FC Barcelona komt met belangrijk toekomstnieuws over Messi

door
FC Barcelona komt met belangrijk toekomstnieuws over Messi

Lionel Messi demonstreerde afgelopen week nog maar eens zijn klasse in het Champions League-duel tegen Liverpool. De Argentijn begint intussen echter wel op leeftijd te komen, hij wordt dit jaar 32, wat vragen doet rijzen over zijn toekomst.

Voorzitter van FC Barcelona, Joseph Bartomeu, ziet hem nog wel enkele jaren meedraaien: “Je geniet ervan om naar hem te kijken. Hij zou zelfs kunnen spelen tot zijn 45e. Wie weet? We weten dat hij sowieso nog enkele jaren zal doorgaan, maar een exact aantal, dat niet. We bereiden spelers als Ousmane Dembélé, Clément Lenglet en Arthur voor om een nieuw team te bouwen na Messi. Maar ik zie ook dat het nog niet voor morgen zal zijn. We zeggen altijd dat ze moeten genieten van elk moment dat ze samenspelen.”

Wat volgens de Barça-voorzitter wél zeker is, is dat Messi heel zijn carrière een ‘Blaugrana’ zal blijven: “We spreken wel met hem en zijn familie, maar het is nog te vroeg om uitspraken te doen. Hij is een voetballer, dus we spreken er ook over. Waar we zeker van zijn, is dat hij bij ons zal blijven. Leo is een echte clubman. Ik spreek altijd over Pelé, die zijn hele carrière bij Santos gespeeld heeft. Wel, Messi behoort tot de planeet Voetbal, maar hij woonde altijd bij Barcelona. Hij zal een one-club man zijn. Ook al stopt hij met spelen, hij zal altijd bij ons zijn.” zo valt te lezen bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: ‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

Zal Messi een transfer maken?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

0
0
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

47
47
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

55
55
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

126
126
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

12
12
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

33
33
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

273
273
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

138
138
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

177
177
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

216
216
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

100
100
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

461
461
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

273
273
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

216
216
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

493
493

Meer sportnieuws