'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

2064
'Lukaku verandert toekomstplannen door één man'

Voor Romelu Lukaku zit zijn seizoen bij Manchester United er al op. De Rode Duivel heeft last aan de hamstrings en volgens onder meer The Times zal hij de in resterende wedstrijden niet meer in actie komen. De kans bestaat zelfs dat hij zijn laatste partij in loondienst van United heeft gespeeld.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek op Old Trafford en volgens The Express heeft de spits nu ook voor zichzelf beslist dat hij andere oorden wil opzoeken. De oorzaak daarvoor zou liggen bij coach Ole Gunnar Solskjaer. Ook toen José Mourinho nog aan het roer stond werd de spits regelmatig gelinkt aan een vertrek, maar dat was toen voor hem geen optie. Onder de Portugees bleef hij immers voldoende kansen krijgen, Lukaku was naar verluidt ook één van de weinige spelers die Mourinho liever had zien blijven.

Maar toen Solskjaer het roer overnam, gingen de speelkansen van Lukaku drastisch naar omlaag. Even kende hij nog een opflakkering met onder meer twee goals op PSG, maar dat kwam vooral door blessures bij zijn concurrenten. Solskjaer prefereert dan ook snelle en wendbare aanvallers, daarom kiest hij resoluut voor Marcus Rashford in de spits. Ook in zijn transferplannen voor komende zomer zoekt hij vooral naar dat profiel.

Lukaku kreeg weliswaar nog kansen op de rechterflank, maar beseft maar al te goed dat zijn beste positie centraal is. En omdat hij niet het idee heeft dat Solskjaer nog van mening zal veranderen, zou hij nu zelf ook beslist hebben dat een transfer misschien het beste is. De Noor tekende onlangs immers voor drie seizoenen bij United en zal dus nog niet meteen vertrekken.

LEES OOK: Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Lukaku is op zijn best in een centrale rol ...

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

429
429
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

7
7
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

111
111
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

26
26
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

21
21
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

85
85
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

181
181
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

46
46
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

43
43
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

155
155
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

207
207
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

193
193
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1139
1139
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

108
108
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

40
40
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

299
299
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

79
79
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

30
30
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

174
174
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

356
356

Meer sportnieuws