbare aanvallers, daarom kiest hij resoluut voor Marcus Rashford in de spits. Ook in zijn transferplannen voor komende zomer zoekt hij vooral naar dat profiel.

Lukaku kreeg weliswaar nog kansen op de rechterflank, maar beseft maar al te goed dat zijn beste positie centraal is. En omdat hij niet het idee heeft dat Solskjaer nog van mening zal veranderen, zou hij nu zelf ook beslist hebben dat een transfer misschien het beste is. De Noor tekende onlangs immers voor drie seizoenen bij United en zal dus nog niet meteen vertrekken.

LEES OOK: 'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

Lukaku is op zijn best in een centrale rol ...

Meest recent

Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

8
8
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

81
81
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

239
239
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

22
22
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

102
102
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

472
472
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

139
139
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

109
109
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

171
171
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

27
27
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

355
355
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

78
78
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

212
212
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

365
365
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

279
279
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

398
398
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

386
386
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

45
45
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

115
115
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

291
291
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

57
57
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

120
120
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

104
104
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

251
251

Meer sportnieuws