Mignolet oogst lof bij Liverpool-ster: "Als hij dat zegt, betekent dat iets"

door
Mignolet oogst lof bij Liverpool-ster:

Veel speelplezier kent Simon Mignolet niet bij zijn club Liverpool dit seizoen. In slechts twee officiële wedstrijden kwam de Rode Duivel in actie. Een keer in de FA Cup, een keer in de League Cup. Maar toch krijgt de doelman lof langs alle kanten, vooral voor zijn voorbeeldige mentaliteit.

Zo zei clubicoon James Milner (61 caps voor Engeland) dat Mignolet de meest professionele houding heeft die hij ooit gezien heeft in zijn carrière. "Als James dat zegt, dan betekent dat iets: Hij heeft in heel veel kleedkamers naast grote spelers gezeten (onder meer bij Engeland, Manchester City en Liverpool, nvdr.). Als hij dat dan zegt zonder dat hij ernaar gevraagd werd, is een prachtige erkenning. Met daarbovenop de coach die ook nog eens zegt dat ik dit seizoen stappen vooruit heb gezet," vertelde hij aan Het Nieuwsblad.

Ondanks die lof van trainer Klopp, komt Mignolet slechts in actie tijdens twee bekerwedstrijden dit seizoen. Toch een rare stelling van de Duitser? "Die vraag moet je niet aan mij stellen. Ik koop er natuurlijk niets mee, maar ik beschouw het als een erkenning. Het betekent dat al het werk dat ik op training heb gedaan niet voor niets is geweest."

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Moet Mignolet Liverpool verlaten?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

5
5
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

32
32
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

58
58
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

215
215
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

145
145
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

77
77
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

66
66
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

266
266
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

238
238
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

226
226
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

334
334
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

190
190
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1056
1056
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

89
89
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

400
400
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

162
162
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

527
527
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

254
254
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws